رشد قیمت سکه آتی در بورس کالا

شجاع‌الدین جهاندیده
شجاع‌الدین جهاندیده
LinkedIn
Telegram
WhatsApp
Twitter
اخبار سکه طلا

 با افزایش نسبی قیمت سکه در بازار آزاد، قیمت سکه در بازار آتی بورس کالا نیز با افزایش مواجه شد.

به گزارش بورسینس به نقل از خبرنگار ایسنا، بعد از کاهش قیمت سکه و طلا در بازار نقدی، قیمت این محصول در اولین روز هفته روند افزایشی به خود گرفت و همین روند موجب آغاز روند صعودی قیمت‌ها در قرارداد آتی بورس کالا شد.

به این ترتیب بازار نقد سکه و طلا بعد از یک هفته حرکت نزولی و تاثیرپذیری از افت قیمت‌های جهانی، امروز حرکت صعودی خود را آغاز کرد به طوری که افزایش 4 تا 5 هزار تومانی قیمت سکه در بازار آزاد موجب شد تا قیمت سکه در قرارداد آتی بورس کالا با افزایش مواجه شده و به محدوده 860 هزار تومان برسد.

روند معاملات سکه در بورس کالا نشان می‌دهد که در حال حاضر قیمت سکه تحویل شهریور ماه نسبت به آخرین معامله در روز گذشته افزایش پیدا کرده و با فاصله گرفتن از محدوده 850 هزار تومان، به قیمت 860 هزار تومان رسیده است.همچنین قیمت قرارداد آتی سکه تحویل آبان ماه نیز از قیمت 854 هزار تومان در روز پنجشنبه گذشته به قیمت 861 هزار تومان رسیده و سکه تحویل دی ماه نیز با اندکی افزایش نسبت به قراردادهای قبلی در محدوده 864 هزار تومان در حال معامله است.

در این میان سکه تحویل اسفند ماه مانند همیشه حجم بیشتری از معاملات با بیش از هزار و 800 قرارداد را به خود اختصاص داد و در قیمت‌های بالاتر نسبت به سایر قراردادها یعنی محدوده 875 هزار تومان معامله شد.

به گزارش ایسنا،بعد از حصول توافق هسته‌ای ، بازار آتی سکه تحت تاثیر بازار نقدی این محصول قرار گرفت و با رشد قیمت‌ها و افزایش تقاضا مواجه شد و برخلاف انتظار صعودی شد، اما کاهش قیمت جهانی طلا روند حرکتی قیمت این محصول را تحت تاثیر داد و آن را تا سطح 800 هزار تومان کاهش داد.

قصد شروع سرمایه‌گذاری در بورس را دارید؟ اولین قدم این است که افتتاح حساب رایگان را در یکی از کارگزاری‌ها انجام دهید:

نام شرکتویژگی‌هاامتیاز
کارگزاری آگاه
  • باشگاه مشتریان با جایزه
  • نرم‌افزار معاملاتی پیشرفته
  • دریافت اعتبار معاملاتی
  • خرید آنلاین صندوق‌ سرمایه‌گذاری
  • ثبت‌نام آنلاین برای کد بورسی
ثبت نام در بورس

برای سرمایه‌گذاری و معامله موفق، نیاز به آموزش دارید. خدمات آموزشی زیر از طریق کارگزاری آگاه ارائه می‌شود:

نام خدماتویژگی‌ها
دوره‌های آموزش تحلیل تکنیکال
  • دوره‌های حضوری + غیرحضوری
  • شناخته‌شده‌ترین اساتید
  • در سطح مقدماتی، متوسط و پیشرفته
  • ارائه مدرک معتبر گذراندن دوره

به اشتراک بگذارید:

Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Telegram
Email
شجاع‌الدین جهاندیده

شجاع‌الدین جهاندیده

در بورسینس با مقالات آموزشی، دوره‌های آنلاین و کتاب‌ها و... به شما کمک می‌کنیم درآمد بیشتری داشته باشید و سود بیشتری از سرمایه‌گذاری کسب کنید. *** در توئیتر فالو کنید: https://twitter.com/jahandide
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عناوین مطلب