شرکت کارگزاری بانک توسعه صادرات

شرکت کارگزاری بانک توسعه صادرات در سال 1376 و به شماره ثبت 132399 در اداره ثبت شرکتها به ثبت رسیده است و بر اساس اساسنامه، شرکت می تواند با کسب مجوزهای مورد نیاز از سازمان بورس و اوراق بهادار به فعالیت های کارگزاری، معامله گری و بازارگردانی و همچنین خدماتن مالی و مشاوره ای مبادرت ورزد.

از آغاز شروع فعالیت کارگزاری بانک توسعه صادرات، با تعریف سیاستهای راهبردی و برنامه ریزی های انجام شده، تکیه بر نیروهای متخصص، ارتقا دانش مجموعه و حضور فعال در عرصه های مختلف بازار سرمایه موجب شد تا شرکت روند رو به رشدی را طی نماید.

با توجه به اهمیت بازار سرمایه در توسعه اقتصادی کشور و در راستای ابلاغیه مقام معظم رهبری در خصوص سیاستهای کلی اصل 44 در خرداد ماه 1384 و همچنین تصویب قانون جدید بازار سرمایه در آذرماه همان سال دریچه ای تازه بر روی بازار سرمایه باز نمود.

در ادامه این تحولات بنیادی و تشکیل بورس ها و نهادهای جدید در بازار سرمایه، کارگزاری بانک توسعه صادرات پا به پای این تحولات، مسیر رشد و ترقی را با کسب مجوزهای خرید و فروش سهام شرکتهای بورسی و فرابورسی مجوز معاملات بر خطف مجوز فعالیت صندوق سرمایه گذاری، مجوز فعالیت سبدگردانی، مجوز فعالیت بورس کالا و قراردادهای آتی و همچنین مجوز فعالیت بورس انرژی را طی نمود و به عنوان کارگزار رتبه الف در سال 1392 از سوی سازمان بورس و اوراق بهادار معرفی شد.

 خدمات قابل ارائه در شرکت کارگزاری بانک توسعه صادرات

کارگزاری بانک توسعه صادرات قادر است خدمات متنوعی را برای مشتریان گرامی ارائه دهد.

خرید و فروش حضوری سهام

مشتریان گرامی می توانند با مراجعه به هر یک از دفاتر این شرکت، با ارائه مدارک مورد نیاز اقدام به خرید و فروش سهام نمایند.

خرید و فروش اینترنتی سهام

مشتریان گرامی می توانند پس از مراجعه به یکی از شعب این کارگزاری و تکمیل قرارداد معاملات اینترنتی با دریافت یک کد کاربری و رمز عبور در هر ساعت از شبانه روز به سایت شرکت کارگزاری مراجعه نموده و درخواست خود را در سایت ثبت می کند. کارگزار پس از رویت و تایید درخواست مشتری، در اولین زمان ممکن درخواست مذکور را تحقق می بخشد.

همچنین مشتریان میتوانند با افتتاح حساب نزد هر یک از شعب بانک توسعه صادرات ایران و دریافت کلمه عبور می توانند با ورود به سایت کارگزاری و تکمیل فرم های مربوطه در هر ساعت از شبانه روز به سایت شرکت کارگزاری مراجعه نموده و درخواست خود را در سایت ثبت می کند.

معاملات بر خط (آنلاین)

مشتریان گرامی می توانند پس از مراجعه به یکی از شعب این کارگزاری و تنظیم قرارداد با دریافت یک کد کاربری و رمز عبور در ساعات معاملات بازار شخصا از طریق سامانه معاملات انلاین این شرکت، اقدام به خرید و فروش سهام نمایند.

خدمات کال سنتر

با توجه به گسترش فعالیت شرکتهای کارگزاری در راستای ارائه خدمات بهتر و کاربردی تر به مشتریان و نیز ایجاد جذابیت و رفاه بیشتر در زمینه معاملات بورس اوراق بهادار،بدین منظور شرکت کارگزاری بانک توسعه صادرات اقدام به راه اندازی سیستم معاملات کالسنتر (تلفنی و غیرحضوری) نموده است. مشتریان گرامی می توانند پس از مراجعه به یکی از شعب این کارگزاری و تنظیم قرارداد با دریافت یک کد کاربری و رمز عبور از خدمات کال سنتر استفاده نمایند.

صندوق سرمایه گذاری توسعه صادرات

صندوق سرمايه گذاري توسعه صادرات در تاریخ ٢٠/٠١/١٣٩٠ با دریافت مجوز از سازمان بورس و اوراق بهادار (سبا) به عنوان صندوق سرمایه گذاری موضوع بند ٢٠ ماده ١ قانون بازار اوراق بهادار مصوب آذر ماه سال ١٣٨٤، فعالیت خود را آغاز کرد. این صندوق با شماره١٠٨٦٤ نزد سبا به ثبت رسیده است. بازدهی این صندوق از ابتدای تاسیس تاکنون بیش از 300 درصد بوده است.

صندوق سرمایه گذاری مختلط توسعه پست بانک

صندوق سرمايه گذاري توسعه پست بانك در تاریخ ٢٠/١٠/١٣٩٣ با دریافت مجوز از سازمان بورس و اوراق بهادار (سبا) به عنوان صندوق سرمایه گذاری موضوع بند ٢٠ ماده ١ قانون بازار اوراق بهادار مصوب آذر ماه سال ١٣٨٤، فعالیت خود را آغاز کرد. این صندوق با شماره١١٣٠٥ نزد سبا به ثبت رسیده است. بازدهی این صندوق از ابتدای تاسیس تاکنون بیش از 14 درصد بوده است.

سبدگردانی اختصاصی سهام

شرکت کارگزاری بانک توسعه صادرات از بهمن ماه 1391 موفق به اخذ مجوز سبدگردانی از سازمان بورس اوراق بهادار گردیده است. واحد سبد گردانی این شرکت با بهره گیری از کارشناسان خبره اقدام به تصمیم به خرید، فروش، یا نگهداری اوراق بهادار به نام سرمایه گذاری معین توسط سبدگردان در قالب قرارداد مشخص می نمایند.

بورس کالا

شرکت کارگزاری بانک توسعه صادرات در ابتدا با مجوز رینگ فلزات وارد بورس کالا شده و سپس مجوز فعالیت در رینگ محصولات پتروشیمی، کشاورزی، قرارداد آتی سکه و محصولات صادراتی را دریافت نموده است.

بورس انرژی

بورس انرژی دارای 3 بازار فیزیکی، مشتقه و فرعی می باشد که شرکت کارگزاری بانک توسعه صادرات از ابتدای تاسیس آن موفق به دریافت مجوز فعالیت در این بورس شده است.

اعضای هیئت مدیره کارگزاری بانک توسعه صادرات

1- سيدرضا علوي: عضو هیئت مدیره و مدیر عامل.
2- سعید مستشار: رئیس هیئت مدیره.
3- مرتضي اكبري: نایب رئیس هیئت مدیره.
4- محمودرضا خواجه نصیری: عضو هیئت مدیره.
5- محمد مشاری: عضو هیئت مدیره.

– خرید و فروش سهام شرکت‌های بورس و فرابورسی
– معاملات بر خط
– فعالیت صندوق سرمایه گذاری
– فعالیت سبدگردانی
– فعالیت در بورس کالا و قراردادهای آتی
– فعالیت در بورس انرژی

www.edbibroker.com
02188306005
02188317836
تهران- خیابان مطهری- قبل از تقاطع سهروردی- شماره 104

جهت کسب اطلاعات بیشتر و ارتباط با شرکت کارگزاری موردنظر، روی لینک سایت کلیک نموده و اطلاعات کامل‌تر را در سایت آنها مشاهده فرمایید.

قصد شروع سرمایه‌گذاری در بورس را دارید؟ اولین قدم این است که افتتاح حساب رایگان را در یکی از کارگزاری‌ها انجام دهید:

نام شرکتویژگی‌هاامتیاز
کارگزاری آگاه
  • باشگاه مشتریان با جایزه
  • نرم‌افزار معاملاتی پیشرفته
  • دریافت اعتبار معاملاتی
  • خرید آنلاین صندوق‌ سرمایه‌گذاری
  • ثبت‌نام آنلاین برای کد بورسی
ثبت نام در بورس

برای سرمایه‌گذاری و معامله موفق، نیاز به آموزش دارید. خدمات آموزشی زیر از طریق کارگزاری آگاه ارائه می‌شود:

نام خدماتویژگی‌ها
دوره‌های آموزش تحلیل تکنیکال
  • دوره‌های حضوری + غیرحضوری
  • شناخته‌شده‌ترین اساتید
  • در سطح مقدماتی، متوسط و پیشرفته
  • ارائه مدرک معتبر گذراندن دوره

عناوین مطلب

سایر کارگزاری‌ها

شرکت کارگزاری توسعه سرمایه دنیا
شرکت کارگزاری توسعه سرمایه دنیا (سهامی خاص) در تاریخ 1379/01/09 به شماره 160988 در تهران به ثبت رسید...
شرکت کارگزاری اردیبهشت ایرانیان
اردیبهشت ایرانیان، یکی از شرکت‌های کارگزاری شناخته شده است که در تاریخ 10 مهرماه 1384، بعد از اخذ مجوز...
شركت كارگزاری پگاه ياوران نوين
شركت كارگزاري پگاه ياوران نوين در تاريخ 18 تير ماه 1383بصورت شركت سهامي خاص تأسيس و طي شماره 226216 در...
شرکت کارگزاری کالای خاورمیانه
شرکت کارگزاری کالای خاورمیانه (سهامی خاص) به استناد مجوز هیئت مدیره سازمان بورس و اوراق بهادار در تاریخ...
کارگزاری برهان سهند
کارگزاری برهان سهند (سهامی خاص) در تاریخ 1384/09/09 در اداره ثبت شرکت‌ها و مالکیت صنعتی تبریز با شماره...
شرکت کارگزاری سهام پویا
شرکت کارگزاری سهام پویا (سهامی خاص) در تاریخ 1374/12/17 تحت شماره 120215 با سرمایه اولیه یکصد میلیون...
شرکت کارگزاری آپادانا
شرکت کارگزاری آپادانا در سال 1384 به‌صورت سهامی خاص تأسیس شد و در اداره ثبت شرکت‌ها و مالکیت صنعتی استان...
شركت كارگزاری آتی ساز بازار
شركت كارگزاری آتی ساز بازار با مشاركت گروهی از مدرسین دانشگاه و كارشناسان ارشد مالی در تاریخ 24 فروردین...