راحت‌ترین راه ارسال پول از خارج به ایران (یا برعکس)

انتقال پول از خارج به ایران

معمولاً پس از تشدید تحریم‌ها، راه‌های نقل و انتقال پول محدودتر می‌شود. این موضوع برای بسیاری از افراد ایجاد مشکل می‌کند. بنابراین اشخاص بسیاری به دنبال روش و نحوه ارسال پول به ایران از خارج هستند.

در ادامه این مطلب از بورسینس یک راهکار پیشنهادی برای ارسال پول از خارج از کشور به داخل ایران ارائه می‌شود.

توجه کنید که بررسی هزینه‌ها و کارمزدهای این راهکار و همچنین سازگاری یا عدم تطابق آن با قوانین و مقررات کشورها به عهده کاربران گرامی است.

راحت‌ترین راه انتقال پول از خارج کشور به ایران یا برعکس

برای انتقال پول از ایران به خارج کشور یا انتقال پول از خارج به داخل ایران، در حال حاضر بهترین و سریعترین راه استفاده از ارز دیجیتال است.

مراحل:

 1. خرید ارز دیجیتال توسط ارسال کننده پول (از طریق صرافی‌های آنلاین. انتخاب صرافی بستگی به کشوری دارد که ارسال کننده در آن حضور دارد)
 2. ارسال ارز دیجیتال به گیرنده پول (گیرنده می‌تواند در یک صرافی آنلاین حساب باز کند و آدرسی که از صرافی می‌گیرد را به ارسال کننده بدهد. ارسال می‌تواند به حساب صرافی آنلاین انجام شود و در صرافی به ارز رایج آن کشور تبدیل شود)
 3. نقد کردن پول و دریافت در حساب بانکی

نکات مهم:

 1. Crypto Friendly بودن بانک

برخی از بانک‌ها در خارج از کشور اصطلاحا crypto friendly نیستند یعنی با ارزهای دیجیتال رابطه خوبی ندارند. این بانک‌ها اگر متوجه شوند با یک صرافی ارز دیجیتال تراکنش داشتید حتی ممکن است حساب شما را مسدود کنند. برخی نیز محدودیت‌هایی برای اینکار گذاشته‌اند. برای جزییات بیشتر در مورد crypto friendly بانک‌ها از جستجو در گوگل استفاده کنید.

2. دریافت پول در ایران راحت‌تر است

نقد کردن ارز دیجیتال در ایران به راحتی انجام می‌شود. بنابراین اگر هدف شما دریافت ارز دیجیتال در ایران و نقد کردن آن است، به راحتی می‌توانید در صرافی‌های آنلاین مانند نوبیتکس حساب باز کنید، آدرس واریز ارز دیجیتال را از صرافی بگیرید و به فرستنده بدهید، ارز دیجیتال را به قیمت روز بفروشید و ریال را در حساب بانکی خود دریافت کنید.

3. خرید ارز دیجیتال در خارج کشور

به دلیل گستردگی صرافی‌های آنلاینی که با ویزا/مسترکارت یا سایر کارت‌های Debit و اعتباری کار می‌کنند، نرخ‌ها و کارمزدها نیز بسیار متنوع هستند. هر سرویس، مزایا و معایب خود را دارد. همچنین برخی صرافی‌ها فقط در کشورهای خاصی خدمات می‌دهند (مثلا فقط اروپا). به این نکات توجه کنید.

4. خرج کردن مستقیم ارز دیجیتال در خارج کشور

در برخی از اپلیکیشن‌ها و صرافی‌های خارجی، می‌توانید موجودی ارز دیجیتال‌تان را به ویزا/مسترکارت وصل کنید. یعنی بدون اینکه ارز دیجیتال را بفروشید، آنرا از طریق کارت‌های بانکی خرج کنید. یکی از پلتفرم‌هایی که امکان خرید ارز دیجیتال با حساب بانکی خرج کنید Nexo است.

عضو NEXO شوید و حداقل 100 دلار ارز دیجیتال در این پلتفرم بخرید و حداقل 30 روز آنرا در پلتفرم نگهدارید به این ترتیب پس از 30 روز 25 دلار پاداش می‌گیرید. این سایت در ایران و برخی کشورهای دیگر قابل دسترس نیست.

در NEXO همچنین می‌توانید ارز دیجیتال را مستقیم خرج کنید، یعنی موجودی ارز دیجیتال را به کارت بانکی وصل کنید. جزییات بیشتر را با عضویت در NEXO ببینید.

توضیح بیشتر در مورد روش‌های انتقال پول از خارج به ایران

به دلیل تحریم سیستم‌های بانکی، امکان کارت به کارت از خارج کشور وجود ندارد. با این حال همچنان روش‌هایی برای انتقال پول از خارج به ایران وجود دارد که به شرح زیر است:

 • از طریق ارز دیجیتال (بیت‌کوین یا تتر)
 • از طریق حواله سوئیفت
 • از طریق مسترکارت و ویزاکارت
 • از طریق پی پال
 • از طریق وب مانی

ارسال پول به ایران از طریق ارز دیجیتال

در این روش، شخصی که در خارج کشور است از طریق سایت‌ها و سرویس‌هایی که در ادامه معرفی شده‌اند، اقدام به خرید بیت‌کوین کرده و سپس این بیت‌کوین را به کیف پول یا والت شخصی که در داخل ایران است منتقل می‌کند.

