برندون بورچارد و هدف زندگی (همراه با 30 جمله کوتاه آموزنده)

شجاع‌الدین جهاندیده
شجاع‌الدین جهاندیده
LinkedIn
Telegram
WhatsApp
Twitter
برندون بورچارد

پس از رنج کشیدن ناشی از افسردگی و زنده‌ماندن از یک تصادف خودرو در سن 19 سالگی، برندون بورچارد با سوالاتی که فکر می‌کرد آخرین سوالات زندگی اوست مواجه شد: آیا من بطور کامل زندگی کرده‌ام؟ آیا آزادانه عشق ورزیده‌ام؟ آیا باعث ایجاد تغییری در دنیا شده‌ام؟

تلاش او برای خوشحال بودن و پاسخ این سوالات باعث شد موانع را بشکند و بتواند مسیر زندگی‌اش را در کمک کردن و عشق ورزیدن به دیگران بیابد.

برندون دهه 20 سالگی را به تخقیق درباره روانشناسی و رهبری صرف کرد و در شرکت Accenture (یک شرکت مشاوره مدیریت) به عنوان مشاور فعالیت نمود. در سن 32 سالگی به یک نویسنده کتاب پرفروش، مربی عملکرد بالا، سخنران پرخواهان و یک پیشرو در زمینه آموزش در فضای آنلاین تبدیل شد.

امروز، برندون بورچارد به طور گسترده‌ای به عنوان مربی برتر افزایش عملکرد شناخته می‌شود (براساس مجله موفقیت و Oprah.com). او همچنین یکی از مربیان شخصی است که بیشترین نقل قول‌ها از او انجام گرفته و بسیاری از افراد در ویدئوها و رویدادهای حضوری، از دانسته‌های او استفاده کرده2اند.

برندون بورچارد در بین 100 نفر برتر در فیسبوک از حیث تعداد دنبال‌کننده است و ویدئوهای او بیش از 100 میلیون بار دیده شده است. بیش از 2 میلیون دانش‌پذیر دوره‌های آنلاین و ویدئویی او را گذرانده‌اند. به همین خاطر، سایت Oprah.com او را به عنوان “یکی از موفق‌ترین افراد فعال در حوزه آموزش آنلاین” نام‌گذاری کرده است.

کتاب‌های برندون بورچارد شامل موارد زیر است:

 • The Motivation Manifesto
 • The Charge
 • The Millionaire Messenger
 • Life’s Golden Ticket
 • High Performance Habits : کتاب پرفروش از دیدگاه وال‌استریت ژورنال و نامگذاری شده به عنوان یکی از 3 کتاب برتر مدیریت و کسب‌وکار در سال 2017 توسط آمازون.

برندون بورچارد همچنین ستاره و تهیه‌کننده اجرایی سری ویدئوهای رشد فردی در یوتیوب است. پادکست او Charged Life که با نام The Brendon Show ادامه یافته است در آیتیونز به عنوان پادکست برتر در کل دسته‌بندی‌ها در چندین کشور معرفی شده است و در بین دسته‌بندی مخصوص خود به عنوان یکی از 10 پادکست برتر به مدت 100 هفته باقی مانده است.

وبینارهای زنده برندون بورچارد همچنان در حال رکوردشکنی است و 10 ها میلیون دلار برای او فروش داشته است.

مجله موفقیت (Success Magazine) برندون بورچارد را به عنوان یکی از 25 رهبر تاثیرگذار در رشد فردی و دست‌یابی به موفقیت نامگذاری کرده است.

جملات کوتاه از برندون بورچارد در زمینه رشد فردی

در ادامه این مطلب از بورسینس، 30 جمله کوتاه از برندون بورچارد که می‌تواند برای بهبود در زندگی و کسب و کارتان به شما کمک کند را می‌خوانید:

 

1 – “برای همه چیزهایی که دارید شکرگذار باشید. برای چیزی که خواهان آن هستید سخت کار کنید. شخصیتی که به آن تبدیل می‌شوید را خودتان انتخاب کنید و دیگران را دوست داشته باشید.”

“Be thankful for all that you have. Work hard for all that you desire. Be intentional for the person you are becoming and love others.”

2 – “تقویت ویژگی بزرگی که در درون شماست باعث شتاب بخشیدن به زندگی شما می‌شود، این شتاب بیش از زمانی خواهد بود که در تلاش هستید تا یک نقص که فکر می‌کنید شما را محدود کرده است را اصلاح کنید.”

“Amplifying what is great within you will accelerate your life faster than fixing what you think ‘limits’ you.”

3 – ” احتمالا دلیل اینکه دنیا چیزی که می‌خواهید را به شما نمی‌دهد این است که حواس‌پرتی‌ها و نبود انضباط فردی، باعث شده چیزی که خواهان آن هستید شفاف و واضح نباشد. “

“Perhaps the world isn’t giving you what you want because based on all your distractions and lack of discipline it’s simply unclear what you are asking for.”

