ویژگی میلیونرهای اینترنتی و روش تبدیل شدن به یکی از آنان

تبدیل شدن به بازاریاب موفق اینترنتی

امروزه نسل جدیدی از میلیونرها بوجود آمده اند که چند صفت مشترک دارند. غالب آنها جوان هستند ، آنها افرادی علاقه مند به کامپیوتر هستند و از پدیده ای بنام اینترنت برای کسب درآمد استفاده کرده اند و به ثروتهای هنگفتی دست یافته اند. این افراد همان میلیونرهای اینترنتی هستند.

بسیاری از شما نیز شاید جوان و باانرژی هستید و با کامپیوتر آشنایی دارید و مطمئن هستم در بین شما افراد زیادی وجود دارند که مهارتشان در کار با اینترنت ، بسیار فراتر از حد معمول است. پس چرا شما یکی از دارندگان کسب و کار اینترنتی نباشید؟

ابتدا بهتر است منظور خود را از کسب و کار اینترنتی بیان کنم. متاسفانه عده ای با تبلیغات خود این ذهنیت اشتباه را بوجود آورده اند که برای کسب در آمد در اینترنت باید به راههای بی ارزشی مانند کلیک کردن تبلیغات ، خواندن ایمیل و … پرداخت و بهترین روش درآمد را ، خرید و فروش در بازارهای بورس می دانند. ولی من در مورد کسب و کاری واقعی صحبت می کنم. یعنی محصولی باارزش برای فروش داشته باشید و از طریق یک وب سایت اقدام به فروش محصول و کسب درآمد کنید.

عناوین مطلب:

مهمترین مانع برای شروع کسب و کار اینترنتی ، باور نداشتن این روش بعنوان راهی عملی برای کسب درآمد است. به گفته جک تراوت – مشاور بازاریابی شرکتهای میلیون دلاری – ذهنها ترس از تغییر دارند. بنابرین تنها زمانی اقدام به کاری جدید می کنند که آن کار بسیار رایج شده باشد. حدود ۱۴ سال پیش در دانشگاهمان سرویس اینترنت راه اندازی کردند و پنج کامپیوتر برای استفاده از آن اختصاص داده بودند. تا چند ماه این کامپیوترها خالی بودند و کسی سراغ اینترنت نمی رفت! در آن زمان توانستم نرم افزار رایگان کوچکی برای پخش فایل های صوتی دانلود کنم. دوستان من این موضوع را باور نمی کردند. آنها می گفتند نرم افزار با فلاپی منتقل می شود و نه از طریق چند سیم که به اینترنت متصل است. امروزه دانلود کردن امری بسیار ساده بنظر می رسد، زیرا افراد زیادی را می بینیم که در حال دانلود هستند!

راز موفقیت کارآفرینان در این است که کاری را قبل از رایج شدن آن انجام دهند. برای ایجاد انگیزه بیشتر به این مثال توجه کنید.

یانیک سیلور کار خود را در آپارتمان کوچک خودشان آغاز کرد. اوتنها ۱۸۰۰ دلار برای شروع در اختیار داشت. اوبدون هیچ کارمندی و تنها با کمک همسرش توانست ۱۲ میلیون دلار سود کسب کند. او انواع کتابهای الکترونیکی در زمینه های مختلف مانند تناسب اندام ، و روشهای کار در خانه می فروشد. تعداد بازدیدکنندگان سایت او، از بسیاری از سایتهای شرکتهای میلیون دلاری بیشتر است. عکس او تابحال بر روی جلد معروفترین مجلات دنیا چاپ شده است.

او در ۱۴ سالگی در شرکت تجهیزات پزشکی پدرش مشغول به کار شد. او همواره بدنبال فرصتی بود تا کار جدیدی را پایه گذاری کرده و برای خودش کار کند. ایده فروش مستقیم برای او جذابیت زیادی پیدا کرد و با خواندن چند کتاب با روشهای فروش مستقیم آشنا شد. یک شب وقتی در رختخواب بود ، ناگهان ایده فروش از طریق سایت به ذهنش رسید. او از رختخواب بیرون آمد، به سراغ کامپیوترش رفت و فایل گرافیکی را که طراحی کرده بود ، در سایتی به معرض فروش گذاشت. صبح وقتی از خواب بیدار شد، ایمیلی دریافت کرد که در آن نوشته شده بود ۲۹ دلار به حساب او واریز شده است.

او این موضوع را شیرین ترین تجربه خود در کسب و کار می داند. او بلافاصله مطالعات خود را در زمینه تجارت اینترنتی آغاز کرد. او تنها در چند سال توانست از یک درآمد معمولی به درآمد یک میلیون دلاری برسد. و نکته جالب آن است که کل درآمد او از طریق اینترنت بود. او قبل از ۳۱ سالگی یک میلیونر بود. او سپس با برنامه ریزی و تلاش فراوان تواست تنها در یک سال درآمد خود را سه برابر سازد. او هم اکنون علاوه بر کسب و کار اینترنتی سمینارهایی برگزار می کند و رازهای موفقیت اینترنتی را برملا می سازد. بسیاری از افراد سرشناس در حوزه کسب و کار ، در سمینارهای این میلیونر جوان شرکت می کنند.

 بسیاری از افراد با شروع تجارت اینترنتی از روز اول درآمدی کسب نخواهند کرد. حتی شاید ماهها بگذرد تا کسب درآمد آغاز شود. اگر چند ماه پیش این کار را آغاز می کردید، شاید امروز صاحب کسب و کار اینترنتی بودید. اگر این توانایی را در خود می بینید به چند نکته توجه کنید. هیچگاه بدنبال بهترین زمان نباشید، بهترین زمان همین امروز است. از یادگیری در مورد اینترنت نترسید، مطمئن باشید از بسیاری از درسهایی که در دبیرستان و یا دانشگاه گذرانده اید ساده تر است. منتظر امکانات بهتر نباشید، بسیاری از افراد موفق بدون هیچ امکاناتی کار خود را آغاز کرده اند. بیل گیتس برنامه نویسی را بدون داشتن کامپیوتر آغاز کرد و در ازای کار شبانه ، به او امکان استفاده از کامپیوتر را می دادند.

بهترین روش برای شروع کسب و کار اینترنتی، داشتن یک محصول آموزشی است. برای ساختن وب سایت نیز نیازی به دانستن برنامه نویسی ندارید. برنامه های نوشته شده آماده ای وجود دارند که در چند ساعت می توانید بنا بر نیازهای خود آنها را تغییر دهید. برای اطلاعات بیشتر در این زمینه واژه CMS را در گوگل جستجو نمایید.

دختر طراح هفده ساله میلیونر  اشلی کوآلز ، درآمد از راه اینترنت

اشلی کوآلز دختر بچه‌ای 14 ساله بود . آیا میتوان در کودکی میلیونر شد ؟ چطور میتوان از راه اینترنت پول درآورد ؟ آیا بدون ارث و میراث هم میتوان به پول رسید ؟ اصلا آیا دختران هم میتوانند میلیونر شوند؟ اینها سوالاتی بود که اشلی از خود و مادرش میپرسید . چنین دختر نوجوانی یکی از هزاران نفری است که از قاعده جدید بازی کسب و کار سود برد .

دختر میلیونر اینترنتی

وقتی اینترنت پا گرفت شکل کسب کار و تجارت قدیمی کم کم عوض شد . اکنون بازاری به وسعت دنیا در اختیار افراد است. فرقی نمیکند کجای دنیا باشید و یا چقدر سرمایه داشته باشید کافیست خدمت خود را به نحوی بدرد بخور به مردم معرفی کنید ، آنوقت حتی اگر درصد کمی از این جمعیت چند میلیاردی خدمت و یا ایده و یا کالای شما را خریداری کنند کافیست تا شما برای همیشه ثروتمند شوید .
اشلی در آن سنین برای خود طراحی کودکانه میکرد و یک روز از مادرش 8 دلار گرفت تا یک سایت برای خودش ایجاد کند . البته از آنجا که در زبان برنامه نویسی وبسایت چندان استعداد نداشت بیشتر اجزا سایت را بصورت free استفاده کرد ، مانند wordpress که از نرم افزار های وب سایب free میباشد . سپس آثار طراحی خود را روی سایتش قرار داد . اما تا مدتها جز دوستان و نزدیکان وی فرد دیگری از سایت بازدید نمیکرد و کسی دیگر به سایت وی علاقه نداشت .

از آنجا که افراد موفق همواره در حال ارزیابی و اصلاح مسیر خود هستند اشلی هم همواره فکر میکرد چه باید بکند . روزی در یکی از شبکه های اجتماعی که عضو بود پروفایل خود را به طرز زیبایی طراحی و اجرا کرد . کم کم دوستان و همکلاسیان از اشلی کوآلز خواستند تا پروفایل های آنان را نیز طراحی کند . و این لحظات را همه ثروتمندان میشناسند ، فرصت های آرام و بی سروصدایی که اگر آنها بشناسی پول میشوند ! بدین ترتیب اشلی شروع کرد طراح های مناسب را روی سایت خود قرار داد و از همکلاسی ها خواست تا به روی سایت بروند و طرح مورد علاقه خود را انتخاب و استفاده کنند .

بدین ترتیب رفته رفته بازدید سایت اشلی آنقدر زیاد میشد که در سال 2005 سرور های معمولی قادر به پاسخگویی به سایت وی نبودند و او میبایست یک سرور اختصاصی برای سایتش بگیرد . ولی سرور اختصاصی بسیار گران بود و او تنها بلغ کمی در آن زمان از سایت بدست میاورد . او باز هم به تفکر پرداخت تا از این فرصت ها و تهدید ها استفاده کند . بازدید بالای سایت او میتوانست مکان مناسبی برای تبلیغاتی مانند گوگل باشد . اشلی با خوشحالی و خیال اینکه درآمد تبلیغاتی روی سایت وی ماهانه 50 دلار  ، میتواند بخشی از مشکلات او را حل کند شروع به دریافت تبلیغات نمود . اما هنگامی که در پایان ماه سود 2790 دلاری به حساب وی ریخته شد حتی مادرش هم بهت زده شد که اکنون کودکش از خود مادر درآمد بیشتری دارد .

این دختر خانم با تفکر و استفاده بهنگام از فرصت ها توانست درآمد ماهیانه بیش از هفتاد هزار دلار کسب کند . اشلی یک خانه دو طبقه به قیمت 250 هزار دلار خرید که با مادر و خواهر کوچکش در آن متمرکز هستند . در سال 2006 میلادی کمپانی اینترنتی MySpace پیشهاد خرید پنچ میلیون دلاری سایت اشلی را به او داد ! اما اشلی در جواب گفت چون من این سایت را از صفر و از هیچ شروع کرده ام قصد فروش آن را ندارم . حتی بارها خریدارن پیشنهاد فروش را بالاتر بردند ، اما اشلی قصد فروش نداشت .

اکنون وب سایت آن دختر مبتکر بیش از 7 میلیون بازدید در ماه دارد که بازدید کنندگان بطور میانگین 60 میلیون بار در صفحات وب سایت او به تماشا و مطالعه میپردازند و این فرصت مناسبی برای ادامه نقشه های پولساز اشلی کوآلز دختر هفده ساله است .

منبع: مدیریت موفقیت

منبع: مدیرسبز، آموزش بازاریابی و مدیریت

آیا این مطلب مفید بود؟
‌بله‌‌خیر‌

شما در بورس، علاوه بر خرید و فروش سهام:

 • می‌توانید در دارایی‌هایی مانند طلا و مسکن سرمایه‌گذاری کنید
 • در صندوق‌های سرمایه گذاری بدون ریسک، سود ثابت بگیرید

برای شروع سرمایه‌گذاری، افتتاح حساب رایگان را در یکی از کارگزاری‌ها انجام دهید:

نام شرکتویژگی‌هاامتیاز
کارگزاری آگاه
 • باشگاه مشتریان با جایزه
 • نرم‌افزار معاملاتی پیشرفته
 • دریافت اعتبار معاملاتی
 • خرید آنلاین صندوق‌ سرمایه‌گذاری
 • ثبت‌نام آنلاین برای کد بورسی
blankثبت نام در بورس

برای سرمایه‌گذاری و معامله موفق، نیاز به آموزش دارید. خدمات آموزشی زیر از طریق کارگزاری آگاه ارائه می‌شود:

نام خدماتویژگی‌ها
دوره‌های آموزش تحلیل تکنیکال
 • دوره‌های حضوری + غیرحضوری
 • شناخته‌شده‌ترین اساتید
 • در سطح مقدماتی، متوسط و پیشرفته
 • ارائه مدرک معتبر گذراندن دوره
blank

0 0 رای
به مطلب امتیاز دهید:
اشتراک
اطلاع از
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
مشاهده همه دیدگاه‌ها

مطالب مرتبط

blank

در بورسینس از 10 سال گذشته تاکنون، تلاش ما این بوده به شما کمک کنیم:

 • ترید و سرمایه‌گذاری اصولی را شروع کنید
 • ارزش پول‌تان را در برابر تـورم حفظ کنید
 • از سرمایه‌تان برای کسب سود بیشتر استفاده کنید
 • سرمایه‌گذاری موفق‌تری داشته باشید

درباره بورسینس بیشتر بخوانید 

blank
0
از دیدگاه‌ شما استقبال می‌کنیمx