روش‌های افزایش وجه نقد در باشگاه کارگزاری آگاه

همانطور که میدانید شرکت کارگزاری آگاه برای ارائه خدمات بهتر و منصفانه‌تر و همچنین تکریم وفاداری مشتریان، اقدام به راه‌اندازی بآشگاه نموده است که در آن هم مشتریان و هم سایر افرادی که مشتری آگاه نیستند بتوانند با انجام فعالیت‌های مختلف در آن، امتیاز و وجه نقد دریافت کنند و از خدمات و مزایای بآشگاه بهره‌مند شوند.

روش‌های افزایش وجه نقد موجود در حساب بآشگاه و چگونگی انتقال آن به حساب معاملاتی خود، در این مطلب شرح داده شده است.

نکته مهم: امکان شارژ کردن موجودی باشگاه مشتریان از طریق واریز آنلاین یا آفلاین وجود ندارد. فقط با راه‌های زیر می‌توان موجودی را افزایش داد.

1- معرفی بآشگاه به افراد دیگر:

کاربران و مشتریان پس از عضویت می‌توانند از طریق معرفی بآشگاه به افراد دیگر، هم امتیاز کسب کنند و هم وجه نقد بآشگاه خود را افزایش دهند.

با مثالی ساده به بیان این مورد می‌پردازیم:

آقای حسینی که از مشتریان کارگزاری آگاه است، بآشگاه مشتریان را به تعدادی از دوستان و آشنایان خود معرفی می‌کند و مزایای عضویت در بآشگاه را برای آن‌‌ها شرح می‌دهد و از ایشان می‌خواهد که عضو بآشگاه شوند و آقای حسینی را به عنوان معرف خود انتخاب کنند.

پس از معرفی بآشگاه، آقای خالقی عضو بآشگاه کارگزاری آگاه می‌شوند و آقای حسینی را به عنوان معرف خود انتخاب می‌کنند که با این فعالیت (معرفی معرف) به آقای حسینی 50 امتیاز تعلق می‌گیرد و 400 امتیاز نیز آقای خالقی به دلیل اعلام معرف تخصیص داده می‌شود.

زیرمجموعه های باشگاه آگاه

بعد از اینکه آقای خالقی مشتری کارگزاری آگاه شد، 450 امتیاز دیگر به آقای حسینی می‌رسد. (مشتری شدن یعنی اینکه در کارگزاری آگاه افتتاح حساب انجام دهد. مراحل افتتاح حساب از این صفحه باید پیگیری شود)

پس از انتخاب معرف، اگر آقای خالقی معادل 1,000,000 ریال از خدمات کارگزاری ایجاد درآمد کنند‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌، مبلغ 500,000 ریال معادل 50 درصد درآمد به وجه نقد آقای حسینی در بآشگاه اضافه می‌شود. ایجاد این درآمد 1,000,000 ریالی می تواند حاصل از خرید بسته‌های آموزشی، بسته‌های تحلیلی توسط کاربران و یا حتی کارمزد حاصل از انجام معاملات اوراق بهادار باشد.

اما دو سوال مهمی که در اینجا مطرح می‌شود این است که:

الف) آیا واریز مبلغ 500,000 ریال به حساب آقای حسینی از همه زیر مجموعه‌های وی قابل کسب است؟

پاسخ این است که ایشان در صورتی می‌تواند این مبلغ را از زیر مجموعه‌ خود دریافت کند که زیر مجموعه وی، مشتری کارگزاری آگاه نباشد و پس از عضویت در بآشگاه 1,000,000 ریال درآمد برای اولین بار در بآشگاه ایجاد کند یا زیر مجموعه وی، مشتری غیر فعال کارگزاری آگاه باشد و پس از عضویت در بآشگاه اولین درآمد 1,000,000 ریالی خود را ایجاد نمایند.

همچنین آقای حسینی این مبلغ را تنها از زیر مجموعه‌های مستقیم خود می‌تواند دریافت کند و از طرف زیرمجموعه‌های غیرمستقیم (زیرشاخه‌ها)، تنها امتیاز دریافت خواهد کرد.

 • مشتری غیرفعال به شخصی اطلاق می‌شود که پس از انجام مراحل کدگیری با کارگزاری آگاه هیچگونه معامله‌ای انجام نداده و یا مشتری آگاه بوده ولی به مدت دو سال هیچگونه معاملهای نکرده است. در نتیجه اگر زیر مجموعه آقای حسینی از مشتریان فعال کارگزاری آگاه باشد، شامل موارد ذکر شده در بالا نخواهد شد و مبلغی به حساب بآشگاه ایشان واریز نمی‌گردد اما همچنان امتیاز خواهد گرفت.

ب) آیا آقای حسینی می‌تواند از یک زیر مجموعه خود دوبار مبلغ 500,000 ریال را دریافت نماید؟

آقای حسینی از هر زیر مجموعه مستقیم خود، تنها یکبار امکان دریافت این مبلغ را دارد؛ بنابراین برای بهره مندی از این مبلغ برای دفعات بیشتر، ایشان می‌تواند بآشگاه را به افراد بیشتری معرفی کند.

2- انجام معاملات اوراق بهادار یا آتی سکه:

در بآشگاه مشتریان علاوه بر سطح کاربر (سطح 0)، ده سطح دیگر نیز وجود دارد که از قله بیستون تا دماوند را شامل می‌شود. مشتریان کارگزاری آگاه با توجه به سطحی که در بآشگاه مشتریان دارند، با انجام معاملات اوراق بهادار یا آتی سکه از تخفیف نقدی کارمزد برخوردار می‌گردند.

تخفیف کارمزد در بین سطح‌های مختلف بآشگاه از 10% تا 25% متغیر است که این تخفیف پس از انجام هر معامله بلافاصله از طریق سامانه معاملانی کارگزاری آگاه، به صورت وجه نقد به حساب بآشگاه وی واریز می‌گردد. مشتریان می‌توانند این وجه نقد را به موارد زیر تخصیص دهند:

 • خرید بسته‌های آموزشی
 • خرید بسته‌های مشاوره‌ای -تحلیلی همفکران و آواگلد
 • خرید بسته‌های اعتباری
 • انتقال وجه به حساب معاملاتی و برداشت از طریق حساب بانکی
 • انتقال وجه به حساب معاملاتی و خرید سهام

قابل ذکر است که تخصیص وجه نقد از طریق تخفیف کارمزد، تنها مختص مشتریان کارگزاری آگاه است.

به عنوان مثال:

در مثال قبل گفته شد که آقای حسینی از مشتریان کارگزاری آگاه بوده و درسطح 10 (قله دماوند) بآشگاه مشتریان قرار گرفته است. در حال حاضر در این سطح مشتریانی که به معامله اوراق بهادار می‌پردازند 25% تخفیف کارمزد دریافت می‌کنند. یعنی اگر آقای حسینی 1,000,000,000 ریال (صد میلیون تومان) از سهام یک نماد خرید نماید یا به همین میزان سهام بفروشد، کارمزد سهم کارگزاری برابر با 4,000,000 ریال خواهد بود که از این مبلغ 25% آن معادل 1,000,000 ریال به عنوان تخفیف کارمزد به حساب بآشگاه مشتری واریز خواهد شد.

آقای محمدی نیز از مشتریان آتی سکه کارگزاری آگاه بوده و در سطح قله دماوند بآشگاه مشتریان قرار گرفته‌ است. در سطح قله دماوند، مشتریانی که به معامله آتی سکه می‌پردازند 20% تخفیف کارمزد دریافت می‌کنند. یعنی اگرآقای محمدی 500 معامله (خرید یا فروش) انجام دهد از 8,000,000 ریال کارمزدی که به این معامله تعلق می‌گیرد تنها 6,400,000 ریال آن را می‌پردازد و بقیه این کارمزد (1,600,000ریال) به حساب بآشگاه وی واریز می‌گردد (قابل توجه است که تخفیف کارمزد برای انجام معاملات آتی سکه در بآشگاه، در دست توسعه است).

قابل ذکر است درصورتی که مشتری در سطح کاربر (سطح 0) بآشگاه قرار گرفته باشد، هیچگونه تخفیف در خصوص انجام معاملات و تخفیف مربوط به خرید بسته‌های آموزشی یا بسته‌های مشاوره‌ای به وی تعلق نخواهد گرفت.

بنابراین مشتری برای بهره‌مندی از تخفیف کارمزد، تخفیف در خرید بسته‌های آموزشی و بسته‌های مشاوره‌ای باید در فعالیت هایی از قبیل: انجام معاملات، ارائه نظر در بلاگ باشگاه، خرید بسته‌های آموزشی و تحلیلی، شرکت در مسابقات و نظرسنجی و … شرکت نماید تا بتواند با گرفتن امتیاز بیشتر به سطوح بالاتر بآشگاه ارتقا پیدا کند.

3- شرکت در مسابقات‌ بآشگاه کارگزاری آگاه:

در تب مسابقه‌ بآشگاه کارگزاری آگاه، هر هفته تعدادی سوال طراحی و اجرا می‌شود و شرکت کنندگان با پاسخگویی به این سوالات با یکدیگر رقابت می‌کنند.

در پایان هر هفته به نفرات برتر امتیاز داده میشود و در پایان هر ماه، به 10 نفر برتر یا رتبه‌های اول و دوم (که هر کدام تعداد برنده بیشتری داشته باشد) جایزه نقدی تعلق می‌گیرد.

قابل ذکر است که شرکت در مسابقه برای همه مشتریان و کاربران امکان‌پذیر است.

چگونگی دریافت وجه نقد موجود در بآشگاه مشتریان کارگزاری آگاه:

مشتریان برای دریافت وجه نقد خود، پس از ورود به بآشگاه مشتریان در تب خدمات بآشگاه، باید آیکن “ثبت درخواست واریز وجه” را انتخاب و بر روی گزینه “درخواست جدید” کلیک کنند و پس از وارد کردن مبلغ درخواستی و ارسال درخواست، وجه نقد به صورت آنی به حساب معاملاتی فرد واریز می‌شود.

قابل ذکر است اگر فردی مشتری کارگزاری آگاه نباشد و به‌طور مثال در سطح 2 (قله رامند) بآشگاه قرار گرفته باشد، برای دریافت وجه نقد موجود در حساب بآشگاه خود، لازم است پس از دریافت کد معاملاتی از کارگزاری آگاه، مبلغ مورد نظر را طبق فرآیند توضیح داده شده به حساب معاملاتی خود واریز نماید.

در غیر اینصورت تنها این امکان را دارد که از وجه نقد بآشگاه برای خرید بسته‌های مشاوره‌ای – تحلیلی یا بسته‌های آموزشی استفاده نمایند.

با توجه به اینکه کاربر در سطح رامند بآشگاه قرار گرفته است، برای خرید هر یک از بسته‌های آموزشی یا تحلیلی به اندازه 30% تخفیف دریافت می‌کند.

در پایان بار دیگر خاطرنشان می‌سازد که عضویت برای همگان (مشتریان و کاربران) رایگان است.

تنها تفاوت گروه کاربران با مشتریان در این است که مشتریان کارگزاری آگاه امکان استفاده از همه بخش‌های مختلف بآشگاه را خواهند داشت ولی کاربران امکان استفاده از برخی خدمات آن نظیر تخفیف کارمزد، خرید بسته‌های اعتباری و برداشت وجه نقد را نخواهند داشت.

اگر هنوز عضو نشده اید برای عضویت در بآشگاه کارگزاری آگاه اینجا کلیک کنید و از همه خدمات آن هم‌اکنون بهره مند شوید.

برای اینکه از کل خدمات کارگزاری اگاه استفاده کنید، اینجا کلیک کرده و مراحل افتتاح حساب را تا انتها طی کنید.

قصد شروع سرمایه‌گذاری در بورس را دارید؟ اولین قدم این است که افتتاح حساب رایگان را در یکی از کارگزاری‌ها انجام دهید:

اموزش بورس

پیشنهاد جدید را ببینید
144 نظر
 1. سلام من یکی از زیر مجموعه مستقیم شما تو باشگاه آگاه هستم.من دیروز ۳تا از زیر مجموعه هام برای اولین بار خرید کردن.چرا پس وجه نقد ۵۰هزار تومنی به باشگاه من اضافه نمیشه.

 2. سلام وقت بخیر
  من میخام سهام بخرم اما گفت موجودی حساب کافی نیست.
  باید پول رو از کارتم ب اکانتم بریزم؟ چگونه؟

 3. سلام
  وقت بخیر
  آیا افزایش موجودی نقدی در باشگاه از طریق خرید بسته های مشاوره ای تحلیلی امکان پذیر است؟ این کار برای خود شخص امکان پذیر است یا فقط برای زیر مجموعه ها؟

  1. سلام وقت بخیر
   اگر زیرمجموعه شما خریدی انجام بده که حداقل 100 هزارتومان باشه 50 هزارتومان به حساب معرف (یعنی شما) اضافه میشه

   1. ببخشید این هزینه بعد از هر خرید به حساب معرف واریز میشه یا فقط بعد از اولین خرید

 4. سلام وقت بخیر، هنگام تقاضای وجه برام پیغام مینویسه ک “شماره حساب بانکی شما هنوز تایید نشده و ممکن است درخواست پرداخت وجه شمادر تاریخ مورد نظر مردود گردد”
  پول ب حساب بانکیم نمیتونم واریز کنم،مشکل از کجاست

 5. سلام وقتتون بخیر
  بنده در کارگزاری اگاه گزینه درخواست وجه را میزنم ولی زمانی که شماره حسابی که ثبت شده را انتخاب میکنم پیغامی بدین مضمون که شماره حساب بانکی شما هنوز تایید نشده و ممکن است درخواست پرداخت وجه شما در تاریخ مورد نظر مردود گردد. برایم می اید خواستم بدونم برای برداشت وجه باید چه کنم؟

 6. با سلام در تاریخ 11 اردیبهشت مبلغ پولی را به حساب کارگزاری واریز کردم و از پنل ثبت فیش نقدی آن را ثبت کردم.
  چندین بار ثبت کردم ولی به دلایل نامعلومی آن را مردود میکنند!
  به کجا مراجعه کنم و شکایتم را پیش چه کسی ببرم؟؟؟چه کسی جوابگوی خواب این مدت خواب پول من است؟؟؟چرا کس یجوابگوی تلفن نیست؟؟

  1. سلام
   چند درصد وجه تضمین میتونیم بسته اعتباری بگیریم؟آیا دوباره کم شده؟

   1. سلام. دوباره کم شده و از 22 اردیبهشت به 25 درصد رسیده
    بعدا شاید کمتر هم بشه

 7. سلام
  منظ‌ور از مسدودی غیر وکالتی و وکالتی چیست؟! چرا واسه من مبلغی بعنوان مسدودی غیر وکالتی منظور شده؟!

 8. با سلام
  از منوی درخواست وجه، کل مبلغ قابل معامله را که به صورت پیش فرض نشان داده شد برای انتقال به حساب بانکی درخواست کردم. درخواست رد شده و علت آن را نوشته “مانده مشتری کافی نیست”. مگر مبلغ قابل معامله قابل برداشت نیست؟ چه چیزی باید پیش کارگزار باقی بماند؟

 9. سلام من شماره حسابم از قسمتی که میخوام پول رو از کیف پول به کارت بانکیم واریز کنم پاک شده و نمیتونم پولی از کیف پولم خارج کنم. ممنون میشم راهنمایی کنید برا حل این مشکل چیکار کنم؟؟؟

  1. سلام، کدوم کیف پول؟ برداشت وجه از باشگاه مشتریان کارگزاری آگاه به حساب معاملاتی انجام میشه و شماره کارت لازم نیست.
   از منوی “خدمات” ثبت درخواست واریز وجه بزنید

 10. سلام
  من بخشی از سهام صندوق طلا را فروختم و درخواست پرداخت دادم، آیا اگر درخواستم را حذف کنم دوباره به حساب کاربری م بر میگرده و میتونم با باز شدن بازار سهام فردا، خرید انجام بدم؟
  با تشکر

  1. سلام. جهت امکان استفاده از بسته های اعتباری راه کاری جهت امکان واریز یا انتقال از حساب نزد کارگزاری به ریال باشگاه فراهم شود تا بتوان از بسته استفاده نمود امروز با کلی وقت گذاشتن رفتم آگاه و قرارداد اعتباری فعال کردم حالادتا کی ریال من تو باشگاه میشه ۲۶۰۰۰۰۰هزار تومان تا بتونم بسته ۵۰ میلیونی بگیرم خواهشا یک فکری بکنید وگرنه فکر می کنم موضوع سرکاریه!

 11. سلام
  وقت بخیر
  من مشتری مفید هستم. قصد تغییر کارگزاری به آگاه رو دارم و از طریق آگاه اکسپرس اقدام کرده ولی مراجعه نکردم که احراز هویت بشم.
  یه سوال مهم از شما داشتم: من قصدم از تعییر کارگزار صرفاً دریافت بسته اعتباری است. برای دریافت اعتبار از آگاه فقط باید در باشگاه فعالیت کرد یا میشه قیمت اون اعتبار رو واریز کرده و اعتبار رو دریافت کرد؟

  1. سلام وقت بخیر
   اجباری به فعالیت در باشگاه نیست ولی اگه فعالیت کنید، سطح شما بالاتر میره در نتیجه تخفیف کارمزد بیشتری دریافت میکنید که باعث میشه موجودی ریالی باشگاه شما سریعتر رشد کنه و به رقم موردنیاز برای خرید بسته اعتباری برسه.

   1. وقت بخیر
    منظور من این بود که میشه به جای فعالیت در باشگاه، مبلغ اون بسته رو به کارگزاری و بخش باشگاه پرداخت کرد و اعتبار رو دریافت کنیم؟
    مثلا به جای فعالیت، 37 هزار تومن بهشون پرداخت کنیم و اعتبار دومیلیونی یکماهه رو بگیریم.

    1. سلام وقت بخیر
     نه به این صورت شدنی نیست
     به خود کارگزاری نمیتونید پرداخت کنید ولی میتونید بسته رو از اشخاص دیگه که موجودی ریالی کافی در باشگاه دارند بخرید

    2. سلام
     من مبلغی حساب خودم رو افزایش دادم در حال حاضر مبلغ قابل معامله صفر زده حالا چطور میتونم مانده نزد کارگذاری را تبدیل به مانده قابل معامله کنم و بتونم خرید کنم

 12. سلام
  من بخشی از سهام صندوق طلا را فروختم و درخواست پرداخت دادم، آیا اگر درخواستم را حذف کنم دوباره به حساب کاربری م بر میگرده و میتونم با باز شدن بازار سهام فردا، خرید انجام بدم؟
  با تشکر

 13. سلام میشه پولی ک از حساب باشگاه مشتریان ب حساب بورسی انتقال داده شده رو برگشت زد ب حساب باشگاه مشتریان؟؟؟

 14. من پولم مسدود شده زنگ هم زدم ولی پاسخگو نیستن همش یا مشغوله یا اصلا نمیگیره حالا من به پولم نیاز دارم باید چکار کنم تو این اوضاع کرونا باز باید برم کارگزاری فکر نمی کنید تجمع دارین درست میکنین؟

 15. با سلام
  امروز (ششم اردیبهشت)به تعداد20/000سفارش خرید شستا گذاشتم لیکن پس از اتمام بازار خرید مذکور به دلیل صف خرید انجام نشد ومبلغ 205/388/600تحت عنوان مسدودی غیروکالتی !! از حساب اینجانب کسر شده است؛لازم به توضیح میباشد که مبلغ مذکور را فردا جهت بخشی از معاملات مورد نیاز اینجانب میباشد و شماره تلفن های مندرج در بالا که اعلام نموده اید به هیچ عنوان در دسترس نمیباشند.
  لطفا این باگ بزرگ سیستم را رفع ورجوع نماییدتا از مشکلات آتی برای امسال بنده جلوگیری بعمل آید.

  با تشکر

  1. سلام وقت بخیر
   شماره تلفن جدید پشتیبانی کارگزاری آگاه:02191004004

 16. سلام من اشتباه انتقال وجه به آنلاین رو زدم که الان در وضعیت بررسی هست. امکانش هست کنسلش کنم؟؟؟

 17. سلام من داشتم سهام خرید میکردم یهو متوجه شدم پولم تو کارگزاری مسدود غیر وکالتی شدش کی وچطوری ازاد میشه؟

 18. سلام
  من میخاستم اون وجه اعتباری که کارگزاری آگاه میده و میشه باهاش وام های آگاه رو گرفت رو انتقال بدم به یک کد بورسی دیگه…
  گزینه انتقال امتیاز داخل باشگاه هست ..
  ولی نمیدونم برای انتقال اون وجه اعتباری باید چکار کنم؟

  1. سلام وقت بخیر
   انتقال موجودی باشگاه شدنی نیست
   ولی میتونه بسته اعتباری رو به کد دیگه ای منتقل کنید
   روی دکمه خرید بسته بزنید، تیک انتقال به شخص دیگه رو کلیک کنید و ادامه…

   1. باسلام و خسته نباشید بنده از مشتریان کارگزاری اگاه هستم بنده خرید هم انجام میدم ولی واعتباریاز باشگاه دریافت نمیکنم
    جز امتیاز
    ولی برا خواهرم خرید کردم مبلغ کمی واریز شده دلیل این مشکل چیه

    1. سلام، اگه منظور شما تخفیف کارمزدی هست، تخفیفی که تعلق میگیره بستگی به سطح باشگاه شما داره
     راهنمای کامل باشگاه رو اینجا بخونید

   2. سلام من چند نماد رو سفارش دادم و پول از حسابم کسر شد روز چهارشنبه ولی بعد ۲۴ ساعت دوباره برگشت کرد و هیچ پولی از حسابم کسر نشد

  1. سلام، نه دوست عزیز
   شما مبلغ مشخصی رو براساس سطح باشگاه پرداخت میکنید و چیزی به باشگاه اضافه نمیشه

   1. اما در صورت خرید زیرشاخه اون مبلغ جزو درامد کارگذار محسوب میشه و اگ به 100 تومن برسه به معرف 50 تومن میرسه…درسته؟
    ممنون

    1. بله درست متوجه شدید. اگه زیرمجموعه شما یک دوره اموزشی 100 هزارتومانی بخره 50 هزارتومان به حساب شما اضافه میشه.

 19. سلام و عرض ادب
  من کدم باشگاهم رو به یسریا دادم و اونا منو به عنوان معرف وارد کردن
  الان اونا شدن زیر مجموعه من
  این افرادی ک من معرفی کردم قبل اینکه کد معرف منو بزنن خودشون خرید وفروش میکردن
  ایا بعد از اینکه این افراد کد معرف رو زدن و مبالغ خرید و فروششون توی بازار به حد نساب رسید به من 50 هزار تومن تعلق میگره یا نه؟

  1. سلام وقت عالی بخیر
   فقط بعد از اینکه کد معرف رو زدند و مبالغ خرید و فروششون توی بازار به حد کافی رسید پورسانت 50 هزارتومانی به شما تعلق میگیره
   خرید و فروش های قبلی که انجام دادند محاسبه نمیشه

 20. با سلام
  امتیازات پاسخ صحیح در مسابقات باشگاه آگاه (جسورانه – عمومی) چه زمانی به مجموع امتیازات ما اضافه می شود؟

   1. لطفا لينك قانونش رو بزاريد يا ماده و قانونش رو اشاره بفرماييد همه آشنا بشين

 21. با سلام و احترام
  همانطور که می دانید وجه حاصل از فروش سهام بلافصله در حساب کارگزاری واریز و قابل معامله در همان لحظه می باشد. اما برای برداشت مبلغ از حساب بایستی حداقل دو روز از انجام معامله بگذرد و پس از ثبت درخواست در روز سوم، وجه روز چهارم به حساب بانکی واریز می شود (البته اگر وجه در روز دوم و در ساعت اداری در باکس قابل برداشت بشیند (که معمولا برای من اینطور نمی شود) و درخواست برداشت در همان ساعت اداری ثبت شود، روز سوم به حساب بانکی انتقال داده می شود).
  کارگزاری بر اساس چه قانونی یا مقرراتی، این فرآیند زمانی را ایجاد کرده است؟
  آیا راه حلی برای واریز و برداشت لجظه ای پول وجود دارد؟

  1. سلام وقت بخیر
   قانون بورسه و همه کارگزاری ها موظف به رعایت این زمان هستند.
   راهی برای برداشت لحظه ای پول نیست.

   1. سلام من وارد حسابم که میشم گزینه پرداخت شتابی میزنم، میگه شما بعنوان کاربر تستی نمیتونید انجام بدین؟؟؟ الان 8 روز میشه که کد بورسی گرفتم. باید چیکار کنم

 22. سلام
  اگر معرف من داری سطح 10 باشد ، آیا برای من امتیازی محسوب میشود ؟ مثلا به من هم که تازه حساب باز کردم تخفیف در کارمزد تعلق میگیرد؟
  متشکرم

  1. سلام وقت بخیر
   بله اگه یک معرف سطح 10 رو انتخاب کنید تا سه ماه از مزایای سطح 10 باشگاه بهره مند میشید که شامل 25 درصد تخفیف کارمزد و… است
   بعد از سه ماه، مزایایی که به شما تعلق میگیره براساس امتیازی هست که در باشگاه جمع کردید

   1. سلام خسته نباشید…. جسارتا اگر بسته های مشاوره ای همفکران رو خرید کنیم، باز هم اون ۵۰ هزار تومنه به حساب معرفمون برمیگرده؟ یا این قضیه فقط واسه بسته های آموزشی صادقه؟

    1. سلام وقت بخیر
     اگه حداقل 100 هزارتومان بسته همفکران بخرید به معرف شما پورسانت 50 هزارتومانی میرسه

 23. با سلام من دو روزه هر کاری میکنم که سهام فلان نماد رو بخرم نمیشه همش میزنه پایان اعتبار چرا؟

  1. سلام آقای محترم
   من وقتی سهم فرابورسی مانند پارتا میخرم
   می گوید قراردادنامه ای وجود دارد که امضا نکرده اید.. با توجه به این آیا امضای آن ریسکی دارد.؟ چطور؟

   1. سلام وقت بخیر
    منظور توافق‌نامه پذیرش ریسک هست
    وقتی امضاش کنید به این معنیه که ریسک بازار پایه فرابورس رو قبول کردید
    در پنل معاملاتی کارگزاری آگاه، روی نام خودتون در سمت چپ و بالای سایت کلیک کنید. در بخش توافق‌نامه‌ها “توافق‌نامه ریسک بازار پایه فرابورس” وجود داره
    باز کنید و بخونیدش و اگه قبول دارید امضا کنید
    اگه قبول نکنید، نمیتونید سهام موجود در بازار پایه فرابورس رو بخرید

 24. سلام اگه کسی رو قبل از تایید هویتش از طرف کارگزاری به عنوان زیرمجموعه معرفی کنیم تو باشگاه . بعد تایید شدن هویتش و صدور کد معاملاتیش مبلغ 50 تومن به حساب باشگاهمون اضافه میشه ؟ یا صرفا باید اول کدشون بیاد بعد معرفیش کنیم تا بتونیم 50 تومن پاداش معرفی رو بگیریم؟ ممنون میشم راهنمایی کنید

  1. سلام وقت بخیر
   تا جایی که میدونم اگه کاربری با معرفی شما عضو باشگاه بشه و بعدا تبدیل به مشتری کارگزاری آگاه بشه معرفش شما خواهید بود

 25. سرمایه گذاریهای ثابت مثله صندوق ها خیلی خوبه و بدون دغدغه خیلی بهتر از بانکه

 26. سلام و خسته نباشید
  من دو روز پیش درخواست وجه کردم(۲۶اسفند) از دیروز(۲۷اسفند) نوشته وضعیت پرداخت ولی امروز(۲۸اسفند)هنوز پول بحسابم واریز نشده لطفاً راهنماییم فرمایید

 27. آگاه در بخش خدمات مالی واقعا ضعیف عمل میکند و همین باعث هدر رفتن پول و وقت مردم میشود. این کارگزاری یک نفر مسول دلسوز ندارد که این پیامها رو ببیند و پیگیر رفع انها باشد.
  1- تلفن پشتیبانی که خدا رحمت کند.فاتحه……
  2-لینک حساب بانک ملت یک روز فعال است 10 روز غیر فعال میشود.
  3-پرداخت انلاین که یا عمل نمیکنه یا اگر عمل کرد یکی را باید استخدام بکنی چند روز دنبال پول بدود که کجا رفته.
  4- کارت به کارت رو هم که نمیدانی به چه کارتی پول واریز بکنی.
  اگر این پیام را چاپ نکنید توی همه وبسایتها و بلاگها نشر میدهم. تا یک صاحبی پیدا بشود.

  1. شما یک کارگزار پیدا کنید که همه خدماتش بی‌نقص و پرفکت باشه.

 28. سلام من 50 ميليون واريز کردم به بورس براي خريد اما الان پشيمون از خريد شدم چطور ميتونم پولم رو برداشت کنم

  1. در پنل معاملاتی درخواست برداشت بزنید. پرسیدن نداره واقعا.

 29. سلام وقت بخیر..من در پنل معاملاتی آگاه روز ۱۹ اسفند تقاضای وجه کردم.۲۰ اسفند نوشته شد انجام شد..ولی هنوز پول به حساب واریز نشده!!علت چیست؟

  1. سلام، پایا میزنن و کمی طول میکشه.
   اگه دریافت نکردید با کارگزار تماس بگیرید

 30. اصلا امکان شارژ سامانه وجود نداره تیکت هم میذارم رسیدگی نمیشه
  در درگاه بانکی پرداخت میشه ولی موقع برگشتن به پنل آگاه، دوباره باید نام کاربری و رمز عبور و ارد بشه و وقتی وارد میشی خبری از شارژ نیست و بعد از مدتی پول به حساب بانکی برمیگرده
  کارگزاری آگاه خیلی ضعیف عمل میکنه

  1. من بارها در هفته‌های اخیر شارژ کردم و این مشکلی که میگید رو ندیدم
   کسی هم نشنیدم در این باره به مشکل خورده باشه

    1. منظور اینه مشکل به احتمال قوی از سمت شماست
     وگرنه اگر مشکل عمومی بود برای من و یا شخص دیگه‌ای هم اتفاق می‌افتاد

 31. سلام
  مانده بدون معاملات آخر چیست؟ بنده هر سفارشی را که بزنم و خطا باشد می رود در مانده بدون معاملات آخر… چگونه می توانم مانده بدون معاملات آخر رو دریافت کنم؟

  مانده نزد کارگزار و مسدودی غیروکالتی چیست؟

  1. سلام،
   مانده بدون معاملات آخر، مقدار ریالی است که بدون در نظر گرفتن معاملات سررسید نشده شما، محاسبه می‌گردد. درصورتی که سفارش شما به معامله تبدیل نشده باشد، حذف آن در مقدار مانده بدون معاملات آخر تاثیر گذار نخواهد بود
   برای رفع مسدودی غیروکالتی لطفا در ساعات اداری باشماره تلفن ۰۲۱۴۱۷۹۲۰۰۰ داخلی ۲ بخش پذیرش آنلاین تماس حاصل فرمائید.

 32. سلام اگه کسی رمز پورتفو من رو داشته باشه میتونه از حساب من پول برداشت کنه؟؟

 33. سلام خسته نباشید
  هرچه تلاش می کنم حسابم در آگاه را شارژ کنم از طریق پرداخت شتابی موفق نمی شوم. بعد از 10 دقیقه پول به حسابم برمی گرده. مشکل چیست؟

 34. سلام وقتتون بخیر
  من 22 تومن اعتبار از کارگزاری دارم و امروز تو تایم اداری دو بار درخواست برداشت وجه از پرتفوی خود کرده ام برای تاریخ 19( دوشنبه هفته بعد)چون تاریخ های قبلش گزینه انتخابی نداشت،درخواستم هنوز در جریان هست ممکنه تأیید نشه برای دوشنبه؟چون قبلا سابقه داشته این کار
  بخاطر همین ب اندازه اعتبار ک گرفتم نقدینگی نگه داشتم تو کارتم ک گیر الکی ندن

  1. نقدینگی ب اندازه اعتبارم تو حساب پرتفوی نگه داشتم و سهم هم نخریدم و مبلغ اضافه تر بر اون رو برداشت زدم

 35. سلام آقای جهاندیده من عرضه اولیه تملت رو 3300زدم بعد فک کردم پایینه رفتم قیمت بالاتر بزنم تو قسمت سفارشات درخواست انصراف دادم تا از اول یکی. دیگه بخرم ولیی دیگه نیاورد و وقتی میرم مینویسه پس از ساعت چهار بیاین.

  1. سلام. فکر میکنم ویرایش سفارش برای عرضه اولیه یک زمان خاص داره که بعد از اون نمیتونید ویرایش کنید

 36. سلام خسته نباشید
  ببخشید من سهمی رو خریدم و پیغام مسدود غیروکالتی داده باید چیکار کنم؟

  1. سلام
   در ساعات اداری باشماره تلفن ۰۲۱۴۱۷۹۲۰۰۰ داخلی ۲ بخش پذیرش آنلاین کارگزاری آگاه تماس بگیرید

   1. سلام من امروز خواستم عرضه اولیه شگویارو آفلاین خرید کنم ولی برام مسدودی غیر وکالتی زدن .پولم مسدود شد دیگه نتونستم بااون پول معامله کنم . الان چیکار باید بکنم.لطفا راهنمایی کنین

    1. برای رفع مسدودی لطفا در ساعات اداری باشماره تلفن ۰۲۱۴۱۷۹۲۰۰۰ داخلی ۲ بخش پذیرش آنلاین تماس حاصل فرمائید.

     1. سلام من هر بار تلاش میکنم پرداخت شتابی انجام بدم با پیام کاربر تستی مواجه میشم پنجشنبه گذشته احراز هویت کردم کد بورسی هم برام اومده شنبه امروز هم چهارشنبه هست خانم کارشناس گفت معمولا بعد از گذشت ۵ روز از حالت کاربر تستی بیرون میاد ولی هنوز موفق به پرداخت شتابی و خــــــرید نمیشم باتشکــــر

  2. سلام وقت بخیر جریان مسدودی غیره وکالتی چیه چرا مقداری از پول مسدود شده

  3. سلام من حسابم ملی هستش نمی تونم حساب اگاهم رو شارژ کنم‌ تا سهم بخرم چیکار کنمممم؟؟؟؟

   1. با همه کارتهای بانکی میشه پرداخت آنلاین رو با رمز دوم پویا انجام داد و حساب رو شارژ کرد. نیازی نیست حتما ملت یا پارسیان باشه.

 37. سلام وقتتون بخیر
  میخواستم بدونم توپنل کارگذاری آگاه اون قسمتی که خورده دارایی ویک سودی ازمعاملات به من تعلق گرفته میتونم همون مقدار سودش رو فقط دریافت کنم اگه میشه شرایطش چطوره ؟

 38. سلام ببخشسد بنده درخواست تقضای وجه از کارگزاری آگاه رو انجام دادم و در وضعیت به من اعلام میشه انجام شده میخواستم بدونم کارگزاری ها از طریق پایا اقدام به انتقال وجه به حساب شخص انجام میدهن یا اینکه بیشتر حالت دستی و چند روزه هست ممنون

   1. سلام میخوام پول بریزم به حسابم تو آگاه ولی میگه امکان پرداخت تستی کاربر فعال نمیباشد چرا؟

    1. سلام، تابحال با این مورد برخوردی نداشتم. با کارگزارتون تماس بگیرید

 39. سلام من امروز سهمی رو فروختم و مبلغ حاصل از فروش در سایت آگاه به مانده نزد کارگزار اضاف شد به مانده قابل معامله چیزی اضاف نشد. بنابراین آلان که از قسمت وضعیت مالی مشتری تقاضای وجه میزنم فقط موجودیه قابل معامله رو برام میاره . چکارکنم که بتونم مبلغ حاصل از فروش رو به حساب شخصیم بریزه؟

  1. سلام، اگه سهم رو فروخته باشید امکان برداشتش باید باشه
   ممکنه فقط سفارش رو ارسال کردید و سهم معامله نشده
   لیست سفارشات رو بررسی کنید
   اگرهم بسته اعتباری فعال کردید باید حداقل به میزان بسته اعتباری وجه نقد در حساب شما باقی بمونه و مابقی رو میتونید برداشت کنید
   مثلا اگه 10 میلیون اعتبار فعال کردید و میخواید 2 میلیون تومن برداشت کنید باید 12 میلیون نقد داشته باشید

 40. باسلام. بعد احراز هویت دردفترپیشخوان.. چقد طول میکشه کارگزاری کد معاملاتی رو فعال کنه.. باتشکر

    1. شما آخر جمله علامت سوال نذاشتی فکر کردم اصلا سوالی نیست 🙂
     با درخواست وجه از باشگاه به حساب معاملاتی آنلاین فوری انتقال انجام میشه.

 41. ببخشید توی بورس
  وقتی میخوام درخواست برداشت کنم
  یه دونه مبلغ قابل برداشته و یه دونه مبلغ قابل معامله حالا من کدومو بزنم.

  نمیشه قابل معالمه رو زد

  در ضمن میتونین بگین چطور میتونم. به کارت مورد نظر و دلخواهم پولو بریزم.

  1. شما روی درخواست وجه کلیک کنید میتونید مبالغ قابل برداشت رو ببینید
   مبلغ درخواستی شما به شماره حسابی که در زمان ثبت نام برای کدبورسی دادید واریز میشه و برای اضافه کردن حساب جدید باید به کارگزاری مراجعه کنید

 42. سلتم خسنه نباشید یکماه میخوام خرید بزنم مینویسه کاربرتستی هستید چیکار باید بکنم؟

   1. خرید سهم ک میخوام بزنم برای افزایش موجودی میزنه کاربر تستی!
    لینک افتتاح حساب کجاس؟

  1. سلام، دقیقتر بپرسید لطفا
   یعنی پول در حساب معاملاتی دارید میخواید بریزید حساب بانکی؟
   باید درخواست برداشت بزنید در پنل معاملات.

   1. سلام وقتی گزینه بیشتر میزنم قسمت درخواست ها فقط میشه پرداخت کرد.اصلا کلمه ای از برداشت نیورده و اینکه میگید درخواست برداشت بزنید در پنل معاملات ،پنل معاملات کجاست؟

    1. سلام، شما شفاف و واضح نمیگید که داخل کدوم سایت هستید.
     اگه میخواید وجه از باشگاه برداشت کنید این منو رو برید:
     خدمات > ثبت درخواست وجه > دکمه درخواست جدید
     اگه میخواید وجه رو از پنل معاملات آنلاین بردارید (online.agah.com) این منو رو بزنید:
     وضعیت مالی مشتری (سمت چپ صفحه) > دکمه تقاضای وجه

 43. سلام .. میخوام خرید کنم . مینویسه موجودی کافی نیست .. ولی تو اون کارتی که تو بورس ثبت ونام کردم موجودی داره باید چکار کنم

  1. سلام اول باید وجه رو تو حساب کارگزاری بریزید بعد خرید کنید.گزینه پرداخت شتابی رو تو صفحه کارگزاری بزنید.

 44. سلام خسته نباشید،بنده دیشب سهمی خریدم که فهمیدم ساعت کاری داره چون اولین بارم هست نمیدونستم،امروز که به برنامه اومدم دیدم ۱۰۰ تومان از مبلغم بعنوان مسدودی غیر وکالتی کم شده است میخواستم بدونم جریانش چه جوریه؟؟؟

 45. چرا نمیتونم از حساب بورسی خودم برداشت وجه کنم. تمام اطلاعات حساب بانکی موقع ثبت نام ثبت شده بود.

   1. سلام من مبلغی از حساب معاملاتیم ب حساب بانکیم انتقال دادم ،نوشت عملیات انجام شد و پول از حساب بورسیم کم شد منتها ب حساب بانکیم واریز نشده

 46. سلام من امروز کارگذاری ثبت نام کردم و مراحل احراز هویت و… همگی انجام شد ولی چون سن قانونی ندارم افلاین هستم. توی باشگاه مبلغ ۱۰ هزار تومن اولیه رو هرکار میکنم به حساب معاملاتی انتقال داده نمیشه و میگه شما مشتری کارگزاری نیستین. چطور میتونم حل کنم این مشکل رو؟

   1. سلام من به اشتباه ده هزار تومن داخل اعتبار باشگاه رو به داخل حساب معاملاتیم انتقال دادم و الان پشیمونم از این کار هیچ راهی نداره که برگشت داده بشه

 47. سلام به من کدشارژ هدیه همفکران تعلق گرفته آیا در این بسته هدیه مثلا میگه سهامتو با چه قیمت و کی بفروش؟ میشه لطفا یه راهنمایی گام به گام کنید چطوری از این هدیه تحلیلی استفاده کنم

 48. سلام
  آیا امکان انتقال مبلغ ریالی موجود در باشگاه به مشتری دیگر باشگاه آگاه هست؟
  یعنی همانطور که امتیاز قابل نقل و انتقال هست آیا مبلغ ریالی باشگاه هم این امکان را دارد؟

  1. میشه گفت بعله، راهشم اینه که در صورتی که بخواین بسته اعتباری و به فرد مورد نظر انتقال دادین، در قسمت انتقال تیک رو میزنین و کد باشگاه فرد رو وارد میکنین، پایین اون دو تا گزینه دیگه هم برای علامت زدن وجود داره ، هزینه اعتبار استفاده نشده به حساب باشگاه چه کسی منظور شود ؟؟ تو این بخش اگه تیک “استفاده کننده اعتبار” رو بزنین ، به شط اینکه فرد مورد نظر از بسته استفاده نکنه ، بعد از پایان اعتبار بسته ، مبلغ ضبط شده به حساب فرد مورد نظر انتقال داده میشه !!
   فقط پروسه ش زمان بره و مثلا بخواین حداقل زمان و در نظر بگیرین بسته یه ماه باید بگیرین که خب یه ماه طول میکشه تا منقضی شه

  2. سلام مسدودی غیر وکالتی چطور به حسابم برگردونم؟ دیروز 60 تا شصدف گرفتم که 20 تا امروز اوکی شد مانده رفته در حساب مسدودی غیر وکالتی

    1. در صورتی که با پیام مسدودی غیر وکالتی مواجه شدید به دلایل متعددی این پیام ارسال میشه. یکی از دلایل این پیام زمانی که شما سهمی را فروخته باشید و همان موقع درخواست وجه ارسال کنید. برای رفع مسدودی لطفا در ساعات اداری باشماره تلفن کارگزاری آگاه ۰۲۱۴۱۷۹۲۰۰۰ داخلی ۲ بخش پذیرش آنلاین تماس بگیرید.

    2. من ثبت سفارش کردم ساعت ۸:۳۱ ولی الان زده ۶۰۰ تومن از پولم رفته تو مسدودی غیر وکالتی. این یعنی چی اخه. این مسدودی غیر وکالتی چیه و آیا پول به حسابم یر میگرده یا خیر؟

نظرتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

می‌توانید بدون درج نظر نیز از نظرات مطلع شوید، برای اینکار اینجا کلیک کنید.

.

.

نکات مهم

 • پاسخ‌هایی که به دیدگاه‌ کاربران گرامی داده می‌شود صرفا نظر شخصی نویسنده دیدگاه است و مسئولیت استفاده از این اطلاعات بر عهده کاربران خواهد بود.
 • دیدگاه‌هایی که دارای متن‌های تبلیغاتی، مشخصات شخصی و مطالب غیرمرتبط هستند پذیرفته نمی‌شوند.
 • لطفا سوال‌تان را واضح و شفاف بپرسید (خود را جای دیگران قرار دهید).
 • سوالات مبهم و تکراری (قبلا در نظرات جواب داده شده) پاسخی دریافت نمی‌کنند.
 • این سایت (بورسینس) متعلق به هیچ کارگزاری یا نهاد مالی نیست و بصورت شخصی اداره می‌شود. برای دریافت پشتیبانی، رفع مشکلات و سایر مسائل مرتبط، با کارگزارتان تماس بگیرید (تنها راه ممکن).