تحلیل تکنیکال غدیس – غگلپا – غمارگ – بهپاک و حفارس

در حال نمایش 1 نوشته (از کل 1)
 • نویسنده
  نوشته‌ها
 • #32736
  blankساناز فخری
  مشارکت کننده

  نمودار و تحلیل تکنیکال غدیس، غگلپا، غمارگ، بهپاک و حفارس

  غدیس : یک سهم کوچک از گروه غذایی که در یک کانال اصلاحی در حال رفت و برگشت است و هم‌اکنون در کف این کانال معامله می‌شود. سهم ریزش تقریبا 50 درصدی داشته است و ریسک خاصی در این قیمت‌ها متوجه سهم نیست. حدزیان سهم تثبیت قیمت زیر کانال می‌باشد و حدسود سهم سقف کانال است.

  تحلیل تکنیکال غدیس

   

   

  غگلپا : باوجود پوشش مناسب 6 ماهه و وضعیت مناسب بنیادی و فروش شرکت، این سهم همچنان در حال اصلاح می‌باشد و مانند غدیس در یک کانال اصلاحی به شکل رفت و برگشت نوسان می‌کند هم اکنون در 1150 معامله می‌شود و این قیمت برای این سهم ریسک خاصی ندارد. حد زیان سهم شکست کف کانال و تثبیت زیر آن و حدسود سهم، رسیدن سهم به سقف کانال می‌باشد

  تحلیل تکنیکال غگلپا

   

   

  غمارگ : به هرشکل که خط حمایت داینامیکی در این سهم رسم شود ، تماما در ناحیه کنونی یعنی 240 تومان جمع میشوند وناحیه پرتراکم خطوط حمایتی را به وجود می‌آورند. احتمالا این ناحیه پایان موج 3 ریزشی می‌باشد با هدف میان مدت 350 تومان وحد زیان تثبیت سهم زیر ناحیه 200 تومان

  تحلیل تکنیکال غمارگ

   

   

  بهپاک : این سهم پرحاشیه در ناحیه حمایتی 400 تومان میتواند به عنوان پله اول خرید شود، این سهم از لحاظ بنیادی وضعیت نسبیتا مطلوبی دارد و گزارش 6ماهه و 9 ماهه نسبتا متعادلی نیز ارائه کرده است.

  تحلیل تکنیکال بهپاک

   

   

  حفارس : اتفاقی که برای حفاری افتاد، برای این سهم نیز روی داد. هیچ دلیلی نداشت سهمی که این همه ریزش داشت در این قیمت نازل و با 20 درصد ریزش بازگشایی شود و بلافاصله هم صف خرید شد.
  این گونه معاملات در این سهم‌ها خاص که قصد معاملات بلوکی روی سهم را دارند ودرگیر خصوصی‌سازی هستند کاملا مشکوک معامله می‌شوند و کلی زیان به سهامداران خرد وارد می‌کنند تا بتوانند شرکت را خیلی مفت به چنگ آورند.
  هم‌اکنون سهم در کف کانال خود قرار دارد و احتمالا امروز نیز صف خرید بازگشایی می‌شود ولی ارزش دارد که حتی در صف خرید از این سهم خرید شود چون اهداف سهم بسیار بالاست و هدف اول سهم ناحیه 500 تومان می‌باشد.

   

  تحلیل تکنیکال حفارس

در حال نمایش 1 نوشته (از کل 1)
 • شما برای پاسخ به این موضوع باید وارد شوید.