4 – ” به دنیا نشان دهید که شکرگزار هستید تا زندگی یک قلمرو دیگر برای شما باز کند. “

“Show the world you are grateful and life opens another realm to you.”

5 – “مهم نیست شروع شما چقدر کوچک است، چیزی با اهمیت را شروع کنید. “

“No matter how small you start, start something that matters.”

6 – ” آنقدر ارزش ایجاد کنید که چاره‌ای جز پیش‌دریافت نداشته باشید. “

“Add so much value that you can’t help but get it paid forward.”

7 – ” یک زندگی بامعنا، مجموع لحظات بامعناست. بنابراین در لحظه زندگی کنید.”

“A meaningful life is just the sum of meaningful moments. Live in every moment.”

8 – ” اگر افراد همانقدر که به فکر چگونگی کسب پول هستند به فکر چگونگی ایجاد تفاوت و بهبود در زندگی نیز بودند، بیش از حد تصورشان ثروتمند می‌شدند. “

“If people spent as much time worrying about how to make a difference as they do about how they could make money, then they would soon find themselves rich beyond belief.”

9 – ” وقتی شما به شکل قابل ملاحظه‌ای تمرکز، عزم و محرک را وارد زندگی‌، کار و روابط‌تان کنید اتفاقات خارق‌العاده‌ای رخ می‌دهد. “

“Something extraordinary happens when you dramatically increase the focus, drive, and intention you bring to your life, work and relationships.”

10 – ” شجاعت، توانایی داشتن باور، پافشاری و قدرت در زمان وجود ترس، درد و استرس است. برای رسیدن به رویایتان پافشاری کنید، زیرا به شما احتیاج داریم. دنیا به افراد بیشتری با قلوب شجاع نیاز دارد.”

“Courage is the ability to have faith, persistence, and strength in the face of fear, pain, and stress. Have faith today. Keep persisting toward your dreams because we need you. The world needs more people with a courageous heart.”

11 – ” وقتی درب فرصت را می‌کوبید، اگر کار به شما جواب داد متعجب نشوید. “

“When you knock on the door of opportunity do not be surprised that it is work who will answer.”

12 – ” فعالیت‌های پر از استرس و خواسته‌ها را از زندگی‌تان حذف کنید. اگر نمی‌توانید، بنابراین یاد بگیرید با لذت با آنها کنار بیایید. در هر حال، شکایت کردن را کنار بگذارید. شما مسئول مواجه با مشکلات و مواردی هستید که در زندگی‌تان وارد می‌شود. “

“Remove stressful activities and demands from your life. If you cannot, the learn to joyfully deal with them. Either way, no more complaining. You are in charge of what you allow in your life and how you cope.”

13 – ” افراد با افکار مسموم با مهربانی شما تغییر نخواهند کرد. بله، باید مهربان و خوب باشید ولی به سرعت رد شوید و بگذارید زندگی آموزگار آنها باشد. “

“Toxic people will not be changed by the alchemy of your kindness. Yes, be kind, but move on swiftly and let life be their educator.”

14 – ” متوسط بودن دقیقا زمانی آغاز می‌شود که شما عشق به راحتی را با چالش‌ها عوض کنید.”

“Mediocrity begins the precise moment you swap love for challenge, with love of comfort.”

15 – ” بدون تسلط بر خودمان، ما برده ترس هستیم. “

“Without self-mastery, we are slaves to fear.”

16 – “رشد و بزرگی معمولا از روزهای منضبط بی‌پایان و به ظاهر بی‌نتیجه بیرون می‌آید. کار را ادامه دهید و باور داشته باشید. “

“Growth and greatness often come from those seemingly endless, fruitless days of discipline. Keep working, keep at it, believe.”

17 – “دوباره شروع به رویاپردازی کنید. یک برنامه بچینید، نقاط قوت‌تان را به یاد آورید، با عشق و اشتیاق جلو بروید، همه چیز خوب خواهد شد.”

“Start dreaming again. Set a plan, remember your strength, march on with enthusiasm and love and all will be well.”

18 – ” وقتی شما هدفی برای نشانه رفتن ندارید، دلیل برای سروسامان دادن و متخصص شدن نیز ندارید. بدون هدف، بدون رشد، بدون شفافیت، بدون تغییر. اجازه دهید دوباره جاه‌طلبی در قلب شما برجسته شود. مسیر خودتان را تعیین کنید. شروع به کار کنید و جلو بروید!”

“When you have nothing to aim at you have no reason to organize and master yourself. No goals, no growth, no clarity, no change. Let ambition swell in your heart once more. Set your own course. Get to work. Go!”

