چگونه از خارج کشور به ایران پول بفرستیم؟

شجاع‌الدین جهاندیده
شجاع‌الدین جهاندیده
LinkedIn
Telegram
WhatsApp
Twitter
انتقال پول از خارج به ایران

معمولاً پس از تشدید تحریم‌ها، راه‌های نقل و انتقال پول محدودتر می‌شود. این موضوع برای بسیاری از افراد ایجاد مشکل می‌کند. بنابراین اشخاص بسیاری به دنبال روش و نحوه انتقال پول از خارج به ایران هستند. در ادامه این مطلب از بورسینس یک راهکار پیشنهادی برای ارسال پول از خارج از کشور به داخل ایران ارائه می‌شود.

توجه کنید که بررسی هزینه‌ها و کارمزدهای این راهکار و همچنین سازگاری یا عدم تطابق آن با قوانین و مقررات کشورها به عهده کاربران گرامی است.

توضیح کلی روش انتقال پول از خارج به ایران

به دلیل تحریم سیستم‌های بانکی، امکان کارت به کارت از خارج کشور وجود ندارد. با این حال همچنان روش‌هایی برای انتقال پول از خارج به ایران وجود دارد که ما به یکی از بهترین این روش‌ها می‌پردازیم.

در این روش، شخصی که در خارج کشور است از طریق سایت‌ها و سرویس‌هایی که در ادامه معرفی شده‌اند، اقدام به خرید بیت‌کوین کرده و سپس این بیت‌کوین را به کیف پول یا والت شخصی که در داخل ایران است منتقل می‌کند.

فرد داخل ایران هم با روشی که گفته می‌شود می‌تواند بیت‌کوین را به فروش برساند و آن را به ریال تبدیل کند.

این روش مزایای مختلفی دارد که به چند مورد از مهم‌ترین آن‌ها اشاره می‌کنیم:

 • انتقال بیت‌کوین حداکثر در 1 یا 2 ساعت انجام می‌گیرد (در صورت تعیین کارمزد تراکنش مناسب)
 • خریداری بیت‌کوین با کارت اعتباری ویزا یا مستر یا امریکن اکسپرس امکان‌پذیر است
 • فروش بیت‌کوین در ایران به‌سادگی امکان‌پذیر است

در ادامه به بعضی از معایب این روش هم اشاره می‌شود:

 • تعدادی از کشورها خرید و فروش بیت‌کوین را ممنوع کرده‌اند
 • نیاز به شناخت اولیه در استفاده از ولت و کیف پول وجود دارد و شاید این روش برای افرادی که با تکنولوژی آشنایی ندارند، مشکل باشد
 • وجود نوسانات در قیمت بیت‌کوین، می‌تواند مبلغ ریالی نهایی را کم یا زیاد کند

برای مشاهده لیست بهترین ولت‌های کریپتو کلیک کنید!

جزئیات روش انتقال پول از خارج کشور به داخل ایران (از طریق بیت‌کوین)

برای این انتقال، اولین چیزی که هر دو طرف (ارسال‌کننده و دریافت‌کننده) نیاز دارند، والت یا کیف پول بیت‌کوین است.

البته در بسیاری از مواقع نیازی به ساخت والت جداگانه در سایت‌هایی همانند blockchain.com نیست و سرویس‌هایی که برای خرید و فروش بیت‌کوین استفاده می‌شوند، خود دارای یک والت داخلی هستند.

بنابراین گاهی اوقات نیاز نیست بیت‌کوین خریداری شده را ابتدا به کیف پول شخصی انتقال داده و سپس آن را به گیرنده آن در ایران بفرستید، بلکه می‌توانید در سایتی که از آن بیت‌کوین خریداری می‌کنید، آدرس والت گیرنده بیت‌کوین در ایران را به عنوان آدرس دریافت بیت‌کوین وارد نمایید.

به این ترتیب با کاهش تعداد تراکنش‌ها، کارمزد کمتری پرداخت می‌کنید و مبلغ بیت‌کوین هم سریع‌تر به دست شخص موردنظر در ایران می‌رسد.

گام‌های انتقال پول

 • خرید بیت‌کوین از طریق سایت‌هایی مانند cex.io یا localbitcoins
 • انتقال بیت‌کوین به والت شخصی گیرنده (آدرس بیت‌کوین گیرنده)
 • فروش بیت‌کوین و دریافت ریال توسط گیرنده بیت‌کوین در ایران (از طریق صرافی‌های آنلاین ایرانی مانند نوبیتکس)

در ادامه شرح دقیق‌تر این گام‌ها را می‌توانید بخوانید:

1. خرید بیت‌کوین از طریق سایت cex.io

فردی که در خارج از کشور است و قصد دارد مقداری پول به داخل ایران بفرستد، می‌تواند از طریق سایت‌ cex.io یا سایت‌های دیگر (با توجه به روش پرداختی که ارسال‌کننده در دسترس دارد) بیت‌کوین را خریداری کند.

