مشارکت Jur با پلتفرم برنامه وفاداری Bitrewards

اخبار مشارکت با پلتفرم Jur

براساس پستی که در بخش اخبار سایت Jur درج شده، این پلتفرم مشارکت خود با Bitrewards را اعلام نموده است.

Jur پلتفرمی ترکیبی و مبتنی بر بلاک‌چین است که کاربران را قادر می‌سازد قراردادهای حقوقی، مبالغ وثیقه را ایجاد کنند و اختلافات حقوقی را به سادگی، به رایگان و بصورت آنلاین حل و فصل نمایند.

پلتفرم‌های مختلف از طریق متصل شدن به پلتفرم Jur با کلید API، کل ویژگی‌های پلتفرم Jur را می‌توانند در پلتفرم خود ادغام کنند و یا اینکه صرفا سیستم رای‌گیری آنرا در پلتفرم مربوطه داشته باشند.

بیشتر بخوانید: پلتفرم Jur، سیستم حل اختلاف سریع، آسان و تقریبا رایگان

Bitrewards یک برنامه مبتنی بر بلاک‌چین برای پاداش‌دهی به مشتریان وفادار است. در واقع این پلتفرم، سیر تکامل مدل SaaS برنامه پاداش‌دهی به مشتریان به بلاک‌چین محسوب می‌شود.

پلتفرم سابق (که پلتفرم GIFTD نام دارد) از سال 2012، سرویسی SaaS خود را به بیش از 500 فروشنده که قصد داشتند برنامه‌های پاداش‌دهی به مشتریان وفادار ایجاد کنند ارائه می‌دهد. این خدمات باعث شده سود ماهیانه فروشندگان بطور متوسط 17 درصد افزایش یابد.

پایگاه مشتریان سابق GIFTD یک منبع اولیه مناسب برای رشد پلتفرم مبتنی بر بلاک‌چین بود. از جمله مشتریان آنها می‌توان به شرکت‌های مشهوری همچون GoPro و Warner music اشاره کرد.

سایر اخبار پروژه Jur

تیم پروژه Jur در کنفرانس Legal geeks که از 17 اکتبر 2018 آغاز شده بود شرکت کردند. این رویداد یک فرصت عالی برای تیم Jur بود تا درباره پلتفرم Jur با دپارتمان‌های نوآوری شرکت‌های حقوقی برتر دنیا گفتگو کنند.

این شرکت‌ها علاقه زیادی به پلتفرم Jur نشان دادند و در هفته‌های آینده به احتمال قوی اخبار همکاری‌های Jur با این شرکت‌ها را خواهیم شنید.

علاوه بر این، همچنان در رسانه‌های زیادی اخبار Jur منتشر شده است. در هفته‌های گذشته دو بلاگ درباره Jur مطلب نوشته‌اند، یکی از آنها ICODOG یکی از برترین تشکل‌های مرتبط با ICO هاست.

در آینده نزدیک نیز مصاحبه جدیدی توسط دو نفر از مشاوران پروژه Jur ( آقایان Enrico Ferro و David Orban) را مشاهده خواهیم کرد. این مصاحبه در صفحات شبکه‌های اجتماعی پروژه منتشر خواهد شد.

سایر اخبار را در سایت رسمی Jur ببینید: jur.io

 

توجه: امنیت ارز دیجیتال‌تان را حفظ کنید تا در آینده حسرت نخورید. با این کیف پول از بیت‌کوین و سایر ارزهایتان محافظت کنید:

نامویژگی‌هاامتیاز
کیف پول Cool Wallet
  • عدم اتصال مستقیم به اینترنت (امنیت کامل)
  • بیش از 150 هزارفروش در سرتاسر دنیا
  • ظاهر مدرن و به اندازه کارت بانکی
  • وارانتی 12 ماهه (تعویض در صورت خرابی)
  • انجام تراکنش با متصل شدن به موبایل
ستارهکیف پول کول والت

اکنون بخرید

نظرتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

می‌توانید بدون درج نظر نیز از نظرات مطلع شوید، برای اینکار اینجا کلیک کنید.

.

.


نکات مهم

  • پاسخ‌هایی که به دیدگاه‌ کاربران گرامی داده می‌شود صرفا نظر شخصی نویسنده دیدگاه است و مسئولیت استفاده از این اطلاعات بر عهده کاربران خواهد بود.
  • دیدگاه‌هایی که دارای متن‌های تبلیغاتی، مشخصات شخصی و مطالب غیرمرتبط هستند پذیرفته نمی‌شوند.
  • لطفا سوال‌تان را واضح و شفاف بپرسید (خود را جای دیگران قرار دهید).
  • سوالات مبهم و تکراری (قبلا در نظرات جواب داده شده) پاسخی دریافت نمی‌کنند.