19 – ” وقتی بهترین چیزهای دورن‌مان را برجسته و تقویت می‌کنیم، می‌توانیم به چیزهایی معجزه‌آسا برسیم.”

“When we amplify the best within us, we can achieve something miraculous.”

20 – ” برای خودتان اعتبار قائل شوید. شما قلب بزرگی دارید، تا اینجا به پیش آمده‌اید، و شما همیشه قوی‌تر از چیزی هستید که تصورش را می‌کنید. “

“Give yourself some credit. You’ve got a big heart, you’ve made it this far, and you are always always stronger than you think.”

21 – ” کسی که به آن تبدیل می‌شویم، نتیجه اقدامات منضبطانه ماست. “

“Who we become is the result of our disciplined actions.”

22 – ” هر روز صبح از خودتان این سوال را بپرسید: شخصیتی که الان هستید، آیا شما را به چیزی که در آینده می‌خواهید، هدایت خواهد کرد؟ “

“Ask yourself this question every morning: Will who you are now lead you to who you want to be in the future?”

23 – ” بسیاری از ترس‌ها صرفا مدیریت بد استعداد ذهنی خودمان است. از آن عبور کنید.”

“Most fear is juts bad management of our own mental faculties. Get over it.”

24 – ” هرچقدر با خودمان روراست‌تر باشیم، با افراد بیشتری می‌توانیم متصل شویم و به دنیا خدمت کنیم.”

“The more we are true to ourselves, the more we can connect with and contribute to the world.”

25 – ” یا بی‌هدفی و حواس‌پرتی در این هفته برنده می‌شود یا جاه‌طلبی و انضباط. چیزی که هفته‌ به هفته انتخاب می‌کنید، سرنوشت شما را تعیین می‌کند. “

“Either aimlessness and distraction shall win this week or ambition and discipline. Which you choose week after week determines your destiny.”

26 – ” هر شیرجه‌ای درون ناشناخته، بی‌ملاحظه‌گری است – اما همان‌جاست که گنج نهفته است.”

“Any plunge into the unknown is reckless – but that’s where the treasure lies.”

27 – ” همگی ما داستان زندگی‌ خودمان را دارید و یک پیام که می‌تواند انگیزه‌بخش دیگران برای یک زندگی بهتر یا داشتن یک کسب‌وکار بهتر باشد. چرا از این داستان و پیام برای خدمت به دیگران و ایجاد یک کسب و کار واقعی استفاده نکنیم؟ “

“We all have a life story and a message that can inspire others to live a better life or run a better business. Why not use that story and message to serve others and grow a real business doing it?”

28 – ” فقط یک قدم بزرگ به سمت رویایمان اغلب باعث بیداری خواسته برای دنبال کردن آن رویا با یک قدم دیگر می‌شود. “

“Just one more heavy step toward our dreams often awakens the desire to follow it with another.”

29 – ” به محض اینکه به دنبال انگیزه دادن به دیگران باشید، بهترین انگیزه‌ها در خودتان شکل می‌گیرد.”

“As soon as you seek to inspire others, it inspires the best in you.”

30 – ” اگر می‌خواهیم آزاد و رها باشیم، باید نسبت به باورها و رفتارمان کاملا هوشیار و آگاه باشیم. “

“We must be conscious and responsible for our beliefs and behaviors if we are ever to be free.”

 

قصد شروع سرمایه‌گذاری در بورس را دارید؟ اولین قدم این است که افتتاح حساب رایگان را در یکی از کارگزاری‌ها انجام دهید:

نام شرکتویژگی‌هاامتیاز
کارگزاری آگاه
 • باشگاه مشتریان با جایزه
 • نرم‌افزار معاملاتی پیشرفته
 • دریافت اعتبار معاملاتی
 • خرید آنلاین صندوق‌ سرمایه‌گذاری
 • ثبت‌نام آنلاین برای کد بورسی
ثبت نام در بورس

برای سرمایه‌گذاری و معامله موفق، نیاز به آموزش دارید. خدمات آموزشی زیر از طریق کارگزاری آگاه ارائه می‌شود:

نام خدماتویژگی‌ها
دوره‌های آموزش تحلیل تکنیکال
 • دوره‌های حضوری + غیرحضوری
 • شناخته‌شده‌ترین اساتید
 • در سطح مقدماتی، متوسط و پیشرفته
 • ارائه مدرک معتبر گذراندن دوره

به اشتراک بگذارید:

Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Telegram
Email
شجاع‌الدین جهاندیده

شجاع‌الدین جهاندیده

در بورسینس با مقالات آموزشی، دوره‌های آنلاین و کتاب‌ها و... به شما کمک می‌کنیم درآمد بیشتری داشته باشید و سود بیشتری از سرمایه‌گذاری کسب کنید. *** در توئیتر فالو کنید: https://twitter.com/jahandide
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عناوین مطلب