فرد داخل ایران هم با روشی که گفته می‌شود می‌تواند بیت‌کوین را به فروش برساند و آن را به ریال تبدیل کند.

این روش مزایای مختلفی دارد که به چند مورد از مهم‌ترین آن‌ها اشاره می‌کنیم:

 • انتقال بیت‌کوین حداکثر در 1 یا 2 ساعت انجام می‌گیرد (در صورت تعیین کارمزد تراکنش مناسب)
 • خریداری بیت‌کوین با کارت اعتباری ویزا یا مستر یا امریکن اکسپرس امکان‌پذیر است
 • فروش بیت‌کوین در ایران به‌سادگی امکان‌پذیر است

در ادامه به بعضی از معایب این روش هم اشاره می‌شود:

 • تعدادی از کشورها خرید و فروش بیت‌کوین را ممنوع کرده‌اند
 • نیاز به شناخت اولیه در استفاده از ولت و کیف پول وجود دارد و شاید این روش برای افرادی که با تکنولوژی آشنایی ندارند، مشکل باشد
 • وجود نوسانات در قیمت بیت‌کوین، می‌تواند مبلغ ریالی نهایی را کم یا زیاد کند

برای مشاهده لیست بهترین ولت‌های کریپتو کلیک کنید!

جزئیات روش انتقال پول به ایران (از طریق بیت‌کوین)

برای این انتقال، اولین چیزی که هر دو طرف (ارسال‌کننده و دریافت‌کننده) نیاز دارند، والت یا کیف پول بیت‌کوین است.

البته در بسیاری از مواقع نیازی به ساخت کیف پول دیجیتال جداگانه در سایت‌هایی همانند blockchain.com نیست و سرویس‌هایی که برای خرید و فروش بیت‌کوین استفاده می‌شوند، خود دارای یک والت داخلی هستند.

بنابراین گاهی اوقات نیاز نیست بیت‌کوین خریداری شده را ابتدا به کیف پول شخصی انتقال داده و سپس آن را به گیرنده آن در ایران بفرستید، بلکه می‌توانید در سایتی که از آن بیت‌کوین خریداری می‌کنید، آدرس والت گیرنده بیت‌کوین در ایران را به عنوان آدرس دریافت بیت‌کوین وارد نمایید.

به این ترتیب با کاهش تعداد تراکنش‌ها، کارمزد کمتری پرداخت می‌کنید و مبلغ بیت‌کوین هم سریع‌تر به دست شخص موردنظر در ایران می‌رسد.

گام‌های انتقال پول

 • خرید بیت‌کوین از طریق سایت‌هایی مانند cex.io یا صرافی‌های آنلاین دیگر که امکان خرید ارز دیجیتال با حساب بانکی را فراهم کرده‌اند
 • انتقال بیت‌کوین به والت شخصی گیرنده (آدرس بیت‌کوین گیرنده)
 • فروش بیت‌کوین و دریافت ریال توسط گیرنده بیت‌کوین در ایران (از طریق صرافی‌های آنلاین ایرانی مانند نوبیتکس)

در ادامه شرح دقیق‌تر این گام‌ها را می‌توانید بخوانید:

1. خرید بیت‌کوین از طریق سایت cex.io

فردی که در خارج از کشور است و قصد دارد مقداری پول به داخل ایران بفرستد، می‌تواند از طریق سایت‌ cex.io یا سایت‌های دیگر (با توجه به روش پرداختی که ارسال‌کننده در دسترس دارد) بیت‌کوین را خریداری کند.

در این سایت معتبر امکان خرید بیت‌کوین با ویزا و مسترکارت وجود دارد. بنابراین انجام آن چندان دشوار نیست و می‌توانید آن را به چشم یک روش غیرمستقیم کارت به کارت از خارج کشور ببینید.

علاوه بر امکان خرید، این سایت یک پلتفرم معاملاتی هم محسوب می‌شود و می‌توان در آن به خرید و فروش لحظه‌ای بیت‌کوین پرداخت.

پس از عضویت و ورود به حساب کاربری، می‌توان مقادیر مشخص‌شده یا مقدار دلخواه بیت‌کوین را با نرخ روز خریداری کرد.

خرید بیت‌کوین با کارت اعتباری

البته قبل از این کار، باید احراز  هویت و کارت مورد نظر تایید شود.

پس از خریداری بیت‌کوین، مقدار بیت‌کوین مورد نظر به حساب شما در سایت cex.io اضافه می‌شود و بعد می‌توانید آن را به طور مستقیم به آدرس بیت‌کوین (والت) گیرنده آن ارسال کنید.

