سامانه اطلاعات سهامداران بورس کالا راه اندازی شد

شجاع‌الدین جهاندیده
شجاع‌الدین جهاندیده
LinkedIn
Telegram
WhatsApp
Twitter
اخبار بورس کالا

به منظور تسهیل ارتباط سهامداران شرکت بورس کالای ایران، سامانه اطلاعات سهامداران این بورس راه اندازی شد.

به گزارش بورسینس به نقل از خبرگزاری تسنیم به نقل از بورس کالا، به منظور آگاهی کلیه سهامداران حقیقی و حقوقی شرکت بورس کالای ایران از آخرین وضعیت سهام آنها، پرداخت سود و نقل و انتقالات مربوطه، سامانه اطلاعات سهامداران شرکت بورس کالای ایران از سوی این بورس راه اندازی و در دسترس عموم قرار گرفته است.
بر اساس این گزارش، کلیه سهامداران حقیقی و حقوقی بورس کالای ایران می توانند با مراجعه به پورتال بورس کالا به نشانی: www.ime.co.ir  در منوی ذینفعان و در بخش سهامداران، بر روی گزینه ترکیب سهامداران کلیک کرده و پس از ورود به سامانه سهامداران با وارد کردن کد بورسی و رمز عبور به آخرین اطلاعات سهام خود دست یابند.
بنابراین گزارش، رمز عبور برای سهامداران حقیقی، کد ملی و برای سهامداران حقوقی، شناسه ملی است و برای حصول نتیجه بهتر پیشنهاد می شود به جای مرورگر IE Internet Explorer از سایر مرورگرها از جمله فایرفاکس، کروم، سافاری و … استفاده شود.
همچنین سامانه سهامداران بورس کالای ایران از 5 بخش اصلی شامل اطلاعات هویتی، اطلاعات ارتباطی، اطلاعات حساب بانکی، کاردکس مالی و کاردکس نقل و انتقالات تشکیل شده است. در بخش اطلاعات هویتی، اطلاعات شناسنامه ای سهامداران حقیقی و اطلاعات شناسه ملی سهامداران حقوقی درج شده است و سهامداران می توانند در صورت مشاهده هرگونه مغایرت، مراتب را در اسرع وقت از طریق شماره تلفن های ارائه شده در این بخش به اداره امور سهام و مجامع بورس کالای ایران اعلام کنند.

از سویی دیگر، بخش اطلاعات ارتباطی نیز شامل آخرین اطلاعات مربوط به آدرس، شماره تلفن ثابت و همراه، کدپستی، صندوق پستی، نمابر و پست الکترونیکی سهامداران حقیقی و حقوقی است که از قابلیت ویرایش توسط سهامداران برخوردار است.

در بخش اطلاعات حساب بانکی علاوه بر نام بانک، نام شعبه و شماره حساب اعلام شده از سوی سهامداران، شماره شبای آنها نیز موجود می باشد و سهامداران می توانند در صورت تغییر شماره حساب و یا تمایل به واریز سود در حسابی به غیر شماره حساب اعلام شده، مراتب را  در اسرع وقت از طریق شماره تلفن های ارائه شده در این بخش به اداره امور سهام و مجامع بورس کالای ایران اعلام کنند.

همچنین در بخش کاردکس مالی، وضعیت تخصیص و پرداخت سود سهام شرکت بورس کالای ایران در دوره های مالی مختلف جهت آگاهی سهامداران انتشار یافته و در بخش کاردکس نقل و انتقالات، آخرین وضعیت نقل و انتقال سهام از جمله افزایش سرمایه و تعداد سهام معامله شده درج شده است.

قصد شروع سرمایه‌گذاری در بورس را دارید؟ اولین قدم این است که افتتاح حساب رایگان را در یکی از کارگزاری‌ها انجام دهید:

نام شرکتویژگی‌هاامتیاز
کارگزاری آگاه
  • باشگاه مشتریان با جایزه
  • نرم‌افزار معاملاتی پیشرفته
  • دریافت اعتبار معاملاتی
  • خرید آنلاین صندوق‌ سرمایه‌گذاری
  • ثبت‌نام آنلاین برای کد بورسی
ثبت نام در بورس

برای سرمایه‌گذاری و معامله موفق، نیاز به آموزش دارید. خدمات آموزشی زیر از طریق کارگزاری آگاه ارائه می‌شود:

نام خدماتویژگی‌ها
دوره‌های آموزش تحلیل تکنیکال
  • دوره‌های حضوری + غیرحضوری
  • شناخته‌شده‌ترین اساتید
  • در سطح مقدماتی، متوسط و پیشرفته
  • ارائه مدرک معتبر گذراندن دوره

به اشتراک بگذارید:

Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Telegram
Email
شجاع‌الدین جهاندیده

شجاع‌الدین جهاندیده

در بورسینس با مقالات آموزشی، دوره‌های آنلاین و کتاب‌ها و... به شما کمک می‌کنیم درآمد بیشتری داشته باشید و سود بیشتری از سرمایه‌گذاری کسب کنید. *** در توئیتر فالو کنید: https://twitter.com/jahandide
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عناوین مطلب