سلب مسئولیت

کسانی که بخش پاسخ سوالات یا پیش‌بینی مسابقات را پیگیری می‌کنند قبل از هرچیز باید به نکات زیر توجه کنند:

1 – پیش‌بینی‌ مسابقات مانند سایر پیش‌بینی‌ها ممکن است اشتباه باشد و وحی مُنزل نیست. این پیش‌بینی‌ها با توجه به نمودار، وضعیت کلی بازار، اخبار و سایر موارد انجام می‌شود و ممکن است اشتباه یا اینکه صحیح باشد. بورسینس نمی‌تواند هیچ ادعایی درباره صحیح بودن یا نبودن این پیش‌بینی‌ها بکند. اما سعی بر این دارد که برآیند پیش‌بینی‌ها صحیح باشد.

2 – شما قبل از خواندن این پیش‌بینی‌ها قبول می‌کنید که مسئولیت شرکت در مسابقه و دادن امتیاز و سایر موارد برعهده خود شماست.

3 – برداشت مثبت یا منفی از پیش‌بینی‌ها به خود شما بستگی دارد. می‌توانید فقط وزن کمی از این پیش‌بینی‌ها را در تصمیم‌گیری خود دخیل کنید یا اینکه کاملا این پیش‌بینی‌ها را نادیده بگیرید.

 4 – اگر در یک روز پیش‌بینی مسابقات صحیح بود، دلیل نمی‌شود که حتما پیش‌بینی در روز بعدی صحیح باشد و اگر یک پیش‌بینی اشتباه بود دلیل نمی‌شود که پیش‌بینی‌های بعدی هم اشتباه باشند. بنابراین باید فرض کنید پیش‌بینی‌‌های مسابقات از لحاظ صحیح بودن یا نبودن کاملا تصادفی هستند. (البته این مطلب به این معنی نیست که جواب‌ها را تصادفی انتخاب می‌کنیم!!)

5 – بورسینس دات‌کام هیچ وابستگی به گردانندگان و مدیران سایر سایت‌ها ندارد و به هیچ شرکت کارگزاری یا شرکت‌های دیگر وابسته نیست.

6 – بورسینس مختار است در هرزمان که صلاح دانست پاسخ سوالات مسابقه را قرار ندهد، پیش‌بینی مسابقات را متوقف کند یا اینکه تغییراتی در آن اعمال کند.

باسپاس از همراهی شما عزیزان

قصد شروع سرمایه‌گذاری در بورس را دارید؟ اولین قدم این است که افتتاح حساب رایگان را در یکی از کارگزاری‌ها انجام دهید:

اموزش بورس

سلب مسئولیت: در بازارهای مالی و سرمایه‌گذاری (سهام، بازار آتی و ارز) ارزش دارایی‌ها ممکن است به سرعت تغییر کند و ریسک از دست رفتن سرمایه وجود دارد. محتوای موجود در سایت بورسینس صرفا جهت اطلاع‌رسانی است و نظرات شخصی نویسنده را منعکس می‌کند. بورسینس هیچ منفعت یا مسئولیتی در قبال سود و زیان کاربران ندارد و مسئولیت استفاده از تمامی مطالب و محتوای سایت بر عهده کاربران است.
Copyright © Bourseiness 2013-2019
کپی‌برداری از مطالب این سایت به هرشکل، غیرمجاز و غیرقانونی است.