رشد قیمت سکه آتی در بورس کالا

اخبار سکه طلا

 با افزایش نسبی قیمت سکه در بازار آزاد، قیمت سکه در بازار آتی بورس کالا نیز با افزایش مواجه شد.

به گزارش بورسینس به نقل از خبرنگار ایسنا، بعد از کاهش قیمت سکه و طلا در بازار نقدی، قیمت این محصول در اولین روز هفته روند افزایشی به خود گرفت و همین روند موجب آغاز روند صعودی قیمت‌ها در قرارداد آتی بورس کالا شد.

به این ترتیب بازار نقد سکه و طلا بعد از یک هفته حرکت نزولی و تاثیرپذیری از افت قیمت‌های جهانی، امروز حرکت صعودی خود را آغاز کرد به طوری که افزایش 4 تا 5 هزار تومانی قیمت سکه در بازار آزاد موجب شد تا قیمت سکه در قرارداد آتی بورس کالا با افزایش مواجه شده و به محدوده 860 هزار تومان برسد.

روند معاملات سکه در بورس کالا نشان می‌دهد که در حال حاضر قیمت سکه تحویل شهریور ماه نسبت به آخرین معامله در روز گذشته افزایش پیدا کرده و با فاصله گرفتن از محدوده 850 هزار تومان، به قیمت 860 هزار تومان رسیده است.همچنین قیمت قرارداد آتی سکه تحویل آبان ماه نیز از قیمت 854 هزار تومان در روز پنجشنبه گذشته به قیمت 861 هزار تومان رسیده و سکه تحویل دی ماه نیز با اندکی افزایش نسبت به قراردادهای قبلی در محدوده 864 هزار تومان در حال معامله است.

در این میان سکه تحویل اسفند ماه مانند همیشه حجم بیشتری از معاملات با بیش از هزار و 800 قرارداد را به خود اختصاص داد و در قیمت‌های بالاتر نسبت به سایر قراردادها یعنی محدوده 875 هزار تومان معامله شد.

به گزارش ایسنا،بعد از حصول توافق هسته‌ای ، بازار آتی سکه تحت تاثیر بازار نقدی این محصول قرار گرفت و با رشد قیمت‌ها و افزایش تقاضا مواجه شد و برخلاف انتظار صعودی شد، اما کاهش قیمت جهانی طلا روند حرکتی قیمت این محصول را تحت تاثیر داد و آن را تا سطح 800 هزار تومان کاهش داد.

قصد شروع سرمایه‌گذاری در بورس را دارید؟ اولین قدم این است که افتتاح حساب رایگان را در یکی از کارگزاری‌ها انجام دهید:

اموزش بورس

نظرتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

می‌توانید بدون درج نظر نیز از نظرات مطلع شوید، برای اینکار اینجا کلیک کنید.

.

.


نکات مهم

  • پاسخ‌هایی که به دیدگاه‌ کاربران گرامی داده می‌شود صرفا نظر شخصی نویسنده دیدگاه است و مسئولیت استفاده از این اطلاعات بر عهده کاربران خواهد بود.
  • دیدگاه‌هایی که دارای متن‌های تبلیغاتی، مشخصات شخصی و مطالب غیرمرتبط هستند پذیرفته نمی‌شوند.
  • لطفا سوال‌تان را واضح و شفاف بپرسید (خود را جای دیگران قرار دهید).
  • سوالات مبهم و تکراری (قبلا در نظرات جواب داده شده) پاسخی دریافت نمی‌کنند.