شرکت کارگزاری بانک سامان

شرکت کارگزاری بانک سامان (سهامی خاص) به شماره ثبت 97364 و شماره ثبت نزد سازمان بورس به شماره ی 10710 ،یکی از با سابقه ترین شرکت های کارگزاری بورس اوراق بهادار ایران است.

کارگزاری بانک سامان از بدو تاسیس سازمان بورس (سال 1346)  فعالیت خود را در زمینه خرید و فروش سهام توسط محمود کریشچی (از بنیانگذاران موسسه سامان اقتصادکه بانک سامان کنونی است.) آغاز نمود و در تاریخ سوم خرداد 1372 در اداره ثبت شرکت ها و موسسات غیر تجاری با نام شرکت کارگزاری کریشچی (سهامی خاص) به ثبت رسید.

پس از 10 سال فعالیت مداوم و موفق شرکت در بازار سرمایه، با خرید سهام عمده شرکت توسط بانك سامان، نام شرکت از دی ماه سال 1382 به شرکت کارگزاری بانک سامان (سهامی خاص)تغییر یافت.

در طی این سالها، با تمام فراز و نشیب های موجود، کارگزاری بانک سامان به لطف خداوند و تکیه بر تجربه مدیران و اعتماد مشتریان خود توانسته است همواره درمسیر رشد و پیشتازی در عرصه های نوین،گام های موثری بردارد.

کسب رتبه الف ازسوی سازمان بورس و اوراق بهادار، ایجاد اولین تالار اختصاصی معاملات اوراق بهادار، اولین سرویس معاملات اینترنتی و اولین سامانه انجام معاملات با استفاده از مرکزتماس در کنار راه اندازی شعب مختلف در سراسر کشور، حضور در نمایشگاه های متعدد مرتبط و ده ها نمونه دیگر حاکی از این است که همواره پیشتازی در ارائه خدمات نوین،بالا بردن سطح کیفی خدمات و گسترش دامنه ی فعالیت ها از جمله مهمترین اهداف مدیران شرکت بوده، که این امرجز درسایه تلاش مداوم پرسنل مجرب شرکت امکان پذیر نشده است.

آنچه از آمار برمی آید نشان دهنده ی این است که امروز کارگزاری بانک سامان به عنوان یکی از کارگزاری های پیشروی بازار سرمایه ایران توانسته است، همواره جایگاه ویژه ای برای خود در معاملات اوراق بهادار و همچنین معاملات بورس کالا ایجاد نماید.

– فعالیت در بورس اوراق بهادار
– فعالیت در بازار فرابورس
– سبدگردانی اختصاصی
– تاسیس صندوق سرمایه‌گذاری مشترک
– مشاوره پذیرش شرکت‌ها در بورس
– مشاوره پذیرش شرکت‌ها در فرابورس
– تالار اختصاصی در تهران و مشهد و زنجان
– ارائه خدمات معاملات آنلاین
– انجام معاملات در بازار آتی کالا
– انجام معاملات در بازار آتی سهام
– انجام معاملات در بورس انرژی
– انجام معاملات تلفنی
– مشاوره عرضه اوراق بهادار
– انجام معاملات محصولات فلزی در بورس کالا
– معاملات فرآورده های نفتی و پتروشیمی در بورس کالا
– مشاوره پذیرش کالا در بورس کالا

www.samanbourse.com
02188648950
02188774689
تهران ، خیابان آفریقا ، پایین تر از چهارراه جهان کودک ، نبش کوچه ٢٥، ساختمان شماره ۹ ٢، طبقه هفتم

جهت کسب اطلاعات بیشتر و ارتباط با شرکت کارگزاری موردنظر، روی لینک سایت کلیک نموده و اطلاعات کامل‌تر را در سایت آنها مشاهده فرمایید.

 

قصد شروع سرمایه‌گذاری در بورس را دارید؟ اولین قدم این است که افتتاح حساب رایگان را در یکی از کارگزاری‌ها انجام دهید:

نام شرکتویژگی‌هاامتیاز
کارگزاری آگاه
  • ارائه خدمات متمایز در قالب باشگاه مشتریان
  • سامانه معاملاتی اختصاصی و کاربرپسند
  • امکان دریافت اعتبار معاملاتی
  • امکان دریافت وام قرض‌الحسنه برای معاملات
  • امکان ثبت‌نام آنلاین برای کد بورسی
ثبت نام در بورس