پیشنهاد کار برای دانشجو یا فارغ‌التحصیل با بودجه‌ای معادل 10 میلیون تومان

پیشنهاد کار یا سرمایه گذاری و روش های پول درآوردن

دستیابی به موفقیت و تبدیل شدن به یک سرمایه‌گذار برای بسیاری از افراد یک رویای دست‌نیافتنی و دور از ذهن است.

«به نظرم سرمایه زیادی باید داشته باشید، باید افراد زیادی را استخدام کنید» «دفتر شیک و تجهیزات زیادی نیاز دارید» و…

اینها جمله‌هایی است که مدام در مواجهه با آدم‌های مختلف هنگام صحبت در زمینه شروع یک کسب‌و‌کار می‌شنویم. به نظر شما چقدر این گفته‌ها درست است؟

به گزارش بورسینس طبیعی است در نگاه اول بسیاری از افراد با این گفته‌ها موافقند اما واقعیت این است که بسیاری از کسب‌و‌کار‌ها وجود دارند که در کشور ما با سرمایه‌ای کمتر از 10 میلیون تومان قابل اجرا هستند.

مطالب مرتبط :

با خرید و فروش بیت‌کوین درآمد میلیونی کسب کنید!

چگونه برای کسب و کار یک ایده خوب پیدا کنیم؟

به نظر شما یک فرد فارغ التحصیل / دانشجو با بودجه‌ای معادل 10 میلیون تومان چه راهکارهایی را برای حضور در عرصه کارآفرینی باید اتخاذ کند؟

کلید در یادگیری و کسب و مهارت است. باید مهارت‌های کاربردی‌تان را افزایش دهید تا پول بیشتری کسب کنید.

 طبیعتا راهکارهای مختلفی وجود دارد اما پیشنهادهای کاربردی من درباره این موضوع  درپنج حوزه بیان شده است که با توجه به توانایی‌های فرد،  انگیزه، علاقه، پشتکار، علاقه و جنسیت فارغ التحصیل / دانشجو این گزینه‌های پیشنهادی می‌تواند انتخاب شود:

الف )گذراندن دوره مهارتی و شروع کار در آن حوزه

1) گذراندن دوره طلا و جواهرسازی با هزینه‌ای حداکثر معادل 6 میلیون تومان و شروع به ساخت دستبند و آویز همراه با چرم، مبلغ 4 میلیون تومان به عنوان سرمایه در گردش

2) گذراندن دوره برنامه نویسی کامپیوتر و طراحی سایت و اپلیکیشن موبایل با هزینه‌ای معادل 5 میلیون تومان، بازاریابی برای گرفتن سفارش طراحی سایت و اپلیکیشن

3) گذراندن دوره آموزش جامع تحلیل تکنیکال جهت انجام معاملات قرار داد آتی سکه طلا به مدت 6 ماهه و با هزینه معادل 3 میلیون تومان و سپس شروع  معاملات با 3 قرارداد آتی (هر قرار داد آتی 10 سکه طلا می باشد ودر حال حاضر برای معامله آن نیاز به یک  میلیون و هشتصد  هزار تومان می باشد)

در حقیقت با پرداخت 5 میلیون و 400 هزارتومان امکان معامله و استفاده از نوسانات 30 سکه طلا مهیا می شود ، قیمت قرار داد آتی سکه طلا به به صورت متوسط حداقل روزانه 7 هزارتومان نوسان می‌کند که با احتساب 30 سکه حدودا روزانه نوسانی معادل 210 هزار تومان.

4 ) گذراندن دوره طراحی و دوخت لباس و شروع به گرفتن سفارش از مزون ها و به تدریج برپایی نمایشگاه محدود  لباس و انجام بازاریابی از طریق شبکه‌های اجتماعی

5) گذراندن دوره آرایشگری و زیبایی و انجام امور آرایشگاهی در آرایشگاه ها ، اجاره صندلی ویا در خانه

ب ) فعالیت در حوزه آموزش

1 ) مطالعه زیاد و 360 درجه ای در یک درس و تست های آن و سپس تدریس خصوصی برای کنکور

2 ) نظارت بر انجام دادن تکالیف دانش آموزان مدرسه‌ای

3 ) ترجمه سفارشی کتاب و مقاله ، ایجاد سایت و تولید محتوا برای بازاریابی گرفتن سفارش ترجمه

4 ) برگزاری همایش ها که شامل مراحل طراحی سایت، دعوت از اساتید، اجاره فضا، تبلیغات، بازاریابی برای جذب مخاطب، بازاریابی برای گرفتن اسپانسر، پذیرایی

5 ) مطالعه زبان انگلیسی بصورت پیوسته، گذراندن دوره های آموزشی مکالمه، دوره آیلتس یا تافل یا جی آر ای، گرفتن نمره بسیار بالا در آیلتس یا تافل یا GRE، گذراندن دوره TTC آموزش تدریس، طراحی سایت تخصصی برای برنامه‌ریزی آموزشی و مربی‌گری برای گرفتن نمره بالا برای امتحانات زبان در این روش هفته‌ای یکبار مربی با دانشجو بصورت خصوصی کلاس برگزار می‌کند و برنامه هفته آینده را به او می‌دهد و برنامه هفته قبل را از او امتحان می‌گیرد.

6) گذراندن دوره‌های آموزشی ICDL ،Eviews  ،SPSS  ، Endnote ، شرکت در دوره‌های مقاله نویسی علمی پژوهشی و ISI، پایان نامه نویسی، ارايه موفق چند مقاله در مجلات داخلی و ژورنال‌های ISI

و سپس دادن مشاوره مقاله نویسی و پایان نامه و انجام کارهای آماری پروژه‌ها

7) تالیف یا ترجمه کتاب در حوزه مورد علاقه و چاپ آن به تعداد محدود و بازاریابی برای گرفتن اسپانسر جهت چاپ با تیراژ بالا

8) پیشنهاد عالی: یادگیری تحلیل بازار بورس و حرفه ای شدن در بازار و سپس معامله‌گری در بورس و همچنین آموزش سایر علاقه‌مندان برای موفقیت در بورس.

