قیمت لحظه‌ای سهام شرکت‌ها در بازار بورس و فرابورس

دورانی که برای دیدن قیمت سهام همیشه باید به تالار بورس تهران یا تالارهای بورس شهرستان‌ها مراجعه می‌کردیم گذشته است. سازمان بورس و اوراق بهادار سایتی را برای مشاهده قیمت لحظه ای بورس و فرا بورس اختصاص داده است.

برای آشنایی بیشتر با این سایت و نحوه اطلاع از لیست قیمت بورس و فرابورس تا پایان این مطلب همراه ما در بورسینس باشید.

معاملات آنلاین بازار بورس

معاملات آنلاین بازار بورس تحول بزرگی در خریدوفروش سهام به شمار می‌آید. این اقدام، قدم بزرگی بود که علاوه بر افزایش نقدشوندگی، مقدمات توسعه و رونق روزافزون بازار بورس را هم فراهم کرده است.

این نوع معاملات فر‌آیندی است که از طریق بستر اینترنت انجام می‌شود و سفارش‌ها بعد از ثبت توسط سرمایه‌گذار به سیستم معاملاتی بورس اوراق بهادار تهران با فرابورس ایران ارسال می‌شود.

یکی از مهم‌ترین سایت‌هایی که برای دسترسی به تابلو چرخشی و اطلاعات بورس در اختیار معامله‌گران و سرمایه‌گذاران قرار گرفته است، سایت TSETMC است. این سایت متعلق به سازمان مدیریت فناوری بورس تهران است و تمام فعالان بازار بورس از امکانات این سایت برای اطلاع از قیمت لحظه ای بورس و فرا بورس استفاده می‌کنند.

قیمت و معاملات سهام شرکت‌های خودروساز مانند ایران‌خودرو، سایپا، پارس‌خودرو و همین‌طور قیمت سهام سایر شرکت‌های بورسی مانند سهام پالایشگاه‌ها، سهام بانک صادرات و بانک ملت و قیمت سهام همه شرکت‌های بورسی در تابلو چرخشی این سایت قابل‌مشاهده است.

سایت رسمی مشاهده لحظه‌ای اطلاعات نمادهای بورسی از قبیل قیمت لحظه ای بورس و فرا بورس و غیره: tsetmc.com

راهنمای سایت مدیریت فناوری بورس تهران

سایت TSETMC تمام اطلاعات و آمارهایی که سرمایه‌گذار در بورس نیاز دارد در اختیار او می‌گذارد. با استفاده از این اطلاعات، معامله‌گران و سرمایه‌گذاران می‌توانند بهترین و پربازده‌ترین سهام موجود در بازار را انتخاب کرده و بر اساس اطلاعات مالی شرکت موردنظرشان، سرمایه‌گذاری خود را آغاز کنند.

از جمله این اطلاعات مهمی که در این سایت قابل‌دسترسی است شامل dps و eps، نسبت p/e، سابقه معاملات، حجم معاملات، ارزش معاملات، قیمت لحظه ای بورس و فرا بورس و … است.

اسم این سایت مخفف عبارت انگلیسی Tehran Securities Exchange Technology Management Co به معنای «شرکت مدیریت فناوری بورس تهران» است و زیرمجموعه شرکت بورس اوراق بهادار تهران محسوب می‌شود.

خواندن اطلاعات و آمار منتشر شده در جدول بورس این سایت برای هر معامله‌گر و دنبال‌کننده بازاری مفید است. درواقع هر سفارشی که در هسته معاملات بورس ثبت و نهایی می‌شود، به سایت tsetmc هم ارسال شده و در پنل کارگزاری‌های بورس نمایش داده می‌شود. به این صورت، همه افراد می‌توانند جدید‌ترین آمار منتشر شده از قیمت لحظه ای بورس و فرا بورس را مشاهده کنند.

هر شخصی که قصد خریدوفروش سهامی را داشته باشد، بعد از ثبت سفارش در کارگزاری، درخواست آن به هسته معاملات در بورس ارسال می‌شود. در صورت تطابق سفارش خریدوفروش با معامله‌گران دیگر، سفارش در هسته معاملات تاییدیه نهایی را دریافت کرده و انجام می‌شود.

این تاییدیه به کارگزاری‌ها ارسال خواهد شد و وضعیت سفارش به سهام‌دار اعلام می‌شود. به‌این‌ترتیب سهام‌داران و معامله‌گران بازار می‌توانند قیمت بورس و فرا بورس را در این سایت به‌صورت لحظه‌ای و دقیق مشاهده کنند.

آموزش و راهنمای استفاده از وب‌سایت tsetmc

سایت tse از دو درگاه tsetmc.ir و tsetmc.com، قابل‌دسترسی است. برای استفاده از اطلاعات این سایت نیاز به ساخت هیچ حساب کاربری ندارید و می‌توانید به‌محض ورود به سایت از اطلاعات درج شده در این وب‌سایت استفاده کنید.

پس از ورود به سایت با نواری در گوشه سمت چپ سایت مواجه می‌شوید که حاوی ابزارهای مختلفی است. این ابزارها کمک می‌کنند تا اطلاعات دقیق‌تری درباره قیمت لحظه ای بورس و فرا بورس داشته باشید و بتوانید دسترسی آسان‌تری به گزینه‌های موردنظرتان را تجربه کنید. این نوار شامل 10 آیکون مختلف است که هرکدام از این آیکون‌ها کاربردهای مختلفی دارند.

خلاصه‌ای از آیکون‌های صفحه اصلی سایت شامل موارد زیر است:

 • نمایش فهرست
 • تغییر زبان
 • خانه
 • دیده‌بان بازار
 • جست‌وجوی نماد
 • نظر و پیشنهاد
 • راهنما
 • اخبار
 • محتوای آموزشی
 • نقشه بازار

نقشه یا نمای بازار یکی از بخش‌های بسیار مهم این سایت است که به کاربران اجازه می‌دهد وضعیت هرکدام از نماد‌های بورسی و قیمت لحظه ای بورس و فرا بورس را در روزها و ساعات معاملاتی بررسی کنند.

صفحه اصلی سایت tsetmc

بعد از بررسی نوار آیکون‌های فعالی که در بالاترین قسمت سایت قرار دارد، نوبت به صفحه اصلی سایت می‌رسد. در سمت راست و بالا، اطلاعات کلی بازار مانند باز و بسته بودن، ساعت، شاخص کل بورس، ارزش بازار، اطلاعات قیمت، تعداد و ارزش و حجم معاملات قابل‌مشاهده است.

درست بالای این صفحه هم 7 سربرگ در بالای جدول اصلی تعبیه شده است. این سربرگ‌ها هرکدام کاربرد‌های مختلفی دارند که اطلاعات کلی درباره قیمت بورس و فرا بورس را در اختیار کاربران می‌گذارند.

سربرگ «در یک نگاه» شامل موارد زیر است:

 • بازار نقدی بورس در یک نگاه
 • شاخص‌های منتخب
 • تأثیر در شاخص
 • نمادهای پرتراکنش

اطلاعاتی مانند وضعیت بازار، شاخص کل، شاخص کل هم‌وزن، ارزش بازار (در لحظه)، تعداد معاملات (در لحظه) و حجم معاملات در این سربرگ قابل رویت است. علامت B در کنار اعداد نشانه میلیارد و M نشانه میلیون است. همه اعداد در سایت بورس به ریال است.

در کادر بزرگ‌تر بالای صفحه، شاخص‌ها را مشاهده می‌کنید که دیدی کلی از وضعیت بازار و قیمت بورس و فرا بورس را نمایش می‌دهند.

در کادر پایین‌تر، نمادهایی که بیشترین تاثیر (چه مثبت و چه منفی) را در شاخص داشته‌اند به ترتیب لیست شده‌اند.

در کادر نمادهای پربیننده، همان‌طور که از عنوان کادر مشخص است، نمادهایی که بیشترین بازدید را داشته‌اند قرار دارند. با کلیک روی عنوان کادر، می‌توان لیست قیمت بورس و فرابورس را که بر اساس بازدید مرتب شده‌اند مشاهده نمود.

نمادهای پربیننده بورس

کادرهای پایینی نیز مربوط به نمای بازار فرابورس ایران است و اطلاعات آن مانند بازار بورس است و کاربران می‌توانند از هر دو این بخش‌ها به قیمت لحظه ای بورس و فر ابورس دسترسی داشته باشند.

با کلیک روی نام هر نماد، می‌توان به صفحه اختصاصی نماد وارد شد و قیمت آخرین معامله، قیمت پایانی سهام، قیمت دیروز و امروز و سایر اطلاعات را مشاهده نمود. بهتر است ملاک قیمت سهام را قیمت پایانی در نظر بگیرید، چون قیمت آخرین معامله مرتب در حال نوسان است. (مخصوصا سهام شرکت‌های بزرگ که معاملات بیشتری دارند)

آیتم‌های صفحه نماد در سایت مدیریت فناوری بورس تهران

پس از کلیک روی نام یک نماد، صفحه‌ای مانند شکل زیر باز می‌شود. جزئیات این صفحه را در ادامه بخوانید:

صفحه نماد در tsetmc
 • آخرین معامله: قیمت آخرین معامله‌ای که در این نماد صورت‌گرفته
 • قیمت پایانی: متوسط قیمت معامله‌ شده این سهم در روز جاری
 • اولین قیمت: اولین قیمت معامله شده سهم در روز جاری
 • قیمت دیروز: قیمت پایانی روز معاملاتی قبل
 • تعداد معاملات: تعداد کل معاملاتی که در این سهم انجام شده است. معامله زمانی روی می‌دهد که قیمت دو سفارش خریدوفروش در صف عرضه و تقاضا با هم یکسان شود.
 • حجم معاملات: تعداد برگه سهامی که در روز معامله شده است.
 • ارزش معاملات: ارزش ریالی معاملات را نمایش می‌دهد. M نشانه میلیون و B نشانه میلیارد ریال است.
 • ارزش بازار: اگر کل سهام شرکت را ضربدر قیمت سهام کنیم، ارزش بازار به دست می‌آید. به این معنی که کل سهام شرکت در بازار بورس الان چقدر ارزش دارد.
 • آخرین معامله: زمان انجام آخرین معامله را بادقت ساعت و دقیقه و ثانیه نشان می‌دهد
 • وضعیت: وضعیت نماد را نمایش می‌دهد که می‌تواند متوقف یا مجاز باشد. زمانی که نمادی متوقف است، امکان معامله آن در بورس وجود ندارد. دلایل توقف نماد عبارت‌اند از برگزاری مجمع، ابهام در اطلاعات مالی شرکت، تعدیل مثبت یا منفی و…
 • بازه روز: نشان می‌دهد که قیمت سهم در همان روز معاملاتی چقدر نوسان کرده است. مثلا در تصویر فوق، قیمت سهم “خودرو” از 2540 ریال 2647 ریال نوسان داشته است.
 • قیمت مجاز: حداکثر یا حداقل مجاز نوسان قیمت سهم را نشان می‌دهد. مثلا در تصویر فوق، قیمت سهم “خودرو” در همان روز می‌تواند از 2424 ریال تا 2678 ریال نوسان کند.
 • بازه هفته: نشان می‌دهد که قیمت سهم در یک هفته گذشته چقدر نوسان کرده است.
 • بازه سال: نشان می‌دهد که قیمت سهم در یک سال گذشته چقدر نوسان کرده است.
 • تعداد سهام: تعداد کل سهام منتشرشده شرکت را نشان می‌دهد. M نشانه میلیون و B نشانه میلیارد است. مثلا در تصویر فوق همان‌طور که مشخص است شرکت ایران‌خودرو تاکنون 15,300,000,000 برگه سهم منتشر کرده است.
 • حجم مبنا: درصدی از تعداد سهام شرکت است که برای محاسبه قیمت پایانی استفاده می‌شود. حجم مبنا از افزایش یا کاهش بی‌رویه قیمت سهم جلوگیری می‌کند.
 • سهام شناور: بر اساس درصد نشان داده می‌شود و میزان سهامی است که اگر برای آن تقاضا وجود داشته باشد، می‌تواند در آینده نزدیک در بازار مورد معامله قرار گیرد (درباره سهام شناور بیشتر بخوانید).
 • میانگین حجم ماه: میانگین تعداد سهامی است که در یک ماه اخیر معامله شده است.
 • EPS: سود هر سهم را EPS یا (earnings per share) می‌گویند.
 • P/E: نسبت درآمد بر سهم است که با تقسیم درآمد هر سهم بر قیمت فعلی سهم به دست می‌آید (پی به ای چیست).
 • حجم: در سمت چپ صفحه، اطلاعات حجم معاملات حقیقی و حقوقی بر اساس تعداد و درصد افراد حقیقی خریدار و فروشنده و همین‌طور تعداد و درصد افراد حقوقی خریدار و فروشنده نشان داده می‌شود. این اطلاعات مربوط به همان روز معاملاتی است.
 • صف عرضه و صف تقاضا: تصویر نشان‌دهنده صف عرضه و تقاضاست. در جدول سمت راست، سفارشاتی که خریداران ثبت کرده‌اند نشان‌داده‌شده که شامل تعداد (خریداران) حجم سفارش، و قیمت خرید است. همین اطلاعات در جدول سمت چپ نیز قرار دارد با این تفاوت در که جدول سمت چپ سفارش‌های فروش را نمایش می‌دهد.
صف قیمت سهام شرکت ها

در جدول بورس وقتی قیمت در این دو طرف باهم برابر باشد (یکی از دو طرف سفارشی وارد کند که قیمت آن با طرف مقابل یکسان باشد) معامله صورت می‌گیرد.

نحوه استخراج قیمت‌های تاریخی و قیمت لحظه ای بورس و فرا بورس

چند راه برای استخراج تاریخچه قیمت بورس و فرا بورس وجود دارد.

روش اول: ابتدا در سایت tsetmc.com نماد شرکت موردنظرتان را از طریق جستجو بیابید و وارد صفحه آن نماد شوید. سپس مطابق شکل زیر روی علامت “سابقه” کلیک کنید تا جدولی شامل لیست قیمت بورس و فرابورس و سهام موردنظر در روزهای گذشته در پایین صفحه‌نمایش داده شود:

سابقه معاملات سهام

پس از کلیک روی “سابقه” کادر مانند شکل زیر در پایین صفحه‌نمایش داده می‌شود.

تاریخچه قیمت

با کلیک روی عنوان کادر (سابقه معاملات) یک پنجره مانند تصویر باز می‌شود که امکان مشاهده لیست قیمت را با کلیک روی شماره صفحات فراهم می‌سازد.

لیست قیمت گذشته سهم

بیشتر بخوانید: بهترین کارگزاری بورس

روش دوم: وارد سایت tse.ir شوید و در منوی اطلاعات بازار، در بازار موردنظرتان روی گزینه «آرشیو» کلیک کنید.

آموزش سایت tse

پس از ورود به صفحه آرشیو می‌توانید در تب‌های کناری صفحه روی گزینه «آمار معاملات نماد» کلیک کنید و با انتخاب سال و نماد شرکت، روی ماه موردنظر کلیک نمایید تا فایل اکسل تاریخچه قیمت سهام دانلود شود.

تاریخچه قیمت سهام

نکته: هر شرکت در بازار خاصی معامله می‌شود، برای یافتن اینکه بدانید سهام شرکت در کدام بازار معامله می‌شود، به صفحه معاملات سهام آن نماد در tsetmc.com مراجعه کنید، نام بازار آن سهم کنار اسم نماد در بالای صفحه مشخص است. منظور از بازار اول و بازار دوم، همان بازار نقدی است.

سوالات متداول

قیمت لحظه ای سهام بورس و فرا بورس را از کجا مشاهده کنیم؟

با مراجعه به سایت Tsetmc.ir و جستجوی نماد موردنظر می‌توانید، قیمت آخرین معامله و قیمت پایانی سهم را مشاهده کنید.

سابقه قیمت یک سهم را از کجا مشاهده کنیم؟

پس از مراجعه به سایت Tsetmc.ir و جستجوی نماد موردنظر، روی گزینه «سابقه نمایش» کلیک کرده و سابقه قیمت‌ها را بررسی کنید.

قیمت تاریخی یک سهم را از کجا دانلود کنیم؟

وارد سایت tse.ir شوید و در منوی اطلاعات بازار، در بازار موردنظرتان روی گزینه «آرشیو» کلیک کنید. سپس روی گزینه «آمار معاملات نماد» کلیک کرده و با انتخاب سال و نماد شرکت، روی ماه موردنظر کلیک نمایید تا فایل اکسل تاریخچه قیمت سهام دانلود شود.

جمع‌بندی

در این مطلب از بورسینس درباره قیمت لحظه ای بورس و فرا بورس و شرایط دسترسی به اطلاعات ثبت شده در سایت tsetmc صحبت کردیم. این سایت یکی از مرجع‌های بسیار مهمی است که برای همه سرمایه‌‌گذاران و فعالان بازار بورس و فرابورس کاربرد دارد. لیست قیمت بورس و فرابورس به‌راحتی در این سایت در دسترس است و همه افراد می‌توانند به جدید‌ترین و به‌روز شده‌ترین قیمت‌ها دسترسی داشته باشند.

آیا این مطلب مفید بود؟
‌بله‌‌خیر‌

شما در بورس، علاوه بر خرید و فروش سهام:

 • می‌توانید در دارایی‌هایی مانند طلا و مسکن سرمایه‌گذاری کنید
 • در صندوق‌های سرمایه گذاری بدون ریسک، سود ثابت بگیرید

برای شروع سرمایه‌گذاری، افتتاح حساب رایگان را در یکی از کارگزاری‌ها انجام دهید:

نام شرکتویژگی‌هاامتیاز
کارگزاری آگاه
 • باشگاه مشتریان با جایزه
 • نرم‌افزار معاملاتی پیشرفته
 • دریافت اعتبار معاملاتی
 • خرید آنلاین صندوق‌ سرمایه‌گذاری
 • ثبت‌نام آنلاین برای کد بورسی
blankثبت نام در بورس

برای سرمایه‌گذاری و معامله موفق، نیاز به آموزش دارید. خدمات آموزشی زیر از طریق کارگزاری آگاه ارائه می‌شود:

نام خدماتویژگی‌ها
دوره‌های آموزش تحلیل تکنیکال
 • دوره‌های حضوری + غیرحضوری
 • شناخته‌شده‌ترین اساتید
 • در سطح مقدماتی، متوسط و پیشرفته
 • ارائه مدرک معتبر گذراندن دوره
blank

0 0 رای
به مطلب امتیاز دهید:
اشتراک
اطلاع از
guest

234 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
مشاهده همه دیدگاه‌ها
سعید قبادی

سلام کجا میشه نمودار لحظه ای نمادهارو تایم بازار دید؟
منظورم چارت کامل کنار ابزار تکنیکاله

amin

سلام
خسته نباشید
میخواستم بدون راهی برای گرفتن اطلاعات قیمت-حجم در بازه های کوچک تر از روزانه وجود داره؟
مثلا 5 دقیقه ای یا نیم ساعته؟

حسن

سلام بیشتریا میتونن ریز درخواست هوای فروش و خرید رو ببین از کجا وارد میشن ممنون میشم راهنمایی کنید

Iraj

باسلام
خدمتتون عرض کنم، وقتی در شبکه خبری سراسری شبکه دو اعلام می‌کنند از مدیران و یا کارکنان بورس در شرکت فولاد مبارکه اصفهان و شرکت های بزرگ دیگر، عضو اصلی هیئت مدیره هستند و حقوق و پاداش و مزایا دریافت می‌کنند، درصورتی که باید ناظر و بازرس باشند، بنظر شما این بورس می‌تواند طبق قانون و مقررات رفتار کند، هرگز، این موضع را هر ایرانی پخش کند تا مردم بفهمند در بورس چه خبر است.آیا با این وضعیت می‌توان کارشناسی بورس انجام داد؟!!

سعیده جعفری

سلام اگر سهام بنیادی بخوایم خریداری کنیم معرفی میکنید اونایی که بیشتر ملک وزمین دارند

مجید سلمانی

سلام آدرس سایتی که تمام افزایش سرمایه های شرکتها با تمام جزئیات و مراحل آن را یکجا نمایش می دهد را معرفی کنید

دنیا

با سلام من می خواستم از نمودار قیمتها برای تحلیل تکنیکال استفاده کنم اما چطور می توان نمودار قیمت را که در صفحه بورس هست در نرم افزار یا سایت trading view برد و روش تحلیل کرد؟ ممنون می شم جواب بدید.

سعید

راهنمایی جهت آگاهی از سهام کارخانجات دنیای فلز

سعید

سلام سهام شرکت کارخانجات دنیای فلز داریم خرید سال ۱۳۴۰ و ۲۷۴ سهم.( سهامی عام )چطور میتوانیم به سهام مون برسیم؟؟ ممنون

سلام توضیحات شما عزیزان بسیار عالی بود بنده هم از شما بسیار ممنونم و متشکر

از توضیحات عالی شما متشکرم

حمید

سلام جدول سهام بورسی به ترتیب از ارزان تربت تا کران تربت رو از کجا میتونم تهیه کنم

ماشا

با سلام
سالها پیش از طرف شرکتم تعدادی سهام به پرسنل داده شده و بعد از چند سال گواهی تعداد و مالکیت آنرا نیز دریافت کردیم و متاسفانه برگه اینجانب گم شد.تا اینکه اردیبهشت ماه سال جاری با ثبت نام در سجام و اخذ کد بورسی ، مشکلات من رو شد. چرا که پس از پیگیری زیاد ،با پیدا کردن کد بورسی اولیه و کارگزاری مربوطه که مشخص شده ، با دو کارگزاری و دو کد بورسی توان خرید و فروش ندارم و با وجود پیگیری روزانه از بخش سهام شرکت خودم و یا مراجعه به پیشخانهای مختلف هنوز موفق به نشاندن سهام خود که هم اکنون تعدادی را هم بعنوان حق تقدم معرفی کرده اند در پورتفوی خود نشد ام. ضمن اینکه هرگز اقدام به خرید و فروش هیچ سهمی نکرده و حتی تعداد و سبد داراییهای خود را هم ندیده ام. لطفا راهنمایی فرمایید.

مرتضی حکیم

سلام. من چطور میتوانم. بفهمم به چه سهامهای که دارم. سود تعلق گرفته..متشکرم

شاکری

سلام
از طریق سایت سجام تمامی سهامی که داردی و یا خریدید و فروختید و در همان زمان سود کردید را نشان میدهد

سالار

سلام برای من کد معاملاتی آمده . این کد چه استفاده ای دارد .چون عضو یکی از کارگزاری ها هستم

سید حامد رضوی

با سلام
چطور می توانیم از روی قیمت سهام اسم نماد رو متوجه بشیم؟
مثلا قیمت پایانی یک سهم را میدانیم اما نام نماد رو نمیدونیم.

محمد

سوال منم هست لطفا یکی پاسخ بده ممنون

عاطفه

سلام
من برای برادرم در سجام ثبت نام کردم یک هفته بیشتره ولی هنوز کد 10 رقمی براش ارسال نشده هنور در حال بررسیه
موبایل به نام خودش نبوده ولی در ویرایش شماره موبایل خودشو اصلاح کردیم ولی هنوز کد 10 رقمی نیامده

Mary

دقیقا مامان منم اینطوریه ..دوبار ۵ تومن واریز کردیم واسه ویرایش تلفن… اصصصلا نمیره بعدش.

محسن

با سلام و تشکر از سایت بسیار خوب و علمیتون میشه بفرمایید که:
سایت بورس (tsetmc) معمولا چقدر با صفحه کاربری کارگزاری های تفاوت زمانی داره (از نظر آپدیت شدن قیمت سهام)؟ سریعترین روش دسترسی به قیمت لحظه ای سهم چطور هست؟ معمولا زمانی که قیمت سهم ریزش پیدا می کنه اینقدر ترافیک سایت کارگزاری ها بالا می ره که امکان فروش اصلا مقدور نیست، در این مورد هم می شه راهنمایی کنید لطفا.

جواد

تمدید کنید دارایکم…..
ساعت ۱۱ و ده دقیقه به بعد،
از درگاه صادرات و ملی و تجارت وارد نشد.
مگه قرار نبود تا ۱۲ باشه
چرا سیستمهاشون و اطلاع رسانیهاشون غلطه!

مهدی

سلام خسته نباشید
چطور میتونم آخرین اطلاعات قیمتی همه سهام اعم از بورس و فرابورس رو در یک فایل داشته باشم؟
با تشکر

حمید

سلام
اطلاعات هر سهم که در هر روز در بورس خرید و فروش می شود از کجا بفهمیم
مثلا چه جور بفهمیم یک سهم فردا خرید و فروش دارد یا نه و در ساعت چند

لیلی

سلام یسوال داشتم پارسال یکی از دوستام ازم کارت ملی و شناسنامه عکسشو خواست فک کنم برای بورس باشه هرسری براش پول میریزن بحساب من چجوری میتونم بفهمم چیه که بعدا برام دردسر نشه؟

سید علیرضا بنوفاطمه

سلام خانم لیلی گرامی ، توصیه می کنیم بدوا در صحبت با اون فرد بخواید حتما کارش رو متوقف کنه و سپس موضوع رو از طریق پلیس گزارش کنید و از سازمان بورس هم راهنمایی بگیرید. چنانچه جرمی نظیر پولشویی از طریق مشخصات شما انجام بشه وارد درسر بزرگی می شید.

blank

در بورسینس از 10 سال گذشته تاکنون، تلاش ما این بوده به شما کمک کنیم:

 • ترید و سرمایه‌گذاری اصولی را شروع کنید
 • ارزش پول‌تان را در برابر تـورم حفظ کنید
 • از سرمایه‌تان برای کسب سود بیشتر استفاده کنید
 • سرمایه‌گذاری موفق‌تری داشته باشید

درباره بورسینس بیشتر بخوانید 

blank
234
0
از دیدگاه‌ شما استقبال می‌کنیمx