2. انتقال بیت‌کوین به والت شخصی گیرنده

شخص گیرنده بیت‌کوین، در یک صرافی آنلاین داخلی عضو می‌شود.

پیشنهاد ما صرافی آنلاین نوبیتکس است، زیرا حجم معاملات بالاتری دارد و می‌توانید مبالغ بالاتری ارز دیجیتال را با قیمت مناسب‌تر در آن تبدیل کنید.

آدرس کیف پول، بعد از ایجاد حساب در صرافی‌های آنلاین قابل دریافت است.

پس از عضویت، آدرس کیف پول شخصی خود را از صرافی ارز دیجیتال داخلی برداشته و (صرافی‌هایی که امکان برداشت ریال دارند مانند نوبیتکس) سپس به ارسال کننده بیت‌کوین ارائه دهید.

3. فروش بیت‌کوین و دریافت ریال توسط گیرنده بیت‌کوین در ایران

پس از اینکه ارسال کننده، بیت‌کوین را به حساب دریافت کننده در صرافی ارسال کرد، دریافت کننده بصورت کاملا آنلاین می‌تواند بیت‌کوین یا هر ارز دیجیتال دیگری که دریافت کرده را بفروشد و ریال دریافت کند.

بعد از فروش بیت‌کوین یا ارز دیجیتال دیگری که در صرافی دریافت کرده، امکان برداشت ریال به حساب بانکی در ایران را خواهد داشت.

از طریق حواله سوئیفت

انتقال پول از طریق حواله سوئیفت یک روش ساده و امن برای انتقال پول است که با استفاده از آن، از هر نقطه دنیا می‌توانید به ایران پول منتقل کنید.

در این روش کارمزد یا بین فرستنده و گیرنده پول تقسیم می‌شود، یا از پول انتقالی کم خواهد شد، یا شخص فرستنده می‌تواند تمام کارمزد را پرداخت کند.

مقدار این کارمزد با فاصله جغرافیایی کشورها و روابط مالی دو کشور ارتباط مستقیمی دارد. این کارمزد با توجه به بانک‌های واسط تعیین می‌شود.

تعرفه انتقال پول از طریق سوئیفت نسبت به سایر روش‌ها تعرفه کمتری دارد و فرآیند انتقال آن تقریبا 1 تا 7 روز به طول می‌انجامد. علاوه براین، سوئیفت خدمات ویژه‌ای دارد که برای انتقال سریع‌تر پول می‌توان از آنها استفاده کرد.

برای انجام حواله سوئیفت چه اطلاعاتی لازم است؟

کسانی که قصد دارند از طریق سیستم سوئیفت حواله انجام دهند، اطلاعات زیر را باید در اختیار خدمات پرداخت قرار دهند:

 1. آدرس کامل گیرنده
 2. نام بانک
 3. نام صاحب حساب
 4. شماره حساب
 5. سوئیفت کد ( یا کد BIC)
حواله سوئیفت

در حال حاضر 26 بانک در ایران به سرویس سوئیفت متصل هستند و از خدمات این موسسه بانکی استفاده می‌کنند. برای دریافت کد سوئیفت و انتقال پول می‌توانید به سایت یکی از این بانک‌ها مراجعه کنید.

از طریق مسترکارت و ویزا کارت

ویزاکارت و مسترکارت یک نوع کارت اعتباری هستند که می‌توانید مقدار مشخصی پول را به آنها واریز کنید. این کارت‌های اعتباری امکان خرید آنلاین از سراسر دنیا را به شما خواهند داد.

علاوه بر خرید آنلاین، با استفاده از این کارت‌ها امکان انتقال و دریافت پول در هر جای دنیا نیز وجود دارد.

مزایای استفاده از مسترکارت و ویزاکارت

 • می‌توانید به صورت آنی و قابل توجه از پول موجود در کارت استفاده کنید.
 • کارمزد استفاده از آنها پایین است.
 • امنیت بسیار بالایی دارند.
 • انتقال پول به صورت آنی صورت می‌گیرد.

چگونه ویزاکارت یا مسترکارت بگیریم؟

برای گرفتن این کارت‌ها لازم است به یک شرکت واسط ایرانی مراجعه کرده و مانند باز کردن یک حساب جدید اقدام کنید. مدارکی که برای باز کردن حساب مستر لازم است به صورت زیر است:

 • عکس کارت بانکی
 • یک قطعه عکس
 • عکس پاسپورت از صفحه اعتبار
 • عکس کارت ملی
 • مبلغی که بسته به نوع کارت باید بپردازید
کارت

از طریق پی پال

پی پال یکی دیگر از روش‌های انتقال پول است که امکان ارسال پول را تنها با داشتن آدرس ایمیل یا شماره موبایل شخص مورد نظر امکان پذیر می‌سازد.

پی پال این کار را هم از طریق سایت و هم از طریق اپلیکیشن برای کاربران خود فراهم کرده است.

برای انتقال پول از طریق سایت پی پال کافیست وارد سایت آن شده و گزینه Log in را انتخاب کنید، سپس با انتخاب گزینه Send&Request مقدار پول و شماره موبایل یا آدرس ایمیل گیرنده را انتخاب کرده و بدون هیچ محدودیتی پول انتقال دهید.

این کار با استفاده از اپلیکیشن پی پال هم امکان پذیر است.

پال

با وجود امنیت بالا و آسانی انتقال پول به روش پی پال، متاسفانه این سرویس برای ایران تحریم است و امکان استفاده از آن در داخل کشور حتی با وجود داشتن یک شماره موبایل خارجی هم وجود ندارد.

البته در ایران شرکت‌هایی وجود دارند که با دور زدن تحریم‌ها امکان استفاده از پی‌پال را برای ایرانیان فراهم می‌کنند. دقت داشته باشید قبل از استفاده از خدمات این شرکت‌ها، از معتبر بودن آنها اطمینان حاصل کنید.

از طریق وب مانی

وب مانی نیز خدماتی شبیه به پی پال ارائه می‌دهد با این تفاوت که این شرکت برای کاربران ایرانی محدودیتی به دلیل تحریم‌ها قائل نیست.

برای انتقال پول از طریق وب مانی کافی است در وب سایت آن ثبت نام کرده و حسابتان را شارژ کنید، بعد از شارژ به راحتی می‌توانید مبلغ مورد نظر را به هر جای دنیا که خواستید انتقال دهید.

وب مانی از طریق اپلیکیشن نیز این امکان را برای کاربران خود فراهم کرده است. در این مطلب نحوه استفاده از وب مانی را شرح داده‌ایم: وبمانی چگونه کار می‌کند (+ راهنمای ثبت‌نام و انتقال پول)

مانی

سوالات متداول

چه روش‌هایی برای انتقال پول به ایران وجود دارد؟

استفاده از ارز دیجیتال (بیت‌کوین)، حواله سوئیفت، مسترکارت و ویزاکارت، پی پال و وب مانی روش‌هایی هستند که از طریق آنها می‌توان به نقاط مختلف دنیا، از جمله ایران پول منتقل کرد.

ساده‌ترین روش برای انتقال پول از خارج از کشور به ایران کدام است؟

انتقال ارزهای دیجیتال رایج مانند تتر یا بیت‌کوین و واریز آن به والت شخصی یکی از ساده‌ترین و امن‌ترین روش‌های انتقال پول به ایران است که در سال‌های اخیر رواج زیادی پیدا کرده است.

چگونه می‌توان تتر یا بیت‌کوین دریافت‌شده را در ایران به ریال تبدیل کرد؟

از طریق صرافی‌های آنلاین ایرانی مانند نوبیتکس، به‌راحتی می‌توانید بیت‌کوین‌های خود را به ریال تبدیل کنید.

سخن پایانی

در این مقاله سعی کردیم انواع روش‌های انتقال پول از خارج به ایران و برعکس را توضیح دهیم. دسترسی به بعضی از این سایت‌ها برای ایرانیان تحریم شده است اما روش‌هایی برای دور زدن آنها وجود دارد.

انتقال پول از طریق بیت‌کوین یکی از روش‌های امنی است که در چند سال اخیر رواج زیادی در سراسر دنیا از جمله ایران داشته است.

خرید بیت‌کوین و انتقال آن به حساب افراد در ایران، نحوه انتقال پول از خارج به ایران را بسیار ساده کرده است و اگر طرفین در کار کردن با ارز دیجیتال و سایت‌های مورد نیاز آشنایی داشته باشند، در بیشتر مواقع این کار در عرض چند ساعت قابل انجام است.

در داخل ایران نیز امکان خرید و فروش بیت‌کوین با ریال به‌راحتی میسر است که در این صفحه می‌توانید آن را مطالعه کنید.

آیا این مطلب مفید بود؟
‌بله‌‌خیر‌

قصد خرید یا فروش ارز دیجیتال در ایران را دارید؟ در این سایت می‌توانید با اطمینان و با چند کلیک خرید کنید:

نام ویژگی‌هاامتیاز
نوبیتکس
 • خرید ارز دیجیتال با کارت بانکی شتاب
 • بدون نگرانی از تحریم
 • معامله با کارمزد و سرعت مناسب
 • ترید ارز دیجیتال با دلار (تتر) و ریال
blankblank
صرافی خارجی MEXCblankblank

عناوین مطلب:

0 0 رای
به مطلب امتیاز دهید:
اشتراک
اطلاع از
guest

326 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
مشاهده همه دیدگاه‌ها
ناشناس

دوستان لطفا منو راهنمایی کنید دقیقا یه آقا از من درخواست دوستی دادند و ازدواج من هم قبول کردم ایشون سرباز امریکایی هستندخلاصه گفتند در اوکراین برای جنگ با روسیه رفتند بعداز چندروز از من خواستتد پولی که سرمایه چندین سالشه میخواد بفرسته برای من که در ایران براش سرمایه گذاری کنم خلاصه با چه دردسری ادرس بانک رو از طریغ ایمیل برای من فرستاد وگفت حدود هزاروسیصدمیلیون دلار به حسابت میریزم وتو هم انتقال بزن به حسابت اما بانک از من کد سوییفت خواست و مبلغ بیست ودوهزار دلار پرداخت کنم تا اون پول آزاد بشه ومن هم همچین پولی رو ندارم و اون اقا اصرار داره که من اون بدهی بانک رو پرداخت کنم تا یک میلیونو سیصدهزار دلار آزاد شود اما من نتوانستم کاری انجام دهم وخیلی شک دارم به اون آقا حالا از شما راهنمایی میخوام

ملایی

سلام یه نفر زن هست به من پیام میده میکه تو ژاپن هم فامیلت هست فوت شده فامیلی مون یکی ولی اینو کفت ۵۰ و۵۰ خوب بلاخره مدارک شو فرستاد توچند تا فرم از شرکت که درخواست انتقال پول هست حالا من نمیدونم راست میکه یا دروغ چکارکنم

anna

یا خدا کامنت ها پر شده از کلاهبرداریو پشتبندش هم چرتو پرت و کش دادن های دیگران!!

سوشیانت

سلام خانمی ب اسم ابل ک کارمند بانک تو اسپانیا هست گفت متوجه شده ک یه ایرانی با خونوادش تو زلزله مردن و دو ملیون دلار پول تو حسابشه و گفت اگه میخای میتونم کمک کنم این پول ذو از بانک برداریم و تورو بعنوان وارث اعلام کنم بشرطی نصفش رو بمن بدی منم قبول کردم مدارک دادم و بعنوان وارث قبولم کرد بانک حالا ادرس کیف پول بیت کوین ازم میخاد بانک و هیچ پولی ازم درخاست نکردن بنظرتون ادرس بدم

ملایی

منم همینطورشرایطی برام پیش اومده ولی من گفتم سودش بریزید به حسابم فعلا وبه فرم درخواست انتقال وجه هم بهم دادن وعکسشو برام فرستاد وعکس عمومی که هم فامیل منه وغیره حالا تازه گفتن ۱۶اکتبر دادگاهی داری یا بیا یاوکیل بکیر منم هنوز نمیدونم واقعا کلاهبرداری یانه

moein nezamabadi

سلام دوستان هم کشوری ام. خیلی خوشحالم که یک مرتبه پیاناتونو در مورد کلاهبرداری متوجه شدم چرا که خانومی سرطانی اهل بریتانیا ک همسرشون سال 90 فوت شده و دارایش ۳.۶ م دلاره و میخاد 1 م دلارشو……….
واقعا خوشحالم در عین ناباوری متوجه کلاهبرداریشون شدم در ضمن دوستان میتونن بیان تلگرامم تا مطالب و تصاویر خانم بیمار رو مشاهده کنن.
id: moeindehghani. nezamabadi

حدیث

سلام آقا معین میتونم باهت حرف بزن چون پیرزنی با همین نشونه ها به من پیام میده

حسین

سلام در مورد مبالغ بسیار زیادیرکه دارم چطور میتونید کمک کنید برای اوردن به ایران

سیدعلی

چون ایرانیا بوی پول به دماغشون بخوره از خود بی خود میشن اونام از این نقطه ضعف استفاده میکنن و نیت شومی که دارن رو بدون دردسر اجرایی کیکنن

Melina

سلام وقت بخیر. من برای درآمد دلاری چندتا سایت رو بررسی کردم ولی همشون نیاز به حساب پی پال دارن از اونجایی که تحریمیم و پروسه ش سخته تصمیم دارم که از طریق شرکت یا سازمانی حساب باز کنم. شما شرکتی رو پیشنهاد می کنید که مورد اعتماد و خوب باشه؟ ممنونممم

kassra

سلام .. با این روشی که فرمودین محدودیتی واسه ارسال وجود نداره ولی تو ایران 300 هزار دلار رو چطوری تومن کنیم؟

علی

سلام و درود
درباره بانک first trust bank کسی اطلاعاتی داره
یک خانم از خارج از کشور به من گفت برو داخل این بانک ثبت نام کن بعد از ثبت نام ی فرمی فرستاد ک ازت میخاد نام و همون کدشناسایی که این بانک بهت میده رو بنویسی تا پول برات واریز بشه و این متنی ک میفرستم رو برام فرستاده به نظرتون کلاه برداریه چون من گفتم هیچ هزینه ای را بابت هیچ بسته یا پستی نمیدم فقط ب صورت ارز بریزی من پیشنهاد میکنم ک اون این بانک رو بهم پیشنهاد داد البته بانکی ک من ثبت نام کردم کارش وام دادن به کشورها و مردم در رابطه با کمک مالی به انها هست

سامان

به منم همچین پیشنهادی داد یه زنه به اسم انجل مورگان گفت کارمند بانک trust bank گفت 3میلیون دلار بهت میدم بعد یه نفر دیگه بعنوان مشاور حقوقی ادرس کیف پول داد که 30هزار دلار بریز من به زنه گفتم ندارم خودت بریز گفت من 10هزار تا دارم گفتم گوه خوردی مشکل خودته گفت باشه بعد ادرس کیف پول خودمو دادم ببینم چیکار میکنه دیدم به ادرس کیف پول همون یارو ریخت بدون اینکه من بهش ادرس بدم منم بهش شک کردم گفتم تا 3هزار دلار به این کیف پول نریزی من جوابتو نمیدم که فعلا بیخیال شده فکر کرده ما اسکولیم نمیدونه خودمون جایزه بگیریم بیشرف خیلی خوبم انگلیسی تایپ میکنه

محمد

سلام این خانوم الان با من در تماسه خوشبختانه من هیچ مدرکی یا شماره حسابی نفرستادم و ممنون از اطلاع رسانیتون اسم این خانوم کررولیند هستش میگه نیکوکارم میخوام واسه بیوه ها و بیبضاعت ها کمک کنم و شوهرم نیکوکار بود ۳/۵میلیون دلار رو دولت امریکا برد ۷۰۰ دلار خرج بیمارستانم شد و وارثی ندارم وخودم هم در حال مرگ هستم میخوام ۱میلیون دلار رو به کشور شما کمک کنم ۳۰ درصد برا خودت بعقیه رو خرج خیریه کن خدا لعنتش کنه من چقد امیدوار شدم

سینا

حاجی دقیقا به منم همینطور پیامی فرستادن اول تو اینساگرام پیام داد بعد اومد تو واتساپ گفت که ۱ میلیون دلار دستت میفرستم بقیش مال خودم بعد از ساک پول عکس فرستاد که توش فلان قدر پوله حالا ما منتظریم که بفرسته بعد چند روز پیام داد که فلان قدر پول ارسالش میشه ماهم ترسیدیم بلاکش کردیم تازه از خودشم توی بیمارستان عکس فرستاد که مریضه وو از این حرفا اصلا به اینا اعتماد نکنید میخوان پولاتونو بالا بکشن الان برین تو گوگل همین غضیه رو سرچ کنید میاره

Milad

سلام برای منم این اتفاق افتاده میتونی مشخصاتشو بگی تا متابقت بدیم؟

وحید شکیبا

سلام به همگی.از ادمین محترم تقاضا دارم تا این پیام رو منتشر کنند.عزیزان توجه کنید.باپیگیریهای قضایی که انجام شد چند نفر بابت موضوع خانمی که خودش رو سرطانی معرفی کرده وقصد انتقال پول از انگلیس برای شما رو داره دستگیر شدند.خواهشی که ازتون دارم.اگر به این شماره حسابها…..506620813….5002516707…..8998787078….392781584….واریز داشتین….لطفا برای تکمیل شدن پرونده باشماره ی ۰۹۳۳۶۲۱۲۵۸۶ تماس بگیرید.متشکرم

علی حیدری

همین الان داره بامن چت میکنه 😂😂😂

مهدی

سلام این خانم به منم پیام میده میگه شوهرم رو از دست دادم میخوام یک ملیون دلار برات بفرستم وچند بار تماس تصویری گرفته میگه سرطان دارم وتماس تصویری تو بیمارستان بود حالا میگه جعبه دیپلمات میاد به آدرس منزلت
اونجا هزینشو بدین راهنمایی کنین لطفا

محمد

سلام..دقیقا یک خانم به منم پیام داده وهمینا رو گفته ..گفت میخوام برات ۲میلیون یورو بفرستم..و به مردم فقیر کمک کنی و ….. هدفش چیه؟؟؟…کلاه برداریه؟؟؟؟ چه طوری میخواد از من کلاه برداری کنه؟؟؟؟

حدیث

سلام آقا معین میتونم باهت حرف بزن چون پیرزنی با همین نشونه ها به من پیام میده

ملیحه

سلام برای من مشابه این پیش آمد دکتری از مکزیک که با بسته پستی یک میلیون ارسال میکند منم بعد از اینکه مشخصات شرکت ارسال کننده و بسته رو فرستاد پشیمون شدم و زدم و گفتم نمیتونم دریافت کنم حالا که مطالب رو خوندم شکم به یقین تبدیل شد.
از همه کسایی که مطلب هاشون رو به اشتراک گذاشتن ممنونم

فاطمه

جعبه دتپلمات چیه

فاطمه

به منم تو اینستاگرام یکی پیام میده میگ شوهرم مرده بود خودم از اندونزی سرطان دارم میخام کمک کنم به مردم کشورهای دیگ ازاین چرتو پرتا شماره حساب بده….. لطفا گول نخورید

محمد

با سلام خدمت دوستان عزیز این روزا همه در مگرد این خانم حرف میزنن که خودم هم با ایشون در تمتس هستم ایشون به همراه یک مرد دیگه که من به صورت اتفاقی دیدم همکار هست و کار دو نفر هست که مرده به شما پیام میده و خودشو دکتر و یا چیز دیگر معرفی میکند و میخواهد که با شما ازدواج کند و خانم هم به شما پیام میدهد که براش کار خیر انجام دهید این یک کلاهبرداری بسیار حساب شده و دیقی هست که تا به الان خیلی ها رو تیغ زدن این دو در بیمارستان هستند و احتمال بیبمار هم هستند و از موقیعت استفاده کردن و خودشان را جای بیمار یا دکتر جا میزند اگه به ‌ما دوست از هر پیامی به هر شکلی براتون فرستادم نه سلام کنید نه چیز دیگه تا میتونین فوش بارشون کنید و سعی کنید این موضوع را با اطرافیان خود به اشتراک بگذارید که در دام نیفتند

علی

سلام
برای تبدیل ا میلیون دلار بیت کوین در ایران به ریال چه روشی رو پیشنهاد میدین؟

نجم الدین مرادی

سلام وخسته نباشید خداروشکر که ازکمنت های دوستا فهمیدم که کلاه برداریه الانم به اینجارسیدیم که من باید ۱۲۰۰دلار بدم حالافهمیدم کلاه برداریه چی پدرسگای پیدامیشه من چقد خوشحال شدم سانس بد

صالح

با عرض سلام و خیته نباشید
این انتقال ارز نوبیتیکس اگر از خارج به کیف پولمون بفرستن و ما به ریال کنیم برداشت جزو جرایم پلیس فتا نمیشه اول ثبت نام انقد اینو تذکر داد مارو ایترس گرفته ممنونم میشم راهنمایی کنید

امیر

ببخشید من داداشم آلمان هستش بعد این حساب نوبیتکس نصب کردم بعدش الان هم ارز ریپل هم خریدم چطور داداشم میتونه وارد این ایمیل من بشه واز طرق حساب من ارز بگیره و من اینجا برداشت کنم خواهشا راهنمای کنید مریض دارم احتیاج شدید ب پول ..ممنون

Rasul

.سلام دقیقا یه خانموی هم به من چند روزی است پیام میده.اول از اینستا پیام داد بعدش اینستا را حدف کرد گفت بخاطر مسائل امنیتی ….،گفت شماره بده در واتس اپ بحرفیم خوب اومد واتس اپ صحبت کردیم خیلی تا به الان کلنجار میریم ..، میگه من اهل انگلیس و دکتر ارتوپدی هستم از طرف امریکا اومدم به یمن اونجا در اردوگاه اوارها هستم ، میگه چند روز پیش به ما مبلغی پول کشور یمن داده است و من میخوام شما ادرس بفرستی تا من پول با چمدان بفرستم …… منم گفتم من بهت باور نمیکنم نمیشه خوب الان یک ایمل داده میگه این ایمل ایالات متحده است شما برای من دعوتنامه بگیر از اونا که من بیام ایران پول با خودم بیارم .، این تا اینجا میگم باید تصویری ببینمت گفت در واتس اپ نمیشه بیا برنامه هنگاوت تا ایمیلش داده من هم یک ایمیل فیک درست کردم ولی هنوز تصویری صحبت نکردیم، به نظرتون این چی میخواد چکار میخواد بکنه ؟

Rasul

سلام ای جهان دیده خیلی ممنونم از راهنماییتون ولی هنوزم داره پیام میده

Milad

سلام الان یه خانومی هست که میگه .حسابرس یکی از بانک های آمریکا هستم. و طبق معامله ای که با هم انجام دادیم . من واجد شرایط دریافت پول هستم . رئیس بانک تمام اطلاعات را از من گرفت. و قراره مبلغ رو از طریق کیفی کاملاً ایمن شده برام بفرسته؟! آیا درسته!!! یا کلاهبرداریه؟!

Hamid

سلام داداش اتفاقا یدونه خانم به من پیام داد گفت حساب رس امریکاس که یه نفر ایرانی حساب باز کرده که ۵ ملیون دلار که همشون تو ۲۰۱۳ تو سانحه هوایی مردن و زنه میخواد منو وارث اون حساب کنه

فاطمه

عزیزم دروغه چون همون خانم بمن هم گفت طرف توسانحه آتش سوزی فوت شده

فاطمه

سلام لطفا عکس اون خانم آمریکایی روبزارید این خانمه با خیلی هادرتماسه

ملایی

منم همینطورشرایطی برام پیش اومده ولی من گفتم سودش بریزید به حسابم فعلا وبه فرم درخواست انتقال وجه هم بهم دادن وعکسشو برام فرستاد وعکس عمومی که هم فامیل منه وغیره حالا تازه گفتن ۱۶اکتبر دادگاهی داری یا بیا یاوکیل بکیر منم هنوز نمیدونم واقعا کلاهبرداری یانه

هادی

سلام من یه مقدار پول تو اسکای بانک لندن دارم اکانت نیم اکانت هولدر اکانت نامبر سویفت کد داره میخواستم بدونم میتونم از اونجا بیت بخرم اینجا چنج کنم ریال.خواهشا راهنمایی کنید

هادی مشکانی

برای منم فرستاده اسم پروفایلش احمد جین هستش

Honeyooshaa

من الان localbitcoin اکانت ساختم میگه ایران غیر فعاله که:/ . از امریکا میخوان برام پول بفرستن ایران. کدوم سایت الان ایران فعاله اکانت بسازم؟؟؟

Honeyooshaa

معذرت میخوام میشه منو راهنمایی کنید؟
من الان داخل نوبیتکس اکانت ساختم و برای بیتکوین والت ساختم. الان روش کار اینه که من ادرس والتمو بفرستم برای برادرم و اون بیتکوینو بنام من بخره یا انتقال بده. فقط سوالم اینه اون توی امریکا فرقی نداره از چه سایتی بخره؟ میشه راهنمایی کنید هیچکدوم بلدنیستیم. بهش بگم ازکجا برام انتقال بده؟

علی

سلام به خارج محصول میفرستم بانکی تحریمیم، پول محصولات رو بیت کوین میده، حالا نوبیتکس عضو شدم دقیقا چیو به طرف بدم تا بیت برام بفرسته؟؟

مصطفی

سلام به همه دوستان.بله این یه کلاهبرداری هستش که 2 تا کار با این روش انجام میده.اول اینکه شما وقتی بهتون گفتن برید فرودگاه اینجا باید یه مبلغی پول جهت ترخیص این محموله که مثلاً پول شماست پرداخت کنید که مبلغ شان نمیدونم چنده و دومین موردی که با مدارک شما که بهشون دادید یک محموله وارد کشور میشه که این محموله غیرقانونی و قاچاق و نمیدونم چیه که اگر احیانا تحت هر شرایطی متوجه شدن مامورین کشور و گیر افتادن شما وارد کننده این قاچاق به کشور محسوب می شید و مجرم محسوب می شید و زندان و کلاهبرداری و جاسوس و و غیره را بهتون میبندم به همین راحتی خیلی مراقب باشید و به هیچ عنوان هم چنین کاری نکنید . این اطلاعات دقیق و کاملی بود که به دست آوردم و گفتم که بهتون بدم چون همچین پیامی واسه من هم اومده بود با تشکر خدانگهدار م

Anahit

با سلام یک آقایی امریکایی داخل اینستاگرام پیام داده من داخل سوریه اردوگاه جنگ هستم ۳۵۰ هزار دلار پول دارم ادرس شماره تلفن بده کیف پول را از طرف یک ستادی برایت ارسال کنم چون راههای بانکی اینجا بستست نمیتوانم آن را به آمریکا ارسال کنم یک جعبه پور پول هم عکسش فرستاد من بیام کشور شما از شما بگیرم من چکار کنم آیا وارد کردن این همه ارز داخل کشور امکان پذیر هست

سلیمانی

سلام حساب خارجی در بانک هامبورگ المان داریم هرکسی خواست میتونه پول با هر مبلغی بزنه ایران ریال بهش تحویل بدیم.البته پول باید مبدا داشته باشه وکثیف نباشه .حساب بدون سقف هست.

نیما افخمی

سلام
شما آلمان هستید؟
پسر خاله من در شهر کلن 15500 یورو پول نقد دارد که من باید در ایران دریافت کنم. یورو یا ریال مهم نیست. می تونید کمک کنید؟ با چه هزینه ای؟
شماره تماس: *********

هادی

سلام دوست دختر من از امریکا میخواد ۳هزار دلار برام بفرسته.اگر از این روش خرید بیتکوین استفاده کنیم جواب میده؟هر بیتکوین الان حدود ۵۰ هزار دلاره چجوری میتونه با ۳ هزار دلار بیتکوین بخره و برای من بفرسته؟لطفا راهنمایی کنید

مسعودی

خوش به حالت در آمریکا دوست دختر دیگه نداری من هم به پول احتیاج دارم

S.K

سلام من میخوام یک میلیون دلار رو به ایران بیارم. از طریق حساب شما میتونم این کارو بکنم؟

مطالب مرتبط

blank

در بورسینس از 10 سال گذشته تاکنون، تلاش ما این بوده به شما کمک کنیم:

 • ترید و سرمایه‌گذاری اصولی را شروع کنید
 • ارزش پول‌تان را در برابر تـورم حفظ کنید
 • از سرمایه‌تان برای کسب سود بیشتر استفاده کنید
 • سرمایه‌گذاری موفق‌تری داشته باشید

درباره بورسینس بیشتر بخوانید 

blank
326
0
از دیدگاه‌ شما استقبال می‌کنیمx