خانه - عرضه اولیه سکه (ICO) - مشارکت Jur با پلتفرم برنامه وفاداری Bitrewards

مشارکت Jur با پلتفرم برنامه وفاداری Bitrewards

شجاع‌الدین جهاندیده
شجاع‌الدین جهاندیده
LinkedIn
Telegram
WhatsApp
Twitter
اخبار مشارکت با پلتفرم Jur

براساس پستی که در بخش اخبار سایت Jur درج شده، این پلتفرم مشارکت خود با Bitrewards را اعلام نموده است.

Jur پلتفرمی ترکیبی و مبتنی بر بلاک‌چین است که کاربران را قادر می‌سازد قراردادهای حقوقی، مبالغ وثیقه را ایجاد کنند و اختلافات حقوقی را به سادگی، به رایگان و بصورت آنلاین حل و فصل نمایند.

پلتفرم‌های مختلف از طریق متصل شدن به پلتفرم Jur با کلید API، کل ویژگی‌های پلتفرم Jur را می‌توانند در پلتفرم خود ادغام کنند و یا اینکه صرفا سیستم رای‌گیری آنرا در پلتفرم مربوطه داشته باشند.

Bitrewards یک برنامه مبتنی بر بلاک‌چین برای پاداش‌دهی به مشتریان وفادار است. در واقع این پلتفرم، سیر تکامل مدل SaaS برنامه پاداش‌دهی به مشتریان به بلاک‌چین محسوب می‌شود.

پلتفرم سابق (که پلتفرم GIFTD نام دارد) از سال 2012، سرویسی SaaS خود را به بیش از 500 فروشنده که قصد داشتند برنامه‌های پاداش‌دهی به مشتریان وفادار ایجاد کنند ارائه می‌دهد. این خدمات باعث شده سود ماهیانه فروشندگان بطور متوسط 17 درصد افزایش یابد.

پایگاه مشتریان سابق GIFTD یک منبع اولیه مناسب برای رشد پلتفرم مبتنی بر بلاک‌چین بود. از جمله مشتریان آنها می‌توان به شرکت‌های مشهوری همچون GoPro و Warner music اشاره کرد.

سایر اخبار پروژه Jur

تیم پروژه Jur در کنفرانس Legal geeks که از 17 اکتبر 2018 آغاز شده بود شرکت کردند. این رویداد یک فرصت عالی برای تیم Jur بود تا درباره پلتفرم Jur با دپارتمان‌های نوآوری شرکت‌های حقوقی برتر دنیا گفتگو کنند.

این شرکت‌ها علاقه زیادی به پلتفرم Jur نشان دادند و در هفته‌های آینده به احتمال قوی اخبار همکاری‌های Jur با این شرکت‌ها را خواهیم شنید.

علاوه بر این، همچنان در رسانه‌های زیادی اخبار Jur منتشر شده است. در هفته‌های گذشته دو بلاگ درباره Jur مطلب نوشته‌اند، یکی از آنها ICODOG یکی از برترین تشکل‌های مرتبط با ICO هاست.

در آینده نزدیک نیز مصاحبه جدیدی توسط دو نفر از مشاوران پروژه Jur ( آقایان Enrico Ferro و David Orban) را مشاهده خواهیم کرد. این مصاحبه در صفحات شبکه‌های اجتماعی پروژه منتشر خواهد شد.

قصد خرید یا فروش ارز دیجیتال در ایران را دارید؟ در این سایت می‌توانید با اطمینان و با چند کلیک خرید کنید:

نام ویژگی‌هاامتیاز
نوبیتکس
  • خرید ارز دیجیتال با کارت بانکی شتاب
  • بدون نگرانی از تحریم
  • معامله با کارمزد و سرعت مناسب
  • ترید ارز دیجیتال با دلار (تتر) و ریال
صرافی خارجی کوینکس

به اشتراک بگذارید:

Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Telegram
Email
شجاع‌الدین جهاندیده

شجاع‌الدین جهاندیده

در بورسینس با مقالات آموزشی، دوره‌های آنلاین و کتاب‌ها و... به شما کمک می‌کنیم درآمد بیشتری داشته باشید و سود بیشتری از سرمایه‌گذاری کسب کنید. *** در توئیتر فالو کنید: https://twitter.com/jahandide
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عناوین مطلب