در این سایت معتبر امکان خرید بیت‌کوین با ویزا و مسترکارت وجود دارد. بنابراین انجام آن چندان دشوار نیست و می‌توانید آن را به چشم یک روش غیرمستقیم کارت به کارت از خارج کشور ببینید. علاوه بر امکان خرید، این سایت یک پلتفرم معاملاتی هم محسوب می‌شود و می‌توان در آن به خرید و فروش لحظه‌ای بیت‌کوین پرداخت.

پس از عضویت و ورود به حساب کاربری، می‌توان مقادیر مشخص‌شده یا مقدار دلخواه بیت‌کوین را با نرخ روز خریداری کرد.

خرید بیت کوین با کارت اعتباری

البته قبل از این کار، باید احراز  هویت و کارت مورد نظر تایید شود.

پس از خریداری بیت‌کوین، مقدار بیت‌کوین مورد نظر به حساب شما در سایت cex.io اضافه می‌شود و بعد می‌توانید آن را به طور مستقیم به آدرس بیت‌کوین (والت) گیرنده آن ارسال کنید.

2. انتقال بیت‌کوین به والت شخصی گیرنده

شخص گیرنده بیت‌کوین می‌تواند آدرس والت شخصی خود را ارائه دهد یا اینکه با عضویت در سایت localbitcoins، آدرس بیت‌کوینی را که در این سایت به طور اختصاصی برای او ساخته شده است، به ارسال کننده بیت‌کوین ارائه کند.

سایت localbitcoins یک بازار بین‌المللی برای خرید و فروش بیت‌کوین است و امکان خرید مستقیم بیت‌کوین از طریق انواع روش‌های پرداخت (کارت اعتباری، گیفت کارت، ارزهای دیجیتال، نقدی و حضوری و..…) امکان‌پذیر است.

خرید فوری بیت کوین

بنابراین به دلیل بین‌المللی بودن این سایت، حتی اگر شخص نخواهد از سایت‌هایی مانند cex.io استفاده کند، می‌تواند مستقیماً در سایت localbitcoins از طریق روش پرداخت مورد نظر خود، بیت‌کوین را خریداری کرده و به حساب بیت‌کوین گیرنده (کیف پول گیرنده) منتقل نماید.

3. فروش بیت‌کوین و دریافت ریال توسط گیرنده بیت‌کوین در ایران

پس از اینکه گیرنده، بیت‌کوین را در کیف پول خود در سایت localbitcoins یا هر کیف پول امن دیگری دریافت کرد، می‌تواند آن را به افرادی که مایل به خرید بیت‌کوین هستند بفروشد. این خریداران مبلغ معادل بیت‌کوین را به حساب بانکی یا کارت شتاب فرد واریز می‌کنند.

شاید برایتان سوال باشد که چگونه می‌توان به localbitcoins اطمینان کرد؟ معاملات در این سایت از طریق اقداماتی که انجام گرفته با سهولت و اطمینان انجام می‌شود.

فرایند معامله به این صورت است:

 1. فروشنده بیت‌کوین آگهی‌های خرید بیت‌کوین را بررسی می‌کند و با توجه به شرایط خریدار، از جمله حداقل و حداکثر معامله، میزان اعتبار کاربر، تعداد و حجم معاملات گذشته، یکی از خریداران بیت‌کوین را انتخاب می‌کند.
 2. او با کلیک روی گزینه Sell در مقابل آگهی مورد نظر، وارد صفحه معامله شده و معادل ریالی یا مقدار بیت‌کوین مورد نظر برای فروش را وارد کرده و معامله را آغاز می‌کند. با این کار موجودی بیت‌کوین از حساب فروشنده کسر می‌شود و به حالت سپرده (escrow) در می‌آید.
 3. فروشنده بیت‌کوین از طریق پنجره چت، مشخصات کارت بانکی یا حساب را به خریدار بیت‌کوین می‌فرستد و خریدار پس از واریز مبلغ، مشخصات واریز را به فروشنده بیت‌کوین ارائه می‌دهد.
 4. فروشنده بیت‌کوین با بررسی حساب بانکی خود و اطمینان از دریافت پول، با کلیک روی release bitcoin، بیت‌کوین را برای خریدار آزاد می‌کند تا در حساب خریدار اضافه شود.

در صورتی که شخص با کاربر معتبری که احراز هویت انجام داده و دارای سابقه معاملات بالاست وارد معامله شود، می‌تواند اطمینان حاصل کند که مشکلی به وجود نخواهد آمد. اما در صورت بروز مشکل، می‌توان برای معامله موردنظر درخواست Dispute را صادر کرد تا پشتیبانی سایت به اختلاف مورد نظر رسیدگی کند.

سایر مطالب مرتبط :

سوالات متداول

چگونه می‌توان از طریق سایت cex.io بیت‌کوین خرید؟

در این سایت معتبر امکان خرید بیت‌کوین با ویزا و مسترکارت وجود دارد.

چگونه می‌توان بیت‌کوین دریافت‌شده را در ایران به ریال تبدیل کرد؟

از طریق صرافی‌های آنلاین ایرانی مانند نوبیتکس، به‌راحتی می‌توانید بیت‌کوین‌های خود را به ریال تبدیل کنید.

چگونه می‌توان به سایت localbitcoins برای فروش بیت‌کوین اعتماد کرد؟

اول این که این سایت مطمئن و معتبر است. اما علاوه بر این، فروشنده بیت‌کوین می‌تواند آگهی‌های خرید بیت‌کوین را در سایت بررسی کند و با توجه به شرایط خریدار، از جمله حداقل و حداکثر معامله، میزان اعتبار کاربر، تعداد و حجم معاملات گذشته، یکی از خریداران بیت‌کوین را انتخاب کند.

سخن آخر

شخصی که خارج از کشور است، می‌تواند برای خرید بیت‌کوین و انتقال آن به حساب اشخاص در ایران، از طریق سایت localbitcoins اقدام کند. هر شخص در این سایت دارای یک حساب کاربری است که از قابلیت دریافت، نگهداری و ارسال بیت‌کوین برخوردار است.

این سایت مدت‌ها پیش ایرانیان را تحریم کرده است ولی شخصی که در این سایت بیت‌کوین دارد، می‌تواند آن را به طرف داخل ایران که در یک صرافی آنلاین ایرانی افتتاح حساب انجام داده است ارسال کند.

در داخل ایران امکان خرید و فروش بیت‌کوین با ریال به‌راحتی میسر است که در این صفحه توضیح داده‌ایم.

localbitcoins یکی از اولین سایت‌های خرید و فروش بیت‌کوین است که از سال 2013 کار خود را آغاز کرده و معاملات بسیار زیادی در این سایت انجام می‌شود. برای افزایش اعتماد سایر کاربران به شما، بهتر است شخصی که در خارج کشور است فرایند احراز هویت را در این سایت انجام دهد و موبایل و ایمیل‌ را تایید کند. به این ترتیب معامله آسان‌تری خواهد داشت.

توجه کنید که بیت‌کوین را با هر مقداری می‌توان خریداری کرد. با این حال برای خرید و فروش‌های بسیار پرحجم، شاید نیاز باشد با چندین کاربر وارد معامله شوید.

خرید بیت‌کوین و انتقال آن به حساب افراد در ایران، نحوه انتقال پول از خارج به ایران را بسیار ساده کرده است و اگر طرفین در کار کردن با ارز دیجیتال و سایت‌های مورد نیاز آشنایی داشته باشند، در بیشتر مواقع این کار در عرض چند ساعت قابل انجام است.

قصد خرید یا فروش ارز دیجیتال در ایران را دارید؟ در این سایت می‌توانید با اطمینان و با چند کلیک خرید کنید:

نام ویژگی‌هاامتیاز
نوبیتکس
 • خرید ارز دیجیتال با کارت بانکی شتاب
 • بدون نگرانی از تحریم
 • معامله با کارمزد و سرعت مناسب
 • ترید ارز دیجیتال با دلار (تتر) و ریال
صرافی خارجی کوینکس

به اشتراک بگذارید:

Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Telegram
Email
شجاع‌الدین جهاندیده

شجاع‌الدین جهاندیده

در بورسینس با مقالات آموزشی، دوره‌های آنلاین و کتاب‌ها و... به شما کمک می‌کنیم درآمد بیشتری داشته باشید و سود بیشتری از سرمایه‌گذاری کسب کنید. *** در توئیتر فالو کنید: https://twitter.com/jahandide
307 نظر
 1. سلام دوستان هم کشوری ام. خیلی خوشحالم که یک مرتبه پیاناتونو در مورد کلاهبرداری متوجه شدم چرا که خانومی سرطانی اهل بریتانیا ک همسرشون سال 90 فوت شده و دارایش ۳.۶ م دلاره و میخاد 1 م دلارشو……….
  واقعا خوشحالم در عین ناباوری متوجه کلاهبرداریشون شدم در ضمن دوستان میتونن بیان تلگرامم تا مطالب و تصاویر خانم بیمار رو مشاهده کنن.
  id: moeindehghani. nezamabadi

 2. چون ایرانیا بوی پول به دماغشون بخوره از خود بی خود میشن اونام از این نقطه ضعف استفاده میکنن و نیت شومی که دارن رو بدون دردسر اجرایی کیکنن

 3. سلام وقت بخیر. من برای درآمد دلاری چندتا سایت رو بررسی کردم ولی همشون نیاز به حساب پی پال دارن از اونجایی که تحریمیم و پروسه ش سخته تصمیم دارم که از طریق شرکت یا سازمانی حساب باز کنم. شما شرکتی رو پیشنهاد می کنید که مورد اعتماد و خوب باشه؟ ممنونممم

 4. سلام .. با این روشی که فرمودین محدودیتی واسه ارسال وجود نداره ولی تو ایران 300 هزار دلار رو چطوری تومن کنیم؟

 5. سلام و درود
  درباره بانک first trust bank کسی اطلاعاتی داره
  یک خانم از خارج از کشور به من گفت برو داخل این بانک ثبت نام کن بعد از ثبت نام ی فرمی فرستاد ک ازت میخاد نام و همون کدشناسایی که این بانک بهت میده رو بنویسی تا پول برات واریز بشه و این متنی ک میفرستم رو برام فرستاده به نظرتون کلاه برداریه چون من گفتم هیچ هزینه ای را بابت هیچ بسته یا پستی نمیدم فقط ب صورت ارز بریزی من پیشنهاد میکنم ک اون این بانک رو بهم پیشنهاد داد البته بانکی ک من ثبت نام کردم کارش وام دادن به کشورها و مردم در رابطه با کمک مالی به انها هست

  1. به منم همچین پیشنهادی داد یه زنه به اسم انجل مورگان گفت کارمند بانک trust bank گفت 3میلیون دلار بهت میدم بعد یه نفر دیگه بعنوان مشاور حقوقی ادرس کیف پول داد که 30هزار دلار بریز من به زنه گفتم ندارم خودت بریز گفت من 10هزار تا دارم گفتم گوه خوردی مشکل خودته گفت باشه بعد ادرس کیف پول خودمو دادم ببینم چیکار میکنه دیدم به ادرس کیف پول همون یارو ریخت بدون اینکه من بهش ادرس بدم منم بهش شک کردم گفتم تا 3هزار دلار به این کیف پول نریزی من جوابتو نمیدم که فعلا بیخیال شده فکر کرده ما اسکولیم نمیدونه خودمون جایزه بگیریم بیشرف خیلی خوبم انگلیسی تایپ میکنه

 6. سلام این خانوم الان با من در تماسه خوشبختانه من هیچ مدرکی یا شماره حسابی نفرستادم و ممنون از اطلاع رسانیتون اسم این خانوم کررولیند هستش میگه نیکوکارم میخوام واسه بیوه ها و بیبضاعت ها کمک کنم و شوهرم نیکوکار بود ۳/۵میلیون دلار رو دولت امریکا برد ۷۰۰ دلار خرج بیمارستانم شد و وارثی ندارم وخودم هم در حال مرگ هستم میخوام ۱میلیون دلار رو به کشور شما کمک کنم ۳۰ درصد برا خودت بعقیه رو خرج خیریه کن خدا لعنتش کنه من چقد امیدوار شدم

  1. حاجی دقیقا به منم همینطور پیامی فرستادن اول تو اینساگرام پیام داد بعد اومد تو واتساپ گفت که ۱ میلیون دلار دستت میفرستم بقیش مال خودم بعد از ساک پول عکس فرستاد که توش فلان قدر پوله حالا ما منتظریم که بفرسته بعد چند روز پیام داد که فلان قدر پول ارسالش میشه ماهم ترسیدیم بلاکش کردیم تازه از خودشم توی بیمارستان عکس فرستاد که مریضه وو از این حرفا اصلا به اینا اعتماد نکنید میخوان پولاتونو بالا بکشن الان برین تو گوگل همین غضیه رو سرچ کنید میاره