ج ) خرید نقدی و اعتباری وانت پیکان یا پراید و سپس…

1 ) خرید انواع سبزی از بازار بزرگ روز و فروش آن در محله خاصی به همراه ارائه سبزی‌های خرد کردنی، پاک کردنی و سرخ کردنی ( سبزی پاک شده و تفت داده شده انواع خورشت، کدو و بادمجان و بامیه تفت داده شده و…)

2 ) کباب کردن و فروش بلال در کابین پشت در کنار پارک یا محل خاصی

3 ) آماده کردن و فروش آش و سوپ در کابین پشت ماشین در کنار پارک یا در محل خاصی

4) آماده کردن و فروش ساندویج‌های خانگی ( مرغ ، سالاد الویه ، کوکو و.. ) در کابین پشت ماشین در کنار پارک یا در محل خاصی

5) نصب تجهیزات کارواش در کابین پشت و شروع بازاریابی و ارایه خدمات کارواش سیار

6 ) نصب اتاق پشت کابین و تجهیزات قفسه بندی ویژه گرم نگهداشتن نان و گرفتن سفارش نان ، خرید و توزیع نان داغ تازه (سنگک و بربری) در ساعات مشخص صبح ، ظهر و شب در مناطق مشخص

7) خرید و بسته بندی میوه و توزیع آن در سوپر مارکت‌ها یا اداره‌ها، مراکز فرهنگی، مراسم و جشن‌ها و …

8) آماده کردن ساندویچ‌های کوچک مخصوص صبحانه، پکیج‌های بسته‌بندی صبحانه، نوشیدنی داغ و سرد شامل چای، قهوه، شیر، آب میوه در کابین پشت با چیدمان منحصر بفرد و فروش در مراکز پرجمعیت، مترو، میادین – توزیع صبحانه بسته‌بندی شده در سوپر مارکت‌ها

د ) فعالیت در حوزه بازاریابی

1) گذراندن دوره‌های طراحی با نرم‌افزارهای طراحی ( CorelDraw  ، PhotoShop ،FreeHand ) و بازاریابی و گرفتن سفارشات طراحی بروشور، بنر های تبلیغاتی، کارت ویزیت، سربرگ – هماهنگی با چاپ خانه و چاپ محصولات طراحی شده و یا طراحی بنرهای تحت وب جهت نمایش در سایت، توزیع بروشورهای تبلیغاتی در محل مورد نظر مشتری

2) ارایه انواع خدمات کمکی در نمایشگاه‌ها به شرکت‌های کوچک، تامین نیروی انسانی فروش، خدماتی و بازاریابی در غرفه، مشاوره در برپایی غرفه با کمترین هزینه، اجاره دیوارهای پیش‌ساخته و وسایل موردنیاز در غرفه

3 ) گذراندن دوره آموزشی نماینده فروش مستقل و سپس  ارائه پیشنهاد و انعقاد قرار داد نماینده فروش مستقل با صاحبان کالاها و خدمات که مشتاق به گسترش بازوی فروش خارج از سازمان است (طیف گسترده ای از تولید کنندگان ، وارد کنندگان، ارایه دهندگان خدمات را شامل می شود )

خرید نقدی یا  اعتباری کالاها با قیمت نمایندگی و فروش آن با قیمت مصرف کننده / معرفی خدمات ارایه دهندگان و دریافت پورسانت فروش از ارائه دهندگان   

و )  تشکیل تیم برای شروع یک استارتاپ   

استارتاپ تشکیلاتی موقتی است که با هدف یافتن یک مدل کسب و کار تکرارپذیر و مقیاس پذیر بوجود آمده است.

تشکیل تیم، ایده‌یابی‌های نوآورانه و خلاقانه  و سرمایه گذاری‌های کوچک تیم بر کسب و کارهای اینترنتی با هدف رشد سریع در آینده و تجمیع سرمایه‌های کوچک و توانایی های عملیاتی تیم  ، رسیدن به این هدف را امکان پذیر می کند

هدف یک استارتاپ یافتن سریع مدل کسب و کار مناسب طبق تعریف بالا، در کمترین زمان ممکن است.

سرعت و زمان عوامل مهمی در موفقیت یک استارتاپ هستند. هر چه دیرتر مدل کسب و کار مورد نظر را کشف کند شانس اینکه رقیبانش زودتر به نتیجه برسند و همچنین انرژی و توان مالی موسس  آن  از بین رود،  بیشتر است.

درصد شکست استارتاپ‌ها به دلایلی از قبیل  نداشتن تجربه، عدم دسترسی به مشاور و مربی و  عدم انتخاب ایده درست و … بالا است که علاقه‌مندان به این حوزه سعی در پایین آوردن این ریسک‌ها دارند.
                                                                                                                                                                                                          نقل شده از سایت علیرضا مهدی پور

مطلب مرتبط : 10 اشتباه رایج در انتخاب ایده برای کسب و کار چیست؟

در ادامه برخی دیگر از کسب و کار‌هایی که می‌توان با سرمایه کم راه‌اندازی شود را بخوانید

نوشتن آزاد و وبلاگ نویسی حرفه‌ای

شاید به نظر شما وبلاگ نویسی کار بیهوده‌ای است اما در بسیاری از کشور‌های دنیا این کار به‌عنوان یک کسب‌وکار خانگی در حال ترویج و توسعه است.

اگر مهارتی در نوشتن دارید شروع به نوشتن کنید.

علاوه بر این می‌توانید در زمینه‌ای که تخصص دارید برای وبلاگ‌های دیگران و سایت‌های تخصصی هم بنویسید یا مثلا می‌توانید وبلاگی طراحی کنید و در آن به گردشگرانی که قصد سفر به منطقه شما را دارند اطلاعات سفر ارائه دهید.

برای کسب درآمد از وبلاگ نیز می‌توانید محصولات آموزشی که خودتان تهیه کرده‌اید را بفروشید یا اینکه با معرفی و فروش خدمات و محصولات سایر شرکت‌ها و سایت‌ها از آنها پورسانت بگیرید.

نوشتن آزاد در حال حاضر یکی از کسب‌و‌کار‌های خانگی در حال رشد است که قابلیت‌های زیادی را به‌ویژه برای افراد متخصص دارد. می‌توانید از این راه یک درآمد اضافی کسب کنید. تولید محتوا یک کسب‌و‌کار رو به رشد در کشور ما محسوب می‌شود که قابل تامل است.

مطلب مرتبط : بیش از 30 روش واقعی کسب درآمد از اینترنت

ارائه خدمات حسابداری

شما آموزش‌های مرتبط با حسابداری را گذرانده‌اید و به دلیل مشکلات شخصی امکان حضور در محیط‌های اداری و انجام یک کار تمام وقت را ندارید، می‌توانید این خدمات را برای بنگاه‌های کوچک و نوپا که امکان استخدام یک حسابدار تمام وقت را ندارند ارائه دهید.

خدمات آشپزی

بسیاری از خانم‌های خانه‌دار آشپز‌های بسیار خوبی هستند ولی هرگز تصور نمی‌کنند که می‌توانند از مهارت خود درآمد کسب کنند.

امروزه درفضای مجازی وب‌سایت‌ها و اپلیکیشن‌های فروش غذای خانگی وجود دارد، بنابراین می‌توانید در منزل آشپزی کنید و از طریق این کانال‌ها غذای خود را به فروش برسانید. این کار یک فرصت برای کسب درآمد و سرمایه‌گذاری در علاقه‌مندی شخصی شماست.

راه‌اندازی یک وب‌سایت نظر‌سنجی

بسیاری از بنگاه‌های اقتصادی موسسات دولتی و خصوصی و صاحبان کسب‌و‌کار‌ها تمایل دارند بازخورد کار خود را ارزیابی کنند یا در مورد موضوعی نظر‌سنجی عمومی انجام دهند اما به دلایل مختلف این امکان برایشان میسر نیست.

شما می‌توانید با طراحی یک وب‌سایت و مدیریت آن یک کسب‌و‌کار جدید درزمینه کسب‌و‌کارهای نوپا راه‌اندازی کنید. روی منابع درآمدی از روش‌های دیگر هم تمرکز کنید.

اینها تنها بخشی از فرصت‌های موجود برای سرمایه‌گذاری در کسب‌و‌کار‌های خانگی و کسب و کارهایی است که با 10 میلیون یا پایین‌تر می‌توان آنرا راه‌اندازی کرد.

بسیاری از کسب‌و‌کار‌های مبتنی بر اینترنت و شبکه‌های اجتماعی وجود دارند که می‌توانید روی آنها سرمایه‌گذاری کنید، علاوه براین کسب‌و‌کار‌های فیزیکی زیادی برای سرمایه‌گذاری وجود دارند که به بیش از 500رسته فعالیت می‌رسند.

برای این کار نیاز ندارید لزوما سرمایه‌های کلانی در اختیار داشته باشید، کافی است تفکر خلاق و هدفی برای کسب درآمد اضافی داشته باشید و با یک برنامه‌ریزی درست و اصولی کار را دنبال کنید.

سایر روش‌های کسب درآمد (حتما بخوانید):

مراحل راه اندازی کسب و کار اینترنتی

10 ایده کسب و کار اینترنتی

سرمایه گذاری در ارزهای دیجیتال

قصد شروع سرمایه‌گذاری در بورس را دارید؟ اولین قدم این است که افتتاح حساب رایگان را در یکی از کارگزاری‌ها انجام دهید:

نام شرکتویژگی‌هاامتیاز
کارگزاری آگاه
 • ارائه خدمات متمایز در قالب باشگاه مشتریان
 • سامانه معاملاتی اختصاصی و کاربرپسند
 • امکان دریافت اعتبار معاملاتی
 • امکان دریافت وام قرض‌الحسنه برای معاملات
 • امکان ثبت‌نام آنلاین برای کد بورسی
ثبت نام در بورس
126 نظر
 1. سلام تقریبا یک میلیارد سرمایه دارم اما نمیدونم چیکار کنم اگه کسی ایده یا فکری داره واتس آپ پیام بده ممنون میشم.کلا ذهنم قفل هستش 09303884508

 2. بنده تایپیست هستم و تایپ و اجرای مصاحبه را انجام می دهم. اگر کسی نیاز به تایپ دارد ایمیل بفرماید

 3. سلام ببخشید من بالای بیست تومن اینا سرمایه دارم ولی نمیدونم باید چیکار کنم؟ به نظرتون چیکار کنم که این سرمایه رو به بالاترین میزان برسونم و بتونم میلیاردی ایش کنم؟

 4. سلام
  بنده نقره ساز هستم و زیورآلات دست ساز میسازم ، کارگاه دارم و سواد طراحی و علمی کار رو هم دارم ، از نظر زیبایی و کیفیت کارهای خوبی تولید میکنم ، مشکلی که دارم عدم تعامل با بازار است و امکان فروش برای من به صرت زیاد میسر نیست ، اگر کسی بتواند این مسیر را هموار کند ،میتوانیم باهم کار کنیم.(( بازاریابی یا فروش در ویترین ))
  آدرس پیج اینستاگرام : baraftab_jewelry@
  ,واتس اپ: 09130060449

 5. سلام. من مدتيه كه در اينستاگرام يه پيج هنرى زدم خوشحال ميشم كه از پيجم ديدن كنيد و نظراتتون رو بگوييد. dastbaft.2020@

  1. باسلام خدمت دوست عزیز.اگر باکار اینترنتی بادرامد بالا باشرکت معتبر مایل بودید پیام بدید به ایدی تلگرامیه درج شده

   t.me/golizade_20

 6. سلام، ده تومن سرمایه دارم آماده همکاری با ایده خوب هستم دور کاری و اینا هم دوست دارم انجام بدم اگه نظری پیشنهادی داشتین با افتخار در خدمتم.
  Amirrad2017@

 7. سلام عزیزان ، بنده از ناامیدی خیلی رنج میبردم تا اینکه یکی از دوستام بهم پیشنهاد کشت کنجد و فروش اونو داد ، حالام خدارو شکر سه نوع کنجد(قهوه ای ، مشکی وسفید) با بهترین کیفیت تولید میکنم ، اگه کسی خواست با قیمت مناسب در خدمتم ، آدرس اصفهان 09226290195

 8. با تشکر از مدیریت سایت ،و کسانی که نظر دادن و راهنمایی کردن،دوستان پنجاه میلیون پول دارم ،میخواستم سرمایه گذاری کنم که بتونم بعدها چندتا بیکارم مثل خودم مشغول بکار کنم،اما چیزی به ذهنم نمی رسه،ایا کسی هست مرا یاری کند،هلمن ناصرا یصرونی،
  میتونم سرمایه رو تا دویست میلیون هم بالاتر ببرم،ساکن تهران هستم،سمت کرج هم باغ داریم و البته یه مغازه داخل روستا،ممنون میشم دوستان راهنمایی کنن،اینم ایدی تلگرامم هست
  https://t.me/iliya2020ir منتظر.دوستان هستم

  1. من هم 20 میلیون دارم و با ایده های زیاد که میتونیم با مشارکت به هدفمون برسیم.
   مثل گلخونه زدن که من چند سالی است روش کار میکنم
   شمارمو میزارم میتونیم در تماس باشیم 09378282918

 9. من سرمایه ندارم ولی میتونم محلول های ضد عفونی سورولیت با بهترین قیمت رو عرضه کنم که بقیه هم توش سود کنن یا حتی عسل طبیعی اردبیل و حبوبات با بهترین کیفیت
  هر کی خواست به واتس آپ 09383686603 پیام بده که بیشتر توضیح بدمو هم من سود کنم هم شما سرمایه زیادی هم نمیخواد پیام بدید به واتس آپ جزییات رو بگم.

 10. سلام دوستان خسته نباشید ،
  من یه کانال خرید و فروش قطعات پرینتر سه بعدی دارم یعنی آگهی میگیرم و میزارم تو کانال بعد یه درصد کمی از معامله رو برمیدارم، الآنم کارم خوب گرفته و نسبتا فروش خوبی داره، برای همین هم میخوام خودم جنس بیارم و بفروشم که سودم بیشتر بشه ، فقط پول ندارم و نیاز به سرمایه گذار هست ، مبلغ سرمایه گذاری هم لازم نیست زیاد باشه و میشه با مبالغ کم هم شروع کرد، اگه کسی خواست کار کنه پیام بده
  با این آیدی در تماس باشید @jjmuse7

 11. سلام
  به نظرم دوره بورس رایاد بگیرید در امد خوبی خواهد داشت
  ولی باید ریسک پذیر باشید

 12. باسلام خدمت دوستان من 50 میلیون تومان دارم اگه کسی فکر یا ایده جالبی برای کسب و کار داره به این شماره
  09386207748 تماس بگیره

 13. بنده در حاشیه ی استان تهران یه کارگاه کوچک دارم ک ابزار بنایی تولید میکنم این کار پدری ماست و توش تخصص کافی رو داریم و ابزاری ک ما تولید میکنیم هیچ مشابه چینی ک بتونه باهاش رقابت کنه نداره و محصولات مشابه اون خارجیش خیلی گرونه و از همه بهتر اینکه بازار هدف هم مشخصه و خودمون مستقیم به ابزار فروش ها میفروشیم نه بازار و سود خوبی داره نیاز ب یک شریک و همکار فعال دارم چون دست تنها هستم و سرمایه م کمه و با حدودا ده تومن کارمون خیلی جلو میوفته و سریع پیشرفت میکنیم در شرایط الان که کشور درگیر زلزله و سیل شده و کشور های همسایه ک در حال بازسازی هستند باعث شده هم در داخل و هم در خارج نیاز به محصولات ساخت و ساز بیشتر و بیشتر خواهد شد و توجه کنید محصولاتی هستند ک نمونه ی خارجی خیلی گرانتره و کیفیتس هم پایین تره تمام محصولات ما از ضایعات فولاد ساخته میشه با کیفیت و مقرون به صرفه کسی دوس داشت همکاری کنیم ما بین رباط کریم و شهریار هستیم و در ضمن نماینده ی فروش از هر جای کشور قبول میکنیم
  ، 09362727054

 14. سلام دوستان من امسال با سر میه ایی ۵ ملیونی زنبورداری رو یاد گرفتم و فقط توی سال اول ۱۰ ملیون تومان در آمد دارم .

  1. داداش رضا با 10 میلیون میشه این کار رو راه انداخت
   تخصص خاصی میخاد؟ 09138040682 این شماره ممنون میشم راهنماییم کنین

 15. با 20 میلیون تومن یه پراید مدل پایین بگیرید و اونو با یکی دو میلیون بالاتر از قیمتش بفروشید.ماهی دو بار خرید و فروش کنید میتونید یه درآمد حداقلی داشته باشید.

 16. سلام. آیا شما سرمایه گذاری در ایران رنتر را برای سرمایه 50- 100 میلیونی توصیه میکنید؟

 17. سلام منم 10 میلیون دارم نمیدونم چکار کنم میخوام یه کاری شروع کنم لطفا راهنمایی بفرمایید 09152969086 ریسی

 18. من تایپیست غیرحضوری هستم
  هرکسی کار تایپ . ترجمه . پاورپوینت و تحقیقات اینترنتی داره میتونه با ایدی تلگرام زیر با من در ارتباط باشه

  Arshida_2020@

 19. شما تو زاویه ۳۶۰درجه همه چیزو با جزئیات میبینید.یعنی اینکه باید مطالعه ای همه جانبه با جزئیات انجام بدید.تا تو کسب موفق بشید

  1. سلام وقت بخیر خوب هستید
   من یه مغازه با ۲۰میلیون دارم چی پیشنهاد میکنید
   واتس آپ ۰۹۳۵۶۲۴۷۵۸۸

 20. بنظر من هر کسی که در زمینه ای فعالیت داره وکسب و کاری راه انداخته نظر بده و توضیح بده خیلی خوبه
  مثلا من خودم بچه شمالم(گیلان)ما تو منطقمون کشاورزی میکنیم مثل برنج چای و…. من دو سال پیش با یکی از آشناهامون که از قبل تو کار خرید و فروش برنج و چایی اینا بود با ۵ میلیون سرمایه اولیه وارد کار شدم تا ۸ ماه باهاش کار کردم الان نزدیک ۱سال و نیم که خودم تنها کار میکنم یه مغازه اجاره کردم برنج و چایی و زیتون و ماهی سفید و ماهی شور و دودی انواع محصولاتی که تو منطقمون تولید میشه رو از کشاورزا میخرم و با یه سود مختصر میفروشم از شهرهای اطراف و حتی دور هم مشتری دارم.
  بهرحال کسب و کار خوبیه حداقل برا من که خوب بوده،شما هم اگه خواستین از من یا از هرکسی که تو این زمینه کار میکنه و محصول داره خرید کنین و تو شهر خودتون بفروشین با هر چقدر سرمایه هم که بخوایین میتونین شروع کنین حتی اگه مغازه هم ندارین میتونین تو خیابون پشت ماشین یا تو بازارهای روزانه یا هفتگی دستفروشی کنین،بهرحال من در خدمتم شمارمم میزارم که هر کدوم از دوستان نیاز به راهنمایی بیشتر یا خرید داشته باشن تماس یا پیام بدن،ممنون موفق باشین.
  09118150157
  09376289098
  شکری

 21. سلام دوستان ،من مقدار کمی سرمایه دارم ،اگر کسی هست ایده داره که بتونیم باهم کسب درامد کنیم آماده همکاری و شراکتم ….بامن ارتباط بگیرین …ـ@Hajar_Hamidi

 22. سلام بچه ها من حدود 17 ملیون دم دست سرمایه دارم هرکس ایده ای داره بیاد با هم یه کسب و کار شروع کنیم اینم آی دی تلگرام hamid231301@

 23. با 20میلیون دستگاه فلفل زن میشه گرفته ویک کار گاه کوچیک تولید پخش فلافل زد بازار هدفشم ک مشخصه بنظرتون چطور عملی هست یا نه؟

  1. خیلی گفتنش راحته..اول اینکه مغازه دار خودش تولید میکنه چون سودش بیشتره برای عموم هم باشه زیاد سراغش نمیان..چون اماده میخرن..بهداشت خیلی ایراد میگیره من دنبال کارگاهش بودم..۷ خان رستم باید طی میکردیم و بعدش ایراد الکی

 24. دوستان من هر کاری بگید کردم تو اینترنت برای پول درآوردن الان هم پیشنهادهایی دارم اما میترسم شکست بخورم الانم میتونم تو زمینه خرید و فروش زعفرون کمکتون کنم چون هم خودمون کشت میکنیم و هم همه ی اطرفیاتون به هر حال کسی خواست میتونم زعفرون براش بفرستم چون نمیخوام به واسطه بدم …
  09399839490

 25. سلام دوستان
  برای کسب درامد از مبلغ دو میلیون تومان هم میشه کار خرید و فروش برنج شروع کرد
  من بچه مازندرانم فریدونکنار
  دوستان اگه علاقه ای به این کار دارن میتونن سفارش برنج بگیرن و من واسشون ارسال کنم
  سفارشات هم نباید حتما بالا باشه میشه از صد کیلو شروع کرد بعد که کارتون گرفت و متقاضی داشتید بیشتر سفارش بدید و اینکه چون من برنج رو از شالیکوبی ها و بدون واسطه میگیرم با مبلغ کمتری برسونیم دست مشتری در نتیجه قیمت کمتر فروش بیشتر

   1. سلام دوستان من فارغ التحصیل رشته ی شیمی هستم با سه تا از بچه های هم رشته ی خودم سرمایه جمع کردیم وشرکت تولید ژل اتش زا و الکل صنعتی وتینر و … زدیم سرمایه ی خیلی زیادی میخواست و کار یکی دونفر نبود الانم تصمیم گرفتیم به کسایی که مثل خودمون دنبال اشتغال زایی هستن کمک کنیم اگه سوال داشتین این ایدی تلگرام منه chemist_995

    1. سلام آقای محمدی
     آیدی شما رو تو تلگرام نیاورد
     اگه امکانش هست شمارتونو بزارید
     من یکم سرمایه دارم میخام کاری و شروع کنم ولی نمیدونم چ کاری
     اگه کمکم کنید ممنون میشم

 26. سلام ادمین
  من ۲۰ملیون دارم و دقیقا نمیدونم چکاری باهاشون کنم ک بتونم درامد زدایی کنم و از کسب و کار اینترنتی هم سر درنمیارم لطفا راهنمایی کنید با ۲۰ملیون تومان چ کاری میشه کرد ممنون

 27. سلام دوستان من خانمی هستم ۲۳ ساله ساکن روستا که میشه گف موقعیت مکانی خوبی داره و تقریبا با دست خالی میخوام شروع ب کار کنم میخواستم پیشنهاداتتون رو بدونم ایدی تلگراممو میزارم لطفا نظری داشتین بهم منتقل کنید و میتونم از اونجا بیشتر در جریان موقعیت و شرایطم قرار بدم تا راحتتر بتونید نظراتتون رو ارائه بدین خواهش میکنم اگ کمکی از دستتون بر میاد کوتاهی نکنید واقعا نیاز ب شروع ب کار دارم ممنون میشم لطفا از تلگرام جوابم رو بدین چون به اینجا دیگ دسترسی ندارم
  I_feel_tired

  1. بنظر من با دست خالی میشه هزار کار کرد مثلا تویی که بیکاری اداره کاریابی بزن واسه افراد بگرد کار پیدا کن 5درصد مجانی حق الزحمه خودت بگیر😂😂😂

   1. سلام دوستان من دانشجوهستم و توی دروس دبیرستان یکی دو تادرس قوی ام اما مکان برای تدریس ندارم نظرتون چیه آیا آموزشگاه ها جا میدن؟ باید چجوری تبلیغ کنم ک جواب بده

     1. سلام من ده میلیون دارم ولی واسه هرکاری مبلغ ناچیزیه کسی میدونه این مبلغ پول چجوری میتونم باهاش کسب درامدی شروع کنم

    1. میتونی اسپانسر پیدا کنی بهت جا بده شریکی شاید من بتونم یکیو معرفی کنم
     instagram:shayan_hatami0

     1. سلام دوستان جهت همکاری و کمک به دوستان میخواستم تو عرضه چتدتا کار میتونم کمک تون کنم یکی اینکه دوست و اشنا زیاد دارم تو استرالیا در موقعیت های خوب شغلی شون اونجا هستن مترجم گرفته تا مهندسی و تبلیغ محصولات و برند دوم اینکه چندین اشنا تو قسمت تولیدی لباس و پوشاک دارم و سوم تو قسمت گردگشگری و توریستی و صنایع دستی و چاپ تابلوفرش چهره در شهرهای مختلف بزرگ هرکسی تو این قسمت ها دوست داشت شراکت یا همکاری یا اطلاع واسه خودش باهام تماس بگیره

      09198811956

    2. سلام بله موسسات خیریه آموزشگاهها ازت پورسانت میگیرن من خودم اینکارو میکنم ولی حداقل باید لیسانس بگیری حالا بازم بپرس

    3. سلام
     شما میتوانید در شرکتهایی که فیلم تدریس شمارا ریکورد میکنن تماس داشته باشید و با خودشان شراکت کنید بهتون اطمینان میدم ازتون استوره ای میسازن که همیشه دبیر اول کل موسسات و آموزشگاه ها باشید
     البته نحوه تدریس و جذب مخاطب در این ایده بسیار مهم میباشد
     برادر من در یکی از این موسسات مدیریت محتوای سایت را بر عهده دارد میشود باهاشون لینک شد.

 28. سلام ،با بیست میلیون تومان چیکار میتونم انجام بدم توو این شرایط اقتصادی؟؟که درامدزایی کنم،لطفا اگه کسی اطلاعاتی داره ،ایده ای داره ممنون میشم در اختیارم قرار بده.چون ممکنه اینجا زیاد سر نزنم ایدی تلگرامم رو میزارم.@Fhk27

 29. سلام دوستان
  من هم مثل شما با سرمایه کم 15 میلیونی که الان به نظرم هیچی نیست !! شروع کردم ، چون از مازندران هستم رفتم دنبال کار خرید و فروش برنج که متاسفانه خیلی اشباه شده بود و نتونستم سود انچنانی کنم و بیخیال این کار شدم
  تحقیق کردم دیدم بهترین کاری که میتونم انجام بدم با این سرمایه خرید دستگاه حکاکی روی سنگ قبر ( مزار ) ( البته با کلی تحقیق و رفتن چنجا پرسیدن که قیمت چجوریه و و و ) بعد از خرید دستاه حکاکی روی سنگ قبر تونستم در عرض یک ماه به درامد نسبتا بالایی نسبت به سرمایه کمی که داشتم برسم و خدارو شکر هر روزم بهتر از دیروز داره پیش میره ( با هذینه کم بهترین درآمد و دارم حتی به ماهی 3 میلیون و بیشتر هم رسیدم !! ) من با یه شرکتی در مورد دستگاه ها صحبت کردم و مشاوره بسیار خوب و کاملی بهم داد اگه دوست داشتید میتونید بهشون زنگ بزنید راجبش صحبت کنید حتی برای گرفتن اطلاعات هم بسیار خوب و کامل و با صبوری جوابتونو میدن
  شماره تماس 09119111228 بود ارزش یک بار زنگ زدن گرفتن اطلاعات داره به نظرم .

  1. سلام..کوروش جان اینکه وضعت خوب شدخداراشکر…اما اینکه گفتی دریکماه فلان برداشتم….شانس تو بوده که اون یکماه ملت و مردم شهرت تندتندفوت کردندوسرشماهم شلوغ!!”! اما مردونه برای کسب وکارت دعابجون مردم نکنی که……”!!

 30. سلام دوستان
  تمام ایده ها عالی و جالب بود
  به تعداد آدمها راه هست برای ثروتمند شدن و کسب درآمد
  بنده در زمینه پسته کار میکنم و به جرات میتونم بگم استفاده ی خوبی دارد خصوصا الان با نرخ بالا
  کسی اگه میخواد در این زمینه شروع به کار بکنه میتونم تا ۳۰ درصد زیر قیمت بازار براش پسته بفرستم البته علتش اینه که واسطه ها رو حذف میکنم ۰۹۱۶۲۶۰۵۸۷۳ از یزد

 31. با سلام خدمت دوستان بنده داریوش از شهر اردبیل هستم
  تو کار فروش عسل و حلوای سیاه هستم که سوغاتهای ادبیل هستن
  و این رو خدمتتون عرض کنم که روزانه حدود یک تن عسل از استان اردبیل برای فروش به شهرهای دیگه و حتی کشورهای خارج صادر می شه. اگه شما بتونید تو شهر خودتون بازاریابی کنید و به هر طریقی مشتری براش پیدا کنید می تونید سود خوبی به جیب بزنید. بنده عسل رو به قیمت کمتر از بازار براتون فراهم می کنم و کیفیتش هم قابل توجهه. برای توضیحات بیشتر می تونید تماس بگیرید تا در موردش بحث کنیم.
  09149871131

 32. سلام کسی خواست مواد غذایی خارجی میتونم براش تامین کنم از دبی اینجا تحویل بگیرید09373622419

  1. درود دوست عزیز،اگه شوینده ها و تمیز کننده های ماشین لباسشویی و ظرفشویی بخام میتونید خرید کنید؟

 33. به سایت ما که در حوزه ی کسب و کار فعالیت می کنه هم سری بزنید. از آموزش کسب و‌کارهای مختلف گرفته، تا دادن مشاوره کسب و‌کار، پیدا کردن مشتری برای محصولات تون، تامین کننده تجهیزات و نهاده ها، تبلیغات و…
  Meidoun.ir

 34. سلام.لطفا این ایده های نا امید کننده رو منتشر نکنید.همه ی ما آدمها گاهی تو زندگی ناامید میشیم.اما قرار نیست که اون لحظات ناامیدی رو به دیگران هم انتقال بدیم.شاید اون لحظه ی ناامیدی شما دقیقا لحظه ی رویش جوانه ی امید در کس دیگه ای باشه.ممنون.در ضمن برای اینکه دستمزد اون کشاورز رو بدید هم باید قبلش کار کنید و پولی ذخیره داشته باشید.پس:نا امیدی و القای ناامیدی به دیگران ممنوع:-)

 35. سلام برای کسب و کار موفق باید به اطرافیانت نگاه کنی
  من چیزهایی که از اطرافیان دیدم م
  شیرینی فروشی به شرطی که کنارش کارگاه شیرینی پزی هم داشته باشید و شرط دوم اینکه فاصله معقولی از شیرینی فروشی های اطراف داشته باشید
  کارگزاری بیمه خیلی درآمد داره
  تولید و فروش دستگاههای دامداری مخصوصا فروش در روستاها
  هایپر مارکت
  موزاییک سازی
  این شغل هایی هست که اطرافیان ثروتمند من دارن و با چشم خودم دیدم
  البته حدیث قدسی دارم که خدا ثروت رو در قناعت قرار داده .یعنی هر شغلی داشته باشی با بریز و بپاش پولدار نمیشی

 36. سلام دوستان برنج مرغوب و خوش قیمت خواستید سفارش بدید براتون تهیه کنم و زیتون و روغن زیتون اعلاء هم دارم هم کلی هم جزئی در خدمتتون هستم
  ۰۹۱۷۵۴۸۵۰۷۲ تلگرام پیام بدید ممنون

 37. سلام .
  ‏ با ده میلیون میتونید خرید و فروش برنج انجام بدید سفارش بگیرید از دوست . فامیل . اشنا . مخصوصا از رستورانها منم واستون ارسال میکنم من بچه مازندرانم فریدونکنار میتونم از شالیکوبیهای اینجا واستون با قیمت کمتر بخرم شما هم با یکی دو هزار تومن سود بیشتر بفروشید به اونایی که سفارش گرفتید هر برنجی که خواستید واستون ارسال میکنم . طارم . بهنام . هاشمی و … درجه یک و خالص و تضمینی اینجوری هم سود میکنید هم پولتون در گردشه هر وقت خواستید میتونید ادامه ندید . سود خوبی هم توش هست . مثلا اگه ده میلیون برنج بخرید میتونید شاید چهارتا پنج میلیون سود بکنید که اونم بستگی به محیط زندگیتون داره که قیمت برنج اونجا چقدر باشه فقط کافیه که شما کیلویی پانصد یا هزار تومن زیر قیمت بازار بفروشید همه میان از شما میخرن
  ‏ اگه کسی از دوستان خواست میتونیم با هم کار کنیم
  ‏ ایمیل:‏mohammadhoseyni469@gmail.comj

  1. دوست عزیز اگه بخوای با ۱۰ میلیون، سود چهار پنج میلیونی داشته باشی باید ۴۰ تا ۵۰ درصد سود بکشی روی خریدت، یعنی اگه ۱۰ هزار خریدی ۱۵ هزار بفروشی که امکان نداره

 38. باعرض سلام و خسته نباشید،ایده ی احداث مرکز آموزشی علمی کاربردی بسیار جالب بود برای من و حتما پیگیر خواهم شد..ممنون از دوست عزیزی ک ایده دادن

  1. سلام .من دنبال کسب کارم سرمایه اندکی دارم دنبال هم فکری هستم09156214759

  2. سلام … من فوق لیسانس شیمی دارم… میشه در مورد احداث این مرکز راهنمایی بفرمایید.
   @payman_damo آیدی تلگراممه…سپاس

 39. بنظر بنده، البته با اجازه اساتید محترم :
  بنده نظرم اینه که در هر شهر و هر روستایی و حتی ده کوره ایی که 10 تا خونه بیشتر هم وجود نداره مکانهایی وجود داره به نام چی؟…. چی عزیزان…افرین بر شما گوگلی مگولی های خودم، بنام ق ب ر س ت ا ن، بریم تو همون ده کوره که البته قول نمیدم ده میلیون اونجا هم یه متر زمین بدن، یک قطعه زمین میگیریم، یه بیل و کلنگ از یه کشاورز قرض میگیرم، توجه کنید قرض میگیریم چون بعدش دیگه بدردمون نمیخوره، خب زمین رو به گودی 1 متر چال میکنیم سپس به همون کشاورزه، این گوشی که الان دستته و هرچی که اون دنیا بکارت نمیاد میدی بهش که بابتش وقتی با ارامش خاصی دراز کشیدی تو قبری که کندی زحمت اون خاک رو بکشه بریزه روت بعدش هم بگید حتما که براتون فاتحه بفرسته، ولا بخدا تو این مملکت هرجا سرمایه گذاری کنی هاپولیش کردن اونوقته که پول همین قبر رو نداری بدی

 40. سلام . به نظر من میشه از اینترنت هم پول دراورد مثلا همین سایت های کلیکی که شما می توانید اگهی های شرکت های دیگه رو بینید ودرامد کسب کنید بعد می توانید زیر مجمو عه بخرید که کار شما رو انجام بدهن به نظر من این کار بعد ان که یه چند زیر مجموعه ای خریدید (البته خیلی گرون نیست می تونید از درامدی که از طریق دیدن اگهی ها دارید بخریدش ) می تواند سود اور باشه روزی نیم ساعت هم بیشتر کار نداره عضویتش هم رایگانه .

  1. سلام دوست عزیز من راهکار خوبی برای سرمایه گذاری دارم خواستین به ای دی تلگرام من بییاید @nazdag2677

   1. سلام .من دنبال کسب کارم سرمایه اندکی دارم دنبال هم فکری هستم09156214759

 41. دوستان عزیز سلام . کشور ما به لحاظ جقرافیایی و اقلیمی دارای نرخت خوب برای تولید کاغذ نیست و کاغذهایی که در مازندران و اهواز تولید میشت از مواد دیگرا مانند باکاس و ضایعات کشاورزی تولید میشن که از کیفیت بسیار پایینی برخوردار هستند . من با ۲۴ سال فعالیت در این زمینه و بررسی کردن بازار ایران به این نتیحه رسیدم که کاغذ رول را بصورت خام از تولی کنندگان در سراسر دنیا تهیه نموده و پس از برش و بسته بندی آن را در کل ابران و حتی کشور همسایه توزیع کنیم . در قدم اول من سوله و دستگاههای مورد نیاز را تهیه کزدم و تعدادی رول کاغذ از داخل ایران تهیه نمودم . ااگر همین رولهای کاغذ را بصورت عمده و تیراژ از کارخانه تهیه نماییم ، سود آن چهار برابر کاغذهای A4 داخلی خواهد بود و با توجه به اینکه در طول این سالها هدود ۴۶۰۰ مشتری ثابت برای خود جمع اوری نموده ام ، و با توجه به افزایش این تعداد بر اثر تبلیغات، میتوان بازار ایران و کشورهای همسایه را قبضه نمود متقاضیان میتوانند پس از تحقیق و بررسی با شماره های ۰۵۱۳۶۰۱۰۹۳۷ الی ۰۵۱۳۶۰۱۰۹۳۹ تماس حاصل نمایند و توضیهات بیشتر و تکمیلی تر را دریافت نمایند .
  با سپاس : روابط عمومی شرکت تعاونی صنایع کاغذی و دفتر سازی پاپیروس

 42. بهترین روش کسب درآمد فعلا اینه که با یک سرمایه خیلی کم یک مرکز آموزش علمی کاربردی بزنین
  بسیار بسیار به صرفه و اقتصادی است
  من کسی را میشناسم که با 10 ملیون اینکار را کرد. پس از 2 سال خونه و ماشین خرید. اونم توی شهر کوچک که تعداد دانشجوهای کم بود
  راحت هم بهتون مجوز میدن اصلا دردسر زیادی نداره
  خودتونم میتونین رئیس دانشگاه خودتون بشین!!!!!!!!!!

  توجیه اقتصادی:
  فرض کنید در سال اول 100 دانشجو بگیرید! فقط 100 تا !!!!!!!
  هر دانشجو تا فارغ التحصیل شود ترمی 600000 تومن برای شهریه به صورت ترمی پرداخت میکند که میشود 60000000 تومان!!!!!!!!!!
  یعنی شما در ترم اول 60 ملیون تومان درآمد دارید و تا یک فرد فارغ التحصیل شود 4 ترم باید پاس کند که کلا میشه 240000000 تومان!!!!
  خوب هزینه گاز – برق – تلفن – تبلیغات – کرایه محل و کارمندان و استاتید را هم حساب میکنیم تا بفمین چه سودی توشه

  هزینه گاز در2 ترم اول :
  چون مهرماه ترم شروع میشود شما نیاز نیست تا پایان آذر از بخاری یا شوفاژ استفاده کنید و فقط هزینه آبونمان و نهایتا درست کردن چایی و و پخت و پز مختصر را پرداخت میکنید که عملا از مصارف خانه بیسار کمتر میشود. با فرا رسیدن فصب سرد کمی اوضاع تغییر میکند که قابل مدیریت است. بسته بودن درب و پنجره و عایق بندی و …. خودتون دیگه بهتر بلدین این چیزا رو. خب پس هزینه گاز در ترم اول که 4 ماه را شامل میشود به 1 ملیون هم نمیرسد. ترم بعد هم یک ملیون. پس برای 2 ترم شد 2 ملیون. مطمئن باشین بیشتر نمیشود.

  هزینه برق در 2 ترم اول:
  هزینه برق شامل روشنایی کلاسها و آموزش و سیستمهای آموزش علمی کاربردی و پرینتر و این چیزهاست.
  هزینه این هم زیاد نمیشود چون با برنامه ریزی درست میتوانید به سادگی آن را با لامپهای کم مصرف و برنامه ریزی برای ساعات حضور کارکنان خود مدیریت کنید
  بسیار بعید است که این مبلغ برای 2 ترم به 1 ملیون برسد

  هزینه تلفن برای 2 ترم اول:
  هزینه بازاریابی و تبلیغات تلفنی را باید حساب کرد. میتوانید از طرح هایی که در مخابرات وجود دارد استفاده کنید تا هزینه ها باز هم کاهش یابد
  مثلا مخابرات الان برای کسانی که 100 گیگ اینترنت میخرند 100 ساعت مکالمه رایگان میده. شما هم میتونید با این طرح فقط هزینه اینترنت را پرداخت کنید. 500 هزار تومان بیسار زیاد است. بیشتر از این نیاز نیست هزینه کنید.

  هزینه تبلیغات و جذب دانشجو برای 2 ترم اول:
  این هزینه را دست کم نگیرید. گرچه محاسبات ما برای 2 ترم است اما شما فقط هزینه 1 تبلغات 1 ترم را پرداخت میکنید و در ترم دوم هزینه تبلیغات ندارید. چون در ترم دانشجو نمیگیرید. برای تبلغات کوتاهی نکنید. فکر کنم اگر 10 ملیون برای این کار کنار بگذارید بسیار بسیار بیشتر میتوانید دانشجو بگیرید و درآمد بسیاربسیار بالاتری داشته باشد. فقط کافی است 100 دانشجو بشود 200 دانشجو خودتان حساب کنید چقدر میشود. درست است میشود 120 ملیون تومان! شما کاری را سراغ دارین که در 4 ماه به شما 120 ملیون تومان درآمد بدهد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

  کرایه محل برای 2 ترم:
  کرایه محل برای برگزاری کلاسها شاید کمی هزینه بر باشد. نیاز به داشتن اطلاعات و جستجو در بنگاه های املاک دارد. به طور متوسط میتوان برای این 2 ترم که میشود 8 ماه حدوداً ماهی 1/5 ملیون را کنار بگذارید. که میشود 12 ملیون. من دست بالا حساب کردم. میتوانید مدارس را برای آخر هفته که تعطیل هستند کرایه کنید که بسیار ارزانتر تمام میشود. کافی است برنامه ریزی کنید و ساعات لاس را در روزهای پایانی هفته بچینید.

  هزینه کارمندان و نیروی کاری برای 2 ترم:
  الان خدا را شکر همه بیکارن…….!!!!!!!!!
  حتی اگه به یک فوق لیسانس یا دکتری بگین آخر هفته بیا و برام ساعتی کار کن مجببوره که بیاد!!
  هزینه این ساعتی کار کردن برای هر نفر طبق قراردادی که باهاش میبندین تعریف میشه
  توی سال 95 طبق قانون اداره کار این مقدار ساعتی 4000 تومان است
  به هر چیزی فکر میکنید به این قضیه فکر نکنید!!! چون کارمندتون باید فکر کنه که شما میخواین پولشو بدین!
  حتی اگه 1 ترم (یعنی 4 ماه) هم بهش پول ندادین چیی نمیگه….. چون بیرون براش کار نیست.
  اگه خیلی با انصاف باشین که بیشتر این رئیس ها نیستن میتونین باهاش قرارداد اداره کار ببندین! که میشه ماهیانه 830 هزارتومان! اما کل کارهاتون را بهش واگذار کنید
  با 3 تا کارمند میتونید کار را پیش ببرید
  حتی اگه محبور شدین همه را قرارداد ببندین میشه 3 تا 830000 تومان در ماه. که برای 2 ترم (8 ماه) میشه 19920000 تومان. شما بگیر 20 ملیون برای یک سال!!!!!! میتونید به عنوان کارآموزی بعضی کارها را به دانشجوها هم واگذار کنید و بهشون نمره کارورزی یا کاربینی یا آزمایشگاه بدین.

  هزینه اساتید برای 2 ترم:
  برای تدریس توی علمی کاربردی مدرک بالایی نیاز نیست. بعضی مراکز از دانشجویان کارشناسی هم استفاده میکنند و درس را برای کسی دیگه تعریف میکنند و کسی دیگه را میفرستن سر کلاس که هزینه هاشون کم بشه. شما هم به راحتی میتونید این کار را انجام بدین. این کلاسها را به فارغ التحصیلان کارشناسی یا کارشناسی ارشد بدین و پول ساعتی باهاشون طی کنید. مثلا ساعتی 10000 تومان. مطمئن باشین که اینقدر فارغ التحصیل بیکار داریم که شما هیچوقت لنگ استاد نمیشین! برای 2 ترم این مقدار هزینه به 10 ملیون هم نمیرسه!!

  جمع بندی هزینه ها برای یک سال مرکز علمی کاربردی:
  هزینه گاز در2 ترم اول : 2 ملیون
  هزینه برق در 2 ترم اول: 1 ملیون
  هزینه تلفن برای 2 ترم اول: 500 هزار تومان
  هزینه تبلیغات و جذب دانشجو برای 2 ترم اول: 10 ملیون
  کرایه محل برای 2 ترم: 12 ملیون
  هزینه کارمندان و نیروی کاری برای 2 ترم: 20 ملیون
  هزینه جذب استاد و کلاس: 20 ملیون

  کل هزینه های شما میشه 65 ملیون تومان

  با فرض جذب 100 عدد دانشجو در ترم اول درآمد شما در 4 ماه میشه:
  چون هزینه ها را برای 2 ترم حساب کردیم پس شهریه ترم دوم دانشجویان هم حساب میکنیم.
  درآمد شهریه ترم اول دانشجویان: 100*600000= 60 ملیون تومان درآمد
  درآمد شهریه ترم دوم دانشجویان: 100*600000= 60 ملیون تومان درآمد

  درآمد شهریه میشه 120 ملیون تومان
  کل هزینه ها 55 ملیون تومان

  سود خالص شما: 65 ملیون تومان!!!!!!!!!!!!!!!!!! البته برای 8 ماه!!!!!!!!!!

  خوبه نه؟

  1. با سلام
   دوست عزیز با احترام باید بگم که یا تجربه ی کار نداری یا تا الان واقعا هیچ آموزشگاهی نرفتی!!!
   من 4 سال پیش پیگیر این موضوع بودم و باید بگم که متاسفانه طرح ایده کسب و کار شما از همان ابتدا دارای اشکال و اصلا غیر واقعیست!!!
   باتشکر

  2. بنظر من ایده خوبیه ولی اگه نتونستی دانشجو بگیری به خاک سیاه نشستی به قول دوستمون دیگه پول همون قبر هم نداری

  3. سلام دوست عزیز برای اینکار اولن باید مدرک دکتری از دانشگاههای مورد قبول آموزش علمی داشته باشید و هیئت علمی باشید این کار الان خیلی سخته خواهشن پیشنهادی که خودتون درگیرش نیستید پیشنهاد ندید

  4. سلام جناب من خودم مدرک انچنانی ندارم ولی تو شهرستانمون دانشگاه علمی کاربردی نیست ضمن اینکه برادرم فوق لیسانس داره و بیکاره من اگه بخام با ایشون شراکتی کارا پیش ببرم از کجا باید شروع کنم ضمن اینکه خدا رو شکر از همه لحاظ تو شهرستان اشنا دارم فقط لطفا راهنماییم کن از کجا شروع کنم خدا خیرتون بده این شمارمه بعدظهرها جوابگو هستم۰۹۱۹۸۰۲۹۰۴۷ پیام بزارید خودم تماس میگیرم خدمتتون

 43. می توان یک ساز خرید و آموزش کسب کرد. و سپس از طریق نوازندگی در معابر به درآمد هنگفتی رسید.

  1. سلام بله به ن
   ظر من برا دخترها این کار درامدزاست اما به مشکل میخورید چون نمیتونید هرجا وهروقتی که بخواین حظورداشته باشید

   1. سلام جناب من خودم مدرک انچنانی ندارم ولی تو شهرستانمون دانشگاه علمی کاربردی نیست ضمن اینکه برادرم فوق لیسانس داره و بیکاره من اگه بخام با ایشون شراکتی کارا پیش ببرم از کجا باید شروع کنم ضمن اینکه خدا رو شکر از همه لحاظ تو شهرستان اشنا دارم فقط لطفا راهنماییم کن از کجا شروع کنم خدا خیرتون بده این شمارمه بعدظهرها جوابگو هستم۰۹۱۹۸۰۲۹۰۴۷ پیام بزارید خودم تماس میگیرم خدمتتون

 44. ادمین یعنی نمیشه با ۱۰ میلیون تومان بعد از تمام شدن درس در بورس سرمایه گذاری کرد و به استقلال مالی رسید؟

  1. میشه چرا که نه اما بدون آگاهی وارد اینکار شدن یعنی بدبختی و سرکوفت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *