دانلود آمی‌بروکر – نرم‌افزار تحلیل تکنیکال پرطرفدار

اگر معامله‌گر بازارهای بورس و ارز دیجیتال هستید و دانش لازم برای تحلیل تکنیکال، نمودار‌ها، بک تستینگ (back testing) و دیگر ابزارهای مرتبط را دارید، باید به شما تبریک گفت! این یعنی شما از یک معامله‌گر مبتدی، قدم به دنیای معامله‌گران حرفه‌ای گذاشته‌اید.

کسب دانش و شناخت بازار و ابزارهای مختلف هرچقدر که باشد، خوب است. می‌تواند مسیری امن‌تری برای سود و بازدهی بیشتر بسازد.

 بااین‌حال، یادگیری این تکنیک‌ها و اجرای هم‌زمان آنها ممکن است کمی دست‌وپاگیر باشد. اگر یک برنامه آماده همه این‌ها را برای شما انجام دهد چه؟ آمی بروکر یکی از برنامه‌های بسیار کاربردی است که به سرمایه‌گذاران و معامله‌گران بازار توصیه می‌شود.

این نرم‌افزار همه ابزارهای مهم و تحلیل‌های لازم برای پیشروی در بازار را در اختیار شما قرار می‌دهد. اگر شما هم مشتاق آشنایی با amibroker هستید، اکنون نگاهی به این برنامه خواهیم داشت و آن را بررسی می‌کنیم، تا پایان همراه ما باشید.

بررسی آمی بروکر

آمی بروکر یک ابزار تجزیه‌وتحلیل فنی و نموداری حرفه‌ای تمام‌عیار است که معامله‌گران می‌توانند برای تجزیه‌وتحلیل بازار، بررسی نمودارها و استراتژی‌های معاملاتی خود از آن استفاده کنند.

این ابزار ویژگی‌های کامل و جامعی دارد که از جمله آن‌ها می‌توان به نمودارهای پیشرفته، بهینه‌سازی و قابلیت اسکن اشاره کرد.

محیط قوی و حرفه‌ای amibroker به تحلیل‌گران و کاربران خود اجازه می‌دهد بتوانند ناکارآمدی‌های بازار را پیدا و سیستم را کدنویسی کنند. همچنین با استفاده از روش‌های آماری قدرتمند از جمله شبیه‌سازی مونت‌کارلو، می‌توان کاربرد و استفاده از آن را تایید کرد.

یکی از نکات بسیار مثبت این نرم‌افزار داشتن نسخه رایگان است. همه معامله‌گران و تحلیل‌گرانی که می‌خواهند از این نرم‌افزار استفاده کنند، می‌توانند قبل از تصمیم‌گیری قطعی برای خرید نسخه پیشرفته‌تر و پرداخت هزینه آن، از نسخه آزمایشی استفاده کرده و از آن ایده بگیرند.

پس از آن، اگر همچنان بخواهید از نرم‌افزار امی بروکر استفاده کنید، توصیه می‌شود با خرید نسخه آخرین، نرم‌افزار را دانلود و نصب کنید. 

آمی بروکر به کاربران و تحلیل‌گران اجازه می‌دهد تا بتوانند مستقیماً با استفاده از اطلاعات حاصل از نمودارها یا با استفاده از رابط معاملاتی خودکار (رابط‌هایی که مستقیم با کارگزاران تعامل دارند) معامله کنند.

این ابزار همه چیزهایی را که برای معامله موفقیت‌آمیز نیاز دارید را ارائه می‌کند.

عزیزانی که در دوره‌های آموزش تحلیل تکنیکال بورسینس شرکت می‌کنند نیاز به نرم‌افزار آمی‌بروکر دارند. در ادامه نسخه آخر این نرم‌افزار  برای شما قرار می‌دهیم تا بتوانید استفاده کنید، هم برای دوستانی که در کلاس‌های آینده شرکت می‌کنند و هم برای دوستانی که در کلاس‌های قبلی شرکت کرده‌اند.

امی بروکر
امی‌بروکر یکی از نرم‌افزارهای بسیار کاربردی برای تحلیل سهام، ارزهای دیجیتال و دیگر بازارهای مالی است.

ویژگی‌های آمی بروکر

برای آشنایی بیشتر با امی بروکر و کاربرد‌های آن، نگاهی اجمالی به اساسی‌ترین و مهم‌ترین ویژگی‌های آمی بروکر در ادامه می‌اندازیم:

 • پنجره تجزیه‌وتحلیل: در این بخش از برنامه amibroker، پرتفولیوها، تست‌های واک فوروارد (walk-forward) تست‌های برگشتی (back tests)، اسکن‌ها، بهینه‌سازی‌ها، کاوش‌ها، شبیه‌سازی مونت‌کارلو و غیره قابل‌مشاهده است.
 • کاوش و غربالگری بازار: این امکان یک ابزار چندمنظوره برای داده‌کاوی و غربالگری بازار است که خروجی قابل‌برنامه‌ریزی را با ستون‌ها و ردیف‌های نامحدود مشخص کرده و در اختیار تحلیل‌گران می‌گذارد.  
 •  نمودار: نمودار آمی‌ بروکر امکانات مختلفی مثل نشانگرهای داخلی مختلف، فریم‌های زمانی متعدد (کاربران می‌توانند متناسب با نیاز خود فریم‌های موردنظرتان را انتخاب کنند)، نشانگرهای کشیدن و رهاکردن (Drag & Drop)، پارامترهای قابل تنظیم، ابزار طراحی شیءگرا، قابلیت‌های ایجاد شی جدید و غیره دارد.
 • پایگاه‌داده نماد‌ها و اطلاعات امی بروکر: پایگاه‌داده‌ای آمی‌ بروکر از تعداد نامحدودی از نماد‌ها و داده‌ها تشکیل شده است. این پایگاه می‌تواند داده‌ها را بر اساس معیارهای مختلف فیلتر کند. همچنین داده‌های تاریخی مربوط به‌حساب معاملاتی را هم ایجاد و ذخیره می‌کند.
 • زبان فرمول آمی بروکر (AFL): این یک ویژگی منحصر به‌فرد و مهم برای پلتفرم amibroker است. این ویژگی به کاربران اجازه می‌دهد اندیکاتورهای سفارشی خود را ایجاد کنند و سیستم معاملات و گزارش‌ها را تغییر دهند. با این زبان فرمول، تحلیل‌گران می‌توانند فرمول‌های تحلیل تکنیکال موردنیاز خود را بنویسند.  
 • غربالگری: کاربران می‌توانند قوانین معامله خود را تعریف کنند. این ویژگی سپس پایگاه‌داده را اسکن می‌کند و نمادهایی که با قوانین از پیش تعیین شده کاربر مطابقت دارند را نمایش می‌دهد. با سفارشی شدن قوانین معامله، زمانی که بازار طبق این قوانین پیش برود، آمی بروکر فوراً گزارشی تهیه می‌کند تا نشان دهد آیا معامله بر روی نماد مذکور در یک بازه زمانی خاص صورت‌گرفته است یا خیر.
 •  بک تست آمی بروکر: معامله‌گران برای تعیین برای استراتژی معاملاتی خودشان یک تست انجام می‌دهند. این کار به آنها ایده‌ای در مورد عملکرد حساب معاملاتی‌شان می‌دهد.
 • رتبه‌بندی و امتیازدهی: این ویژگی برای انجام رتبه‌بندی معاملات کاربر و به‌منظور یافتن یک معامله مناسب است.
 • AmiQuote: این بازار در امی بروکر هم می‌تواند قیمت‌های بسیار کم و به‌اصطلاح قیمت‌های کف بازار را نشان دهد. در اصل می‌توان گفت چنین ابزاری داده‌های فعلی و تاریخی، داده‌های نقل‌قول EOD، داده‌های اساسی، داده‌های روزانه و غیره را از سایر سایت‌های مالی دریافت می‌کند.
 • IBController : این رابط تجاری خودکار، یک ویژگی افزودنی است که برای تعامل با کارگزاران بسیار مفید است. معامله‌گران می‌توانند از طریق پلاگین ارائه شده توسط IBController به کارگزاران دیگر متصل شوند.
 • SSLAddOn : این ویژگی به amibroker اجازه می‌دهد تا در صورت نیاز اعلان‌های ایمیل را به سرور SMTP  ارسال کند.
 •  Debugger داخلی: این امکان هم فرمول نوشته شده توسط کاربران را اسکن می‌کند و قبل از اجرای فرمول آن را بررسی کرده و اشکال احتمالی آن را برطرف می‌کند.
 • ویرایشگر کد: ویرایشگر کد برای تعیین پارامتر، برجسته‌سازی (syntax highlight) ، کد فولدینگ (code folding)، اتو ایندتینگ (auto indenting)، گزارش خطای درون خطی و غیره کاربر دارد.
 • ویژگی مولتی ثریدینگ (Multi-threading): در amibroker رشته‌های مختلفی برای هر رندر گرافیکی و هر نمودار و فرمول اختصاص داده شده است.
 • شبیه‌سازی مونت‌کارلو: آمی بروکز از داده‌های بک تست برای اعتبارسنجی آماری استراتژی معاملات و شبیه‌سازی منحنی‌های سهام استفاده می‌کند.
 • تست حرکت روبه‌جلو (Walk-forward testing): برای تایید استحکام سیستم معاملاتی کاربر با نمونه آزمایش قبل و بعد از بهینه‌سازی کاربرد دارد.
نرم افزار آمی بروکر
این نرم‌افزار با سیستم‌عامل‌های 10، XP ،7 ،8 سازگاری دارد.

حتما پیش از نصب نرم‌افزار، زبان ویندوز خود را فارسی کنید.

برای نصب ابتدا فایل نصبی نرم‌افزار را اجرا کنید و مراحل آن را به اتمام برسانید. سپس کرک نرم‌افزار را در مسیری که برنامه نصب شده کپی کنید. کرک و فایل نصبی در یک فایل برای دانلود قرارداده شده است.

لینک‌های دانلود

مزایا و معایب نرم‌افزار امی بروکر

درباره ویژگی‌ها و ابزارهای مهم امی بروکر صحبت کردیم. طبق اطلاعات و آمار منتشر شده، amibroker تا امروز یکی از کاربردی‌ترین ابزارهای تجزیه‌وتحلیل بازار سرمایه‌گذاری بوده است.

در ادامه برخی دیگر از مزایای استفاده از امی بروکر را همراه شما بررسی خواهیم کرد:

 • Amibroker پشتیبانی فنی کامل و درجه‌یکی را برای کاربران خود در نظر گرفته است.
 • موتور پردازنده سریع و پردازش ماتریسی از ویژگی‌های اصلی این ابزار است.
 • این نرم‌افزار راهنمایی مهمی برای توسعه استراتژی ارائه می‌دهد. همچنین برنامه در قالب HTML است. کاربران می‌توانند با فشار دادن کلید F1 به این راهنما دسترسی داشته باشند و با استفاده از فیلد «جستجو» بخش‌های موردنظر و اطلاعات لازم را جست‌وجو کنند.  
 • کدنویسی در AFL بسیار ساده است و کار کدنویس را ساده می‌کند.
 •  AFL واقعا سریع، مختصر و پویا است. به تایپ کمتری نیاز دارد و فضای کمتری را در حافظه سیستم اشغال می‌کند.
 •  طیف وسیعی از شاخص‌های فنی برای نمودار در این نرم‌افزار وجود دارد.
 •  تقریباً تمام ویژگی‌های این نرم‌افزار انعطاف‌پذیر و قابل تنظیم هستند.
 • کاربران amibroker می‌توانند به داده‌های EOD (پایان روز) بدون هزینه دسترسی داشته باشند.
 •  همچنین دارای یک کیت توسعه برای توسعه‌دهندگان C/C++ است. کاربران می‌توانند DLLهای پلاگین و نشانگرهای سفارشی خود را ایجاد کنند. این کیت شامل داده‌های DLLS، نمونه‌های C/C++ و هدر هم است.
 •  amibroker سریع‌ترین ابزار بک تست است. این ویژگی، معیارهای سفارشی، معاملات چرخشی، پشتیبانی چند ارزی و غیره را فراهم می‌کند. همچنین محدوده ورود، امتیازدهی و موقعیت‌یابی پیشرفته را فراهم خواهد کرد.
 •  به‌طورکلی Amibroker یک پشتیبانی مطمئن و کاملاً اثبات شده از معاملات را ارائه می‌دهد تا معامله‌گران 100% ایمن باشند و پول خود را از دست ندهند.

معایبی که برای آمی بروکر می‌توان بررسی کرد هم شامل چندین مورد مختلف است.

مهم‌ترین و اصلی‌ترین مشکلات یا معایبی که می‌توان درباره این نرم‌افزار به آنها اشاره کرد شامل موارد زیر است:

 • آمی ‌بروکر برای معامله‌گرانی که به فناوری آشنا نیستند و از زبان‌های برنامه‌نویسی مانند HTML، C/C++ و غیره آگاه نیستند، مناسب نیست.
 • این نرم‌افزار فقط برای کسانی خوب است که مایل‌اند کد خود را بنویسند.
 • ازآنجایی‌که ابزار کاملاً قابل تنظیم است، هیچ الگوی استانداردی برای شروع ندارد. برای یک کدنویس باتجربه خوب است، اما برای یک مبتدی، ایجاد یک کد جدید یا تحقیق در مورد آن، سپس نوشتن آن و در نهایت اجرای آن دشوار است.
 •  برای معامله‌گرانی که برای اولین بار قصد استفاده از این نرم‌افزار را دارند، آماده‌کردن کل سیستم برای معاملات زنده به یک چالش تبدیل می‌شود. هنگامی که یک کد نادرست است، ممکن است در آینده خطاهای زیادی ایجاد کند. پیداکردن کد نادرست و تصحیح آن به یک فرآیند واقعاً گیج‌کننده تبدیل می‌شود و اجرای کل فرآیند را بسیار کند می‌کند. به همین دلیل است که Amibroker به طور گسترده برای بک تست استفاده می‌شود و کاربرد زیادی برای تجارت زنده ندارد. معمولا برای حل این مشکل به کاربران توصیه می‌شود که یاد بگیرند از دیباگر داخلی استفاده کنند.  
 • مدیریت نقل‌قول‌ها زمان زیادی می‌برد.
 • تنها یک پایگاه‌داده در هر نمونه یا جلسه قابل‌اجرا است.
 • این نرم‌افزار فقط برای معامله‌گران بزرگی که به‌صورت یکجا معامله می‌کنند مناسب است و برای معامله‌گران خرد کاربرد زیادی ندارد.
amibroker
امی بروکر قابلیت سفارشی‌شدن دارند و این یعنی تحلیل‌گران می‌توانند ابزارهای موردنیاز خود را به‌راحتی فعال یا غیرفعال کنند.

برای نصب و کرک کردن برنامه، نیاز دارید دیتا (اطلاعات) بورس ایران را در نرم‌افزار آمی بروکر وارد کنید. برای این منظور از نرم‌افزار tse client استفاده می‌شود.

 مقایسه آمی بروکر و ترندینگ ویو

در مقام مقایسه و صحبت از امی بروکر و تریدینگ ویو، می‌توان ویژگی‌های مختلفی از هر دو این ابزارها را نام برد.

هر دو این ابزارهای قابلیت‌های نموداری بسیار بصری و غنی را ارائه می‌دهند. بااین‌وجود، تفاوت قابل‌توجه این است که amibroker یک نرم‌افزار مبتنی بر دسکتاپ است که باید روی رایانه خود نصب کنید. درحالی‌که TradingView یک برنامه مبتنی بر مرورگر است که با استفاده از هر مرورگری در هر دستگاهی قابل‌دسترسی است.

 از نظر امکانات، هر دو این نرم‌افزارها می‌توانند برای مطالعه انواع نمودارها مانند Candlestick ،Line ،Renko و غیره استفاده شوند.

علاوه بر این،‌ TradingView دارای یک داده جریان داخلی است که در نمودار به‌صورت لحظه‌ای به‌روز می‌شود. درحالی‌که amibroker باید برای به‌روزرسانی داده‌ها به ارائه‌دهندگان داده خارجی متصل شود.

بیشتر بخوانید: آموزش ترید مجازی در تریدینگ ویو (Trading View) 

از بین تمام پلتفرم‌های معاملاتی که تاکنون دیده‌ایم، Amibroker قوی‌ترین موتور بک تست را دارد. با استفاده از این نرم‌افزار هر استراتژی پیچیده را می‌توان در عرض چند دقیقه روی هزاران نماد آزمایش کرد.

همچنین می‌توانید تست حرکت به جلو و تجزیه‌وتحلیل مونت‌کارلو را انجام دهید تا سیستم خود را برای هرگونه اشتباهی که ممکن است در آینده و استراتژی معاملاتی خود انجام دهید، آماده کنید.

زبان کدنویسی در تریدینگ ویو و امی بروکر

کاربران در تریدینگ وی فقط می‌توانند بارها را روی داده‌های تاریخی برای اعتبارسنجی دستی سیستم خود انجام دهند.

ممکن است چندین اسکریپ سفارشی بیابند که تست بک تست را در تریدینگ ویو فعال می‌کنند، اما این اسکریپ‌ها به‌صورت بومی در دسترس نیستند.

همچنین با Amibroker، می‌توان از AFL  (زبان فرمول Amibroker) برای ساخت اندیکاتورها، اسکنرها یا سیستم‌های معاملاتی کامل استفاده کرد.

زبان این برنامه شبیه برنامه‌نویسی C است، اما چندین توابع رایج دارد تا کاربران را مجبور به کد‌نویسی مجدد نکند و استفاده از این نرم‌افزار آسان و سریع باشد. هر استراتژی پیچیده را می‌توان با استفاده از AFL در چند خط کدگذاری کرد.

تریدینگ ویو از Pine Script استفاده می‌کند که یکی دیگر از زبان‌های سطح بالا برای کدگذاری اندیکاتورها و استراتژی‌های معاملاتی است. زبان اسکریپت توابع آماده مرتبط با تحلیل تکنیکال و نمودار را هم ارائه می‌دهد.

مقایسه عملکرد

منظور ما از عملکرد، سرعت اجرا و پاسخگویی است.

Amibroker به‌عنوان یک برنامه دسکتاپ عملکرد سریع‌تر و بهتری دارد. نمودارها نسبتاً سریع در امی بروکر بارگیری می‌شوند و حتی انجام بک تست فوق‌العاده سریع است.

تریدینگ ویو نیز سریع است، اما عملکرد آن به‌سرعت اتصال اینترنت شما بستگی دارد. نکته دیگر اینکه TradingView بدون اینترنت نمی‌تواند اجرا شود.

هزینه استفاده از تریدینگ ویو و آمی بروکر

اول‌ازهمه، اجازه دهید به شما بگویم که هر دو این پلتفرم نسخه رایگان خود را دارند. ازاین‌رو برای شروع، نیازی به پرداخت پول برای هیچ‌کدام از آن‌ها ندارید.

بااین‌حال، در صورت نیاز به دسترسی به هر ویژگی بیشتر و استفاده از نسخه پیشرفته‌تر، باید مقداری پول خرج کنید. هزینه خرید Amibroker از 299 دلار شروع می‌شود. هر بار که نسخه جدید‌تر این نرم‌افزار به‌روزرسانی شود با همان یک‌بار پرداخت می‌توانید نرم‌افزار خود را به جدید‌ترین نسخه ارتقا دهید.

نسخه پیشرفته TradingView با 14.5 دلار در ماه شروع می‌شود. استفاده از نسخه‌های به‌روزرسانی‌شده تریدینگ ویو هم درست مشابه نرم‌افزار قبلی است و بدون نیاز به پرداخت هزینه جدید، قابل به‌روزرسانی است.

مقایسه آمی بروکر و تریدینگ ویو
هم تریدینگ ویو و هم آمی بروکر قابلیت‌های نموداری غنی و منحصر به‌فردی را ارائه می‌دهند.

فیلم آموزش واردکردن دیتا در نرم‌افزار آمی بروکر (Amibroker)

جمع‌بندی

در این مطلب از بورسینس درباره آمی بروکر و کاربرد و ویژگی‌های آن برای تحلیل و تعیین استراتژی معاملاتی صحبت کردیم.

علاوه بر این، مهم‌ترین و اصلی‌ترین ویژگی‌های amibroker را با یکی دیگر از معروف‌ترین نرم‌افزار‌های تحلیل بازار، تریدینگ ویو مقایسه کردیم و شباهت‌ها و تفاوت‌های این دو را ذکر کردیم.

به‌طورکلی، اگر اکنون معامله‌گری هستید که سال‌ها در بازار‌های سرمایه‌گذاری و مالی فعالیت می‌کند و دانش خوبی برای معامله در این بازار دارید، احتمالا امی بروکر می‌تواند مناسب‌ترین نرم‌افزاری تحلیل‌گر باشد.

درصورتی‌که درباره نرم‌افزار آمی بروکر سوالی دارید، می‌توانید در بخش دیدگاه مطرح کنید.

آیا این مطلب مفید بود؟
‌بله‌‌خیر‌

شما در بورس، علاوه بر خرید و فروش سهام:

 • می‌توانید در دارایی‌هایی مانند طلا و مسکن سرمایه‌گذاری کنید
 • در صندوق‌های سرمایه گذاری بدون ریسک، سود ثابت بگیرید

برای شروع سرمایه‌گذاری، افتتاح حساب رایگان را در یکی از کارگزاری‌ها انجام دهید:

نام شرکتویژگی‌هاامتیاز
کارگزاری آگاه
 • باشگاه مشتریان با جایزه
 • نرم‌افزار معاملاتی پیشرفته
 • دریافت اعتبار معاملاتی
 • خرید آنلاین صندوق‌ سرمایه‌گذاری
 • ثبت‌نام آنلاین برای کد بورسی
blankثبت نام در بورس

برای سرمایه‌گذاری و معامله موفق، نیاز به آموزش دارید. خدمات آموزشی زیر از طریق کارگزاری آگاه ارائه می‌شود:

نام خدماتویژگی‌ها
دوره‌های آموزش تحلیل تکنیکال
 • دوره‌های حضوری + غیرحضوری
 • شناخته‌شده‌ترین اساتید
 • در سطح مقدماتی، متوسط و پیشرفته
 • ارائه مدرک معتبر گذراندن دوره
blank

0 0 رای
به مطلب امتیاز دهید:
اشتراک
اطلاع از
guest

56 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
مشاهده همه دیدگاه‌ها
reza

برای دریافت داده های انلاین نرم افزار امی بروکر می توانید از نرم افزار اسافید(سایت امی بروکر ایران) استفاده کنید با این نرم افزا هم درزمان بازار می توانید در تایم فریم های کمتر از یک ساعته ماننده ۴ ساعته یک ساعته ۱۵ ،۱۰ ،۵ و ۱ دقیقه ترید کنید . و هم می توانید در تایم فریم جداگانه در یک روز به بالا نیز معامله کنید .

Parviz khanlari

با عرض سلام وخسته نباشید آیا پول گیفت کارد ها هم میشه بیت کویت خرید کرد.لطفا راهنمایی کنید .متشکرم

حسین رضایی

سلام دیتا را از کجا دانلود کنیم

حمید رضا

عذر میخوام لطفا اگه ممکنه یه راهنمایی بکنین بهم بگین برای استفاده از سایت tseclient میشه در اندروید هم با استفاده از همین نرم افزارهای که اراعه کردین کار کرد.لطفا برام خیلی مهمه لطفا جوابم رو بدین ممنون

جواد

سلام. من از برنامه آسافید استفاده میکنم از tseClient بهتره و لحظه ای در زمان بازار هم میده ولی نمیدونم برا اندروید کار میکنه یا نه. آسافید سرچ کنید پیدا میشه

mohammadreza ebrhimi

برای دریافت داده های انلاین نرم افزار امی بروکر می توانید از نرم افزار اسافید(سایت امی بروکر ایران) استفاده کنید با این نرم افزا هم درزمان بازار می توانید در تایم فریم های کمتر از یک ساعته ماننده 4 ساعته یک ساعته 15 ،10 ،5 و 1 دقیقه ترید کنید . و هم می توانید در تایم فریم جداگانه در یک روز به بالا نیر معامله کنید .

علیرضا

سلام الان از داخل یه جای دیگه میخوام ارز بیارم داخل برنامه coinomi چجوری بیارم

mehdi

سلام چرا امی بروکر اندیکاتور DTOSC را ندارد؟؟
چطوری میتونم نصبش کنم؟؟؟
حتی استوک rsi هم نداره!!!!
رهاورد365 که خیلی بهتره

مرتضی

سلام مهندس ممنون بابت آموزش های مفید شما.
من نرم افزار آمی بروکر و نصب کردم و رفتم وارد سایت اصلی آمی بروکر شدم
متاسفانه بعدش هر چی نرم افزار حذف و نصب میکنم متنی میاد که نوشته شما از نسخه کرک شده استفاده میکنید و محصول و باید خریداری کنید.

Z

ایا می توان فارسی کرد؟

مهدی ملک زاده

سلام

امکانش هست این ویدیو رو مجددا توسط کسی پر کنید ک قبلش نون خورده باشه!؟؟
صداش درنمیاد این یارو برا خودش انگار حرف میزنه

.

چطور باید زمینه رو سفید کرد؟

هادی

سلام چگونه به نرم افزار امی بروکر میتوان اندیکاتور اضافه نمود
و یا فرمول اندیکاتورها رو از کجا میتوان بدست اورد

الیاس

سلام برای ویندوز 10 چه نرم افزاری برای تحلیل تکنیکال مناسبه؟؟

حمید رضا

س.میشه از طرق گوشی اندروید از سایت tseclientبع وسیله این نرم افزارها استفاده کرد برام مهمه لطفا اگه ممکنه جوابم رو بدین و اگه میشه راهنماییم کنید ممنون

m.mohebi215@gmail.com

سلام ببخشید کسی هست منو کمک بکنه؟؟
دنبال یه نرم افزار میگردم مثل سایت المپترید بشه واسه بورس ایران استفاده کردو انلاین گراف رو نشون بده میشه همچنین چیزی ؟؟

طاهر رستمی

سلام
ایا در این بسته اموزشی، نحوه فرمول نویسی در امی بروکر نیز اموزش داده می شود

مینا

سلام وقت بخیر
من چطوری میتونم دیتای سکه و طلای آبشده رو وارد آمی بروکر کنم؟ ممنون

فرهاد

استاد سلام من چند مدتی هست که تحلیل بورس کار میکنم میخواستم بدونم نمودار یک سهام رو بدون تعدیل تحلیل کنم بهتره یا با تعدیل؟ میشه کامل توضیح بفرمایید تشکر

احسان

سلام.
من میخوام برای دلار یا فولاد یا پروفیل یا هر چیز دیگه ای تحیلیل تکنیکال کنم

چه نرم افزارهایی موجود هست که من بتونم این کارو باهاشون بکنم؟

محمد

سلام.لطفا یه نرم افزار تکنیکال فارسی تحت اندروید رایگان معرفی کنید .کد من اگاه هست .دسترسی به تحت وب ندارم…
ایا میشه افلاین امی بروکر رو در سیستم اجرا کنم؟

ali

متاتریدر ۵ رو نصب کنید، بروکر انتخابی رو هم مفید تریدر بزنید.

مجید

با سلام و درود -اندیکاتوری را که در متاتریدر 4 می باشد می خواهم همان را به اندیکاتور برای آمی بروکر تبدیل کنم آیا در این زمینه میتوانید به من کمک کنید.

Silver

کم ترین مقدار پولی که میتونیم بریزیم چقدر

Ehsan

100/000 ریال

آرسام علیپور

باسلام و خسته نباشید خدمت تمام بورس کاران عزیز…
چطور میتونم آمی بروکر رو آنلاین کنم و تایم فریم های ساعت و دقیقه برام اکتیو بکنم.

blank

در بورسینس از 10 سال گذشته تاکنون، تلاش ما این بوده به شما کمک کنیم:

 • ترید و سرمایه‌گذاری اصولی را شروع کنید
 • ارزش پول‌تان را در برابر تـورم حفظ کنید
 • از سرمایه‌تان برای کسب سود بیشتر استفاده کنید
 • سرمایه‌گذاری موفق‌تری داشته باشید

درباره بورسینس بیشتر بخوانید 

blank
56
0
از دیدگاه‌ شما استقبال می‌کنیمx