کارگزاری نماد شاهدان

شرکت کارگزاری نماد شاهدان (سهامی خاص) در تاریخ 22/4/1388 تحت شماره 351448 در اداره ثبت شرکتها و مالکیت صنعتی تهران به ثبت رسیده و مرکز اصلی آن در تهران واقع است.

طبق ماده 3 اساسنامه فعالیت شرکت به شرح ذیل می باشد:

الف) خدمات کارگزاری ،کارگزار/معامله گری و بازار گردانی شامل

معامله اوراق بهادار از قبیل: سهام، اوراق مشارکت، حق تقدم خرید سهام، اختیار معامله و قراردادهای آتی برای دیگران و به حساب آنها یا به نام و حساب خود،معاملات کالاهای پذیرفته شده برای دیگران و به حساب آنها،بازار سازی و بازار گردانی اوراق بهادار و کالاهای پذیرفته شده.

ب) خدمات مالی و مشاوره ای شامل

مدیریت صندوق های سرمایه گذاری،نمایندگی ناشر برای ثبت اوراق بهادار و دریافت مجوز عرضه،بازاریابی برای فروش اوراق بهادار،سبد گردانی اوراق بهادار،مشاوره در انجام کلیه امور اجرایی برای پذیرش اوراق بهادار یا کالا در هر یک از بورس ها و بازارهای خارج از بورس به نمایندگی از ناشر یا عرضه کننده کالاها.
 
مشاوره در زمینه های زیر

 – قیمت گذاری اوراق بهادار

 – روش فروش و عرضه اوراق بهادار

 – طراحی اوراق بهادار

 – خرید، فروش یا نگهداری اوراق بهادار

 – سرمایه گذاری

 – مدیریت ریسک

 – ادغام تملک، تغییر و تجدید ساختار سازمانی و مالی شرکت‌ها

 – طراحی و تشکیل نهاد های مالی.

همچنین شرکت میتواند در راستای اجرای فعالیت های مذکور در این ماده در حدود مقررات و مفاد اساسنامه اقدام به اخذ تسهیلات مالی یا تحصیل دارایی نماید یا سرمایه گذاری کرده یا شخصیت حقوقی مستقلی تاسیس کند یا در تاسیس شخصیت های حقوقی دیگر مشارکت نماید یا اسناد اعتباری بانکی افتتاح کند و به واردات یا صادرات کالا بپردازد و امور گمرکی مربوطه را انجام دهد.

خاطر نشان میسازد کارگزاری نماد شهیدان در حال حاضر با کسب مجوز از سازمان بورس و اوراق بهادار در زمینه های کارگزاری فلزات، سیمان و رینگ صادراتی پتروشیمی فعالیت می نماید.

مجوزها و استانداردهای شركت کارگزاری نماد شاهدان

– معاملات قراردادهای مشتقه کالایی (قرارداد آتی سکه، زیره و …)
– معاملات رینگ کشاورزی
– مشاور پذیرش در بورس کالا
– معاملات رینگ فرآورده‌های نفت و پتروشیمی
معاملات سلف موازی استاندارد فلزات
– معاملات اوراق بهادار بورس تهران
– معاملات اوراق بهادار فرابورس ایران
– موافقت اصولی برگزاری دوره‌های آموزشی

www.shahedanbroker.com
 
02188920126
02188893933
تهران، خیابان حافظ، بعد از خیابان رودسر، نبش کوچه هورزاد، طبقه اول، واحد 2

جهت کسب اطلاعات بیشتر و ارتباط با شرکت کارگزاری موردنظر، روی لینک سایت کلیک نموده و اطلاعات کامل‌تر را در سایت آنها مشاهده فرمایید.

 

قصد شروع سرمایه‌گذاری در بورس را دارید؟ اولین قدم این است که افتتاح حساب رایگان را در یکی از کارگزاری‌ها انجام دهید:

نام شرکتویژگی‌هاامتیاز
کارگزاری آگاه
  • ارائه خدمات متمایز در قالب باشگاه مشتریان
  • سامانه معاملاتی اختصاصی و کاربرپسند
  • امکان دریافت اعتبار معاملاتی
  • امکان دریافت وام قرض‌الحسنه برای معاملات
  • امکان ثبت‌نام آنلاین برای کد بورسی
ثبت نام در بورس
4 نظر
  1. با سلام دوستانی که گفتند کارگزاری خوبی نیست کاملا در اشتباه میباشند . درسته خیلی بیست نیست ولی بد هم نیست این مشکلاتی که گفتید من باهاش مواجه نبودم سوالی اگر هم داشتم از شعبه شهر خودم اراک پرسیدم جواب گرفتم . پنل خوب و پرسرعتی داره این که میگید خلوتیش خوبه مطمئن باشید بازار سرمایه دوباره تکون بخوره این کارگزاری ، مثل بقیه نمیشه که سه ماهه نوبت بدن مثل تابستون که همین مفید به درد نخور در شعبه هاش رو رو ملت بسته بود ولی چند وقت بعد خودشون دو دستی زنگ میزدند میگفتن بیاد ثبت نامتون کنیم . در کل کارگزاری رو به رشد و آینده خوبی داره

  2. باسلام.این کارگزاری اصلن خوب نیستش.هم ازنظرسرویس دهی وهم ازنظربرخوردپرسنل یه موقع زنگ بزنیدسوالی ازشون بپرسی اون موقع پشیمون میشی چرازنگ زدی.بابدترین شکل ممکن جواب میدن.فقط یه خوبی داره اونم بخاطرخلوت بودنشه بخای درخاست برداشت وجه بدی تابخان پولاواریزکنن ادماسکته میدن.زنگم بزنی امورمالی بابدترین شکل ممکن جوابتامیدن.حالاخوددانیم این نظرمن بودش

  3. من اصلا راضی نیستم.
    این کارگزاری نسبت به مفیداز لحاظ سرویس دهی و پاسخگویی و خود برنامه ی همراه تریدر بسیار سطح پایین است و تنها مزیتش خلوتی و سرعت ان می باشد. برداشت وجه فقط در روزهای کاری و ساعت اداری مجازاست و الان یک هفته است درخواست وجه زدم و هنوز واریز نکردن و درقسمت تماس باما هیچ شماره تلفنی نیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *