شرکت کارگزاری ستاره جنوب

شرکت کارگزاری ستاره جنوب در تاریخ 82/10/16 تاسیس و طی شماره ثبت 214444 در اداره ثبت شرکت‌ها و موسسات تجاری تهران به ثبت رسید.

براساس توافق به عمل آمده بین مدیران عامل شرکت‌های فولادی به عنوان سهامداران اصلی شرکت کارگزاری ستاره جنوب، مقرر گردیده بود این شرکت کارگزاری علاوه بر مبادرت به فعالیت‌های کارگزاری فلزات در بورس، به مثابه یک شرکت مشترک، تهیه گزارشات توجیهی فنی و اقتصادی، اخذ مجوزات لازم، تامین منابع مالی و متعاقبا تشکیل شرکت‌های تخصصی را در دستور کار خود قرار دهد که از سال 1386 و به لحاظ مشکلات عدیده از جمله گستردگی کارهای جانبی، نیاز به سرمایه‌گذاری و توسعه فولاد جنوب تفویض و راهبرد اصلی شرکت، فعالیت‌های کارگزاری فلزات در بورس کالا تعیین شد.

موضوع فعالیت شرکت

براساس ماده 3 اساسنامه کارگزاری که به تایید سازمان بورس و اوراق بهادار رسیده است، این شرکت می‌تواند به هریک از فعالیت‌های زیر مبادرت ورزد، مشروط بر اینکه مجوز مربوط به هریک از آنها را از سازمان دریافت دارد.

الف – خدمات کارگزاری، کارگزار / معامله‌گری و بازارگردانی شامل

1 – معامله اوراق بهادار از قبیل سهام، اوراق مشارکت، حق تقدم خرید سهام، اختیار معامله و قراردادهای آتی برای دیگران و به حساب آنها یا به نام و حساب خود.
2 – معاملات کالاهای پذیرفته شده برای دیگران و به حساب آنها
3 – بازارسازی و بازارگردانی اوراق بهادار و کالاهای پذیرفته شده

ب – خدمات مالی و مشاوره‌ای

– معاملات بورس اوراق بهادار
– معاملات در فرابورس
– معاملات برخط
– معاملات محصولات فلزی (بورس کالا)
– معاملات محصولات نفت و پتروشیمی (بورس کالا)
– معاملات سیمان (بورس کالا)
– معاملات آتی (بورس کالا)
– مشاور پذیرش
– مرکز تماس تلفنی (کال سنتر)

www.sjbourse.com
02166766785
02188383576
تهران، خیابان طالقانی، جنب ساختمان بورس کالا، ساختمان کارگزاران، طبقه 6

جهت کسب اطلاعات بیشتر و ارتباط با شرکت کارگزاری موردنظر، روی لینک سایت کلیک نموده و اطلاعات کامل‌تر را در سایت آنها مشاهده فرمایید.

,
 

قصد شروع سرمایه‌گذاری در بورس را دارید؟ اولین قدم این است که افتتاح حساب رایگان را در یکی از کارگزاری‌ها انجام دهید:

اموزش بورس

سلب مسئولیت: در بازارهای مالی و سرمایه‌گذاری (سهام، بازار آتی و ارز) ارزش دارایی‌ها ممکن است به سرعت تغییر کند و ریسک از دست رفتن سرمایه وجود دارد. محتوای موجود در سایت بورسینس صرفا جهت اطلاع‌رسانی است و نظرات شخصی نویسنده را منعکس می‌کند. بورسینس هیچ منفعت یا مسئولیتی در قبال سود و زیان کاربران ندارد و مسئولیت استفاده از تمامی مطالب و محتوای سایت بر عهده کاربران است.
Copyright © Bourseiness 2013-2019
کپی‌برداری از مطالب این سایت به هرشکل، غیرمجاز و غیرقانونی است.