 7. سلام به همگی.از ادمین محترم تقاضا دارم تا این پیام رو منتشر کنند.عزیزان توجه کنید.باپیگیریهای قضایی که انجام شد چند نفر بابت موضوع خانمی که خودش رو سرطانی معرفی کرده وقصد انتقال پول از انگلیس برای شما رو داره دستگیر شدند.خواهشی که ازتون دارم.اگر به این شماره حسابها…..506620813….5002516707…..8998787078….392781584….واریز داشتین….لطفا برای تکمیل شدن پرونده باشماره ی ۰۹۳۳۶۲۱۲۵۸۶ تماس بگیرید.متشکرم

 8. سلام این خانم به منم پیام میده میگه شوهرم رو از دست دادم میخوام یک ملیون دلار برات بفرستم وچند بار تماس تصویری گرفته میگه سرطان دارم وتماس تصویری تو بیمارستان بود حالا میگه جعبه دیپلمات میاد به آدرس منزلت
  اونجا هزینشو بدین راهنمایی کنین لطفا

  1. سلام..دقیقا یک خانم به منم پیام داده وهمینا رو گفته ..گفت میخوام برات ۲میلیون یورو بفرستم..و به مردم فقیر کمک کنی و ….. هدفش چیه؟؟؟…کلاه برداریه؟؟؟؟ چه طوری میخواد از من کلاه برداری کنه؟؟؟؟

  2. سلام برای من مشابه این پیش آمد دکتری از مکزیک که با بسته پستی یک میلیون ارسال میکند منم بعد از اینکه مشخصات شرکت ارسال کننده و بسته رو فرستاد پشیمون شدم و زدم و گفتم نمیتونم دریافت کنم حالا که مطالب رو خوندم شکم به یقین تبدیل شد.
   از همه کسایی که مطلب هاشون رو به اشتراک گذاشتن ممنونم

  3. به منم تو اینستاگرام یکی پیام میده میگ شوهرم مرده بود خودم از اندونزی سرطان دارم میخام کمک کنم به مردم کشورهای دیگ ازاین چرتو پرتا شماره حساب بده….. لطفا گول نخورید

  4. با سلام خدمت دوستان عزیز این روزا همه در مگرد این خانم حرف میزنن که خودم هم با ایشون در تمتس هستم ایشون به همراه یک مرد دیگه که من به صورت اتفاقی دیدم همکار هست و کار دو نفر هست که مرده به شما پیام میده و خودشو دکتر و یا چیز دیگر معرفی میکند و میخواهد که با شما ازدواج کند و خانم هم به شما پیام میدهد که براش کار خیر انجام دهید این یک کلاهبرداری بسیار حساب شده و دیقی هست که تا به الان خیلی ها رو تیغ زدن این دو در بیمارستان هستند و احتمال بیبمار هم هستند و از موقیعت استفاده کردن و خودشان را جای بیمار یا دکتر جا میزند اگه به ‌ما دوست از هر پیامی به هر شکلی براتون فرستادم نه سلام کنید نه چیز دیگه تا میتونین فوش بارشون کنید و سعی کنید این موضوع را با اطرافیان خود به اشتراک بگذارید که در دام نیفتند

 9. سلام
  برای تبدیل ا میلیون دلار بیت کوین در ایران به ریال چه روشی رو پیشنهاد میدین؟

 10. سلام وخسته نباشید خداروشکر که ازکمنت های دوستا فهمیدم که کلاه برداریه الانم به اینجارسیدیم که من باید ۱۲۰۰دلار بدم حالافهمیدم کلاه برداریه چی پدرسگای پیدامیشه من چقد خوشحال شدم سانس بد

 11. با عرض سلام و خیته نباشید
  این انتقال ارز نوبیتیکس اگر از خارج به کیف پولمون بفرستن و ما به ریال کنیم برداشت جزو جرایم پلیس فتا نمیشه اول ثبت نام انقد اینو تذکر داد مارو ایترس گرفته ممنونم میشم راهنمایی کنید

 12. ببخشید من داداشم آلمان هستش بعد این حساب نوبیتکس نصب کردم بعدش الان هم ارز ریپل هم خریدم چطور داداشم میتونه وارد این ایمیل من بشه واز طرق حساب من ارز بگیره و من اینجا برداشت کنم خواهشا راهنمای کنید مریض دارم احتیاج شدید ب پول ..ممنون

  1. .سلام دقیقا یه خانموی هم به من چند روزی است پیام میده.اول از اینستا پیام داد بعدش اینستا را حدف کرد گفت بخاطر مسائل امنیتی ….،گفت شماره بده در واتس اپ بحرفیم خوب اومد واتس اپ صحبت کردیم خیلی تا به الان کلنجار میریم ..، میگه من اهل انگلیس و دکتر ارتوپدی هستم از طرف امریکا اومدم به یمن اونجا در اردوگاه اوارها هستم ، میگه چند روز پیش به ما مبلغی پول کشور یمن داده است و من میخوام شما ادرس بفرستی تا من پول با چمدان بفرستم …… منم گفتم من بهت باور نمیکنم نمیشه خوب الان یک ایمل داده میگه این ایمل ایالات متحده است شما برای من دعوتنامه بگیر از اونا که من بیام ایران پول با خودم بیارم .، این تا اینجا میگم باید تصویری ببینمت گفت در واتس اپ نمیشه بیا برنامه هنگاوت تا ایمیلش داده من هم یک ایمیل فیک درست کردم ولی هنوز تصویری صحبت نکردیم، به نظرتون این چی میخواد چکار میخواد بکنه ؟

   1. سلام وقت بخیر، این افراد معمولا از در احساس و عاطفه جلو میان تا طرف مقابل رو خلع سلاح کنن. قصدش فریب هست و در نهایت مطمئنم از شما پول میخواد.

     1. سلام، بذارید پیام بده ولی شما جواب ندید 🙂

    1. سلام الان یه خانومی هست که میگه .حسابرس یکی از بانک های آمریکا هستم. و طبق معامله ای که با هم انجام دادیم . من واجد شرایط دریافت پول هستم . رئیس بانک تمام اطلاعات را از من گرفت. و قراره مبلغ رو از طریق کیفی کاملاً ایمن شده برام بفرسته؟! آیا درسته!!! یا کلاهبرداریه؟!

     1. سلام، کلاهبرداریه دوست گرامی.
      هیچ چیز برای کسی که چنین ادعاهایی میکنه نفرستید.

     2. سلام داداش اتفاقا یدونه خانم به من پیام داد گفت حساب رس امریکاس که یه نفر ایرانی حساب باز کرده که ۵ ملیون دلار که همشون تو ۲۰۱۳ تو سانحه هوایی مردن و زنه میخواد منو وارث اون حساب کنه

 13. سلام من یه مقدار پول تو اسکای بانک لندن دارم اکانت نیم اکانت هولدر اکانت نامبر سویفت کد داره میخواستم بدونم میتونم از اونجا بیت بخرم اینجا چنج کنم ریال.خواهشا راهنمایی کنید

 14. من الان localbitcoin اکانت ساختم میگه ایران غیر فعاله که:/ . از امریکا میخوان برام پول بفرستن ایران. کدوم سایت الان ایران فعاله اکانت بسازم؟؟؟

  1. سلام وقت بخیر دوست عزیز، بله localbitcoins چند وقته اجازه فعالیت به ایرانیا رو نمیده
   از طریق پلتفرم‌های دیگه مثل نوبیتکس میتونید بیتکوین رو نقد کنید.

   1. معذرت میخوام میشه منو راهنمایی کنید؟
    من الان داخل نوبیتکس اکانت ساختم و برای بیتکوین والت ساختم. الان روش کار اینه که من ادرس والتمو بفرستم برای برادرم و اون بیتکوینو بنام من بخره یا انتقال بده. فقط سوالم اینه اون توی امریکا فرقی نداره از چه سایتی بخره؟ میشه راهنمایی کنید هیچکدوم بلدنیستیم. بهش بگم ازکجا برام انتقال بده؟

    1. فقط کافیه آدرس بیتکوین که از نوبیتکس برداشتید رو به ارسال کننده بدید تا ارسال رو به این آدرس انجام بده.
     تفاوتی نداره از کجا بیتکوین میخره.

     1. سلام به خارج محصول میفرستم بانکی تحریمیم، پول محصولات رو بیت کوین میده، حالا نوبیتکس عضو شدم دقیقا چیو به طرف بدم تا بیت برام بفرسته؟؟

     2. سلام وقت بخیر، باید آدرس دریافت بیتکوین رو از بخش کیف پول نوبیتکس بردارید و به ارسال کننده بدید.

    2. سلام به همه دوستان.بله این یه کلاهبرداری هستش که 2 تا کار با این روش انجام میده.اول اینکه شما وقتی بهتون گفتن برید فرودگاه اینجا باید یه مبلغی پول جهت ترخیص این محموله که مثلاً پول شماست پرداخت کنید که مبلغ شان نمیدونم چنده و دومین موردی که با مدارک شما که بهشون دادید یک محموله وارد کشور میشه که این محموله غیرقانونی و قاچاق و نمیدونم چیه که اگر احیانا تحت هر شرایطی متوجه شدن مامورین کشور و گیر افتادن شما وارد کننده این قاچاق به کشور محسوب می شید و مجرم محسوب می شید و زندان و کلاهبرداری و جاسوس و و غیره را بهتون میبندم به همین راحتی خیلی مراقب باشید و به هیچ عنوان هم چنین کاری نکنید . این اطلاعات دقیق و کاملی بود که به دست آوردم و گفتم که بهتون بدم چون همچین پیامی واسه من هم اومده بود با تشکر خدانگهدار م

     1. با سلام یک آقایی امریکایی داخل اینستاگرام پیام داده من داخل سوریه اردوگاه جنگ هستم ۳۵۰ هزار دلار پول دارم ادرس شماره تلفن بده کیف پول را از طرف یک ستادی برایت ارسال کنم چون راههای بانکی اینجا بستست نمیتوانم آن را به آمریکا ارسال کنم یک جعبه پور پول هم عکسش فرستاد من بیام کشور شما از شما بگیرم من چکار کنم آیا وارد کردن این همه ارز داخل کشور امکان پذیر هست

 15. سلام حساب خارجی در بانک هامبورگ المان داریم هرکسی خواست میتونه پول با هر مبلغی بزنه ایران ریال بهش تحویل بدیم.البته پول باید مبدا داشته باشه وکثیف نباشه .حساب بدون سقف هست.

  1. سلام
   شما آلمان هستید؟
   پسر خاله من در شهر کلن 15500 یورو پول نقد دارد که من باید در ایران دریافت کنم. یورو یا ریال مهم نیست. می تونید کمک کنید؟ با چه هزینه ای؟
   شماره تماس: *********

   1. سلام، دوست گرامی به دلیل جلوگیری از کلاهبرداری و سوءاستفاده، امکان گذاشتن مشخصات تماس در کامنتها وجود نداره.

    1. سلام دوست دختر من از امریکا میخواد ۳هزار دلار برام بفرسته.اگر از این روش خرید بیتکوین استفاده کنیم جواب میده؟هر بیتکوین الان حدود ۵۰ هزار دلاره چجوری میتونه با ۳ هزار دلار بیتکوین بخره و برای من بفرسته؟لطفا راهنمایی کنید

     1. سلام وقت بخیر دوست گرامی. آره جواب میده.
      نیازی نیست حتما 1 بیتکوین خریداری بشه، امکان خرید مبالغ کمتر مثلا 0.07 بیتکوین هم هست

     2. خوش به حالت در آمریکا دوست دختر دیگه نداری من هم به پول احتیاج دارم

  2. سلام من میخوام یک میلیون دلار رو به ایران بیارم. از طریق حساب شما میتونم این کارو بکنم؟

 16. سلام…این خانوم به ما دویست هزار دلار گفت میدم….گفت سرطان هم دارم….به یتیما …بیوه ها بده ۳۰ درصدش به اونا که یتیمن و نیازمندا بده.۷۰درصدشم برا خودت …منم عکس کارتمو براش فرستادم…اها گفت که انگلیس شوهرش مرده…یه ارث کلان به شوهرش رسیده…….گفت زیاد زنده نمی مونم…البته عکساشو هم تو پیجش دیدم….

  1. وای خدای من !
   آخرش چی شد ؟
   یك نفر با این شرایط
   با من در تماسه
   چیکار کنم ؟

  2. سلام.برای من هم از اینستاگرام پیغام فرستاد و مدارکمو گرفت😱یعنی کلاهبرداره و خطرناکه

  3. این خانم با نام گریس ایملی به من هم همین هفته توی اینستا پیام داد و پیشنهاد ارسال یک میلیون دلار به صورت نقد داد و امروز پیام داد که ارسال شده و از یه شرکت پستی هم امروز ایمیلی اومد که بسته خیریه شما بارگیری شده و میاد ترکیه و شنبه ایران میرسه. شما باید هزینه ترخیص از گمرک ترکیه رو بدید (700 دلار ). بیشعور شارلاتان
   اینم بگم که شرکت مثلا پستی، یه شماره حساب از بانک ترکیه داده بود

   1. سلام به همه دوستان.بله این یه کلاهبرداری هستش که 2 تا کار با این روش انجام میده.اول اینکه شما وقتی بهتون گفتن برید فرودگاه اینجا باید یه مبلغی پول جهت ترخیص این محموله که مثلاً پول شماست پرداخت کنید که مبلغ شان نمیدونم چنده و دومین موردی که با مدارک شما که بهشون دادید یک محموله وارد کشور میشه که این محموله غیرقانونی و قاچاق و نمیدونم چیه که اگر احیانا تحت هر شرایطی متوجه شدن مامورین کشور و گیر افتادن شما وارد کننده این قاچاق به کشور محسوب می شید و مجرم محسوب می شید و زندان و کلاهبرداری و جاسوس و و غیره را بهتون میبندم به همین راحتی خیلی مراقب باشید و به هیچ عنوان هم چنین کاری نکنید . این اطلاعات دقیق و کاملی بود که به دست آوردم و گفتم که بهتون بدم چون همچین پیامی واسه من هم اومده بود با تشکر خدانگهدار

  4. سلام..دقیقا یک خانم به منم پیام داده وهمینا رو گفته ..گفت میخوام برات ۲میلیون یورو بفرستم..و به مردم فقیر کمک کنی و ….. هدفش چیه؟؟؟…کلاه برداریه؟؟؟؟ چه طوری میخواد از من کلاه برداری کنه؟؟؟؟این حرامزاده باید شناسایی بشه تو خدا 🙏🙏🙏دوستان به پلیس فتا گزارش دهید که یه بیچاره ای به دام این حرامزاده نخوره🙏🙏🙏🙏

 17. بچه ها هر کی تو اینیستا فعالیت داره به خاطر خدا به دور و بری هاتون حتما این قضیه رو در میون بگذارین که حتی پول که هیچ
  مدارکشون رو هم واسش نفرستند

   1. سلام به من هم گفته دوملیون دلار برات میفرستم آیا کلاه برداری
    مثلا میخاد چی رواز مونکلاه برداری کنه

 18. سلام . دوستان مبلغ ۴۰۰۰ یورو میخوام از شخصی در اروپا بگیرم. چطور میتونم دریافت کنم؟ صرافیها میگن حواله ازاد غیر قانونی شده و فقط نیپایی کار میکنیم. پیپال و .. که تحریمیم. یه راهنمایی کنید لطفا

  1. سلام وقت بخیر دوست گرامی. اگه ارسال کننده امکان ارسال تراکنش بیتکوین رو داره، به راحتی میتونید بیتکوین دریافت کنید و در صرافی های آنلاین ایرانی مثل سایت نوبیتکس بفروشید.

   1. سلام آیا بانک های امریکایی میتوانند مبلغ یک میلیون نه صد هزار دلار را انتقال بدهند به یک حساب مثلا تو ترکیه تحویل بگیرم بانک امریکایی به من میگه واریز وجه به حساب بر خلاف قوانین ماست باید ادرس خودتون رو بفرستین به صورت دستی در چمدان تحویل میگیری درب منزل

  2. سلام حساب خارجی در بانک هامبورگ المان داریم هرکسی خواست میتونه پول با هر مبلغی بزنه ایران ریال بهش تحویل بدیم.البته پول باید مبدا داشته باشه وکثیف نباشه .حساب بدون سقف هست.

 19. خخخخخ .خیلی جالبه .به منم یک خانم اندولزیایی پیام داده ک از پرفایل معلومه معصومی و … من شوهرم ک ایرانی بوده ۴.۷ ملیون با انگلیس قرار داد بسته و بعدش فوت کرده .الان میخام ب وصیحتش عمل کنم و صرف کارهای خیر بکنم .۲ ملیون به اندولزی دادم ۷۰۰ هزار به بیمارستانو … و دوملیونم میخام به ایران بفرستم .از تو میخام این پولو به یتیم ها و بیوها بدی و ۳۰ ٪ هم برا خودت .یسری مشخصات خاست ک منم متاسفانه بهش دادم .الان میگه این پول باید با دیپلمات و فلان پشفلان برات بفرستم .تو باید یه پول کپی بدی تو فرود گاه تا بتونی بگیری .حالا منکه میدونم کلاه ورداره ولی با .اسم کامل .شماره تماس .ادرس و ایمیل میتونن کار بدی بکنن؟ چمیدونم مثلا … .تا وقتی نخای پولی بدی کاری ک عیرادی نداره .باید بگی ۲ هزارتاشو بیتکویین بده برا کارا پزیرشش

  1. ای خانوم بیشرف دقیقا ب منم همینو گفت ولی مبلغش رو بهم گفت یک ملیون دلار تمام این شماره سیمکارت ها رو از اینترنت میگیره با هر سیمکارتی میشه بینهایت از این خطها رو از هر کشوری ک دوست داری بگیری بدون هیچ هزینه ای البته دوستان ی چیزی هم بهتون بگم این کلاهبرداری ک خودمون میگیم خارجیه خارجی نیست همین ایرانیه خودمونه ک تو دزدی ماهره ایرانی یