معرفی عرضه اولیه Dbrain : پلتفرم لیبل‌زنی برای کسب درآمد

کسب درآمد ارز دیجیتال با پروژه هوش مصنوعی

هوش مصنوعی یا هوش ماشینی (به انگلیسی: Artificial Intelligence) به هوشی که یک ماشین در شرایط مختلف از خود نشان می‌دهد، گفته می‌شود. به عبارت دیگر هوش مصنوعی به سیستم‌هایی گفته می‌شود که می‌توانند واکنش‌هایی مشابه رفتارهای هوشمند انسانی از جمله درک شرایط پیچیده، شبیه‌سازی فرایندهای تفکری و شیوه‌های استدلالی انسانی و پاسخ موفق به آنها، یادگیری و توانایی کسب دانش و استدلال برای حل مسایل را داشته باشند.

هوش مصنوعی شامل ترکیبی از چند تکنولوژی است که ماشین‌ها را قادر می‌سازد تا حس کنند، بفهمند و براساس آن اقدام کنند و سپس یاد بگیرند (یا توسط فعالیت انسان یا خودشان)

پیش‌بینی شده است که صنعت هوش مصنوعی در سال 2017 بیش از 2.42 میلیارد دلار باشد. برخی از استفاده‌های عمده از هوش مصنوعی در تشخیص تصاویر، تشخیص اشیا، دسته‌بندی و شناسایی است.

80 درصد از هوش مصنوعی (به اختصار Al) شامل داده‌هاست. دیتابیس‌های فراگیری ماشین (machine learning) با دست علامت‌گذاری می‌شوند که نیازمند زحمت فراوان است.

اما امروز در سری معرفی ICO ها در بورسینس قصد داریم یک پروژه مرتبط با صنعت هوش مصنوعی را معرفی کنیم. پروژه dbrain یک ابزار ساده برای متخصصان داده ارائه می‌کند تا داده‌ها را به یک راه‌حل در دنیای واقعی تبدیل کنند.

اساس کار این پلتفرم این است که کاربران کارهای ساده‌ای برای لیبل‌زنی (علامت‌گذاری) تصاویر و معتبرسازی داده‌ها انجام می‌دهند و از طریق توکن Dbrain دستمزدشان را دریافت می‌کنند. این افراد می‌توانند این درآمد را در هر زمان که تمایل داشتند برداشت کرده و به سایر ارزها تبدیل کنند.

مراحل کار:

1 – صاحبان داده‌ها، اطلاعات را روی پلتفرم آپلود می‌کنند.
2 – کاربران داده‌ها را علامت‌زنی می‌کنند (لیبل می‌زنند) و به ازای اینکار توکن DBR دریافت می‌کنند.
3 – متخصصان داده، شبکه‌های عصبی را شکل داده و اپلیکیشن‌هایی براساس هوش مصنوعی می‌سازند.
4 – کسب‌وکارها از راه‌حل‌های سابق استفاده می‌کنند یا درخواست مدل‌های جدیدی را ‌می‌دهند.

منظور از لیبل‌زنی چیست؟

منظور علامت زدن یک عکس است، به طوری که محتوای عکس مشخص شود. به طور مثال، در زیر لیبل‌زنی در ربات تلگرام این پروژه را می‌بینید که از کاربر می‌خواهد نوع حیوان موجود در تصویر را مشخص کند:

نمونه لیبل زنی

 

پروتکل بلاک‌چین ارز داخلی این پلتفرم، باعث ایجاد شفافیت کار و توزیع عادلانه درآمد می‌شود. پروتکل Spock کیفیت لیبل‌زنی را تایید می‌کند و دقت را تا حد ممکن بالا می‌برد. امنیت و خصوصی ماندن داده‌های محرمانه توسط PICARD انجام می‌شود.

ارز Dbraincoin با نماد DBR ارز داخلی این پلتفرم است که طرفین از آن برای پرداخت هزینه و دریافت درآمدشان، استفاده از اپلیکیشن استفاده می‌کنند.

دسترسی به 2 میلیارد نفر

پروژه dbrain قصد دارد تقاضای روبه رشد لیبل‌زنی در حوزه هوش مصنوعی را با کمک بیش از 2 میلیارد نفر که در کشورهای با درآمد زندگی می‌کنند (مانند هند، چین، بنگلادش و…) مدیریت کند. این افراد به عنوان کارگر آنلاین می‌توانند با لیبل‌زنی تصاویر، یک جریان درآمد در قالب ارز دیجیتال داشته باشند و هزینه لیبل‌زنی را به میزان زیادی کاهش دهند.

Dbrain به افراد کم درآمد این فرصت را می‌دهد تا استاندارد زندگی‌شان را ارتقا دهند و جزئی از یک سیستم اقتصادی جهانی باشند.

در حال حاضر نسخه بتای این سرویس هم در سایت و هم در بات تلگرام @DBrainBot قابل دسترسی است.

این ICO دارای bounty نیز هست و می‌توانید اینجا ببینید: https://bountyhive.io/join/Dbrain

اطلاعات بیشتر ICO در سایت dbrain.io

 

توجه: امنیت ارز دیجیتال‌تان را حفظ کنید تا در آینده حسرت نخورید. با این کیف پول از بیت‌کوین و سایر ارزهایتان محافظت کنید:

نامویژگی‌هاامتیاز
کیف پول Cool Wallet
  • عدم اتصال مستقیم به اینترنت (امنیت کامل)
  • بیش از 150 هزارفروش در سرتاسر دنیا
  • ظاهر مدرن و به اندازه کارت بانکی
  • وارانتی 12 ماهه (تعویض در صورت خرابی)
  • انجام تراکنش با متصل شدن به موبایل
ستارهکیف پول کول والت

اکنون بخرید

نظرتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

می‌توانید بدون درج نظر نیز از نظرات مطلع شوید، برای اینکار اینجا کلیک کنید.

.

.


نکات مهم

  • پاسخ‌هایی که به دیدگاه‌ کاربران گرامی داده می‌شود صرفا نظر شخصی نویسنده دیدگاه است و مسئولیت استفاده از این اطلاعات بر عهده کاربران خواهد بود.
  • دیدگاه‌هایی که دارای متن‌های تبلیغاتی، مشخصات شخصی و مطالب غیرمرتبط هستند پذیرفته نمی‌شوند.
  • لطفا سوال‌تان را واضح و شفاف بپرسید (خود را جای دیگران قرار دهید).
  • سوالات مبهم و تکراری (قبلا در نظرات جواب داده شده) پاسخی دریافت نمی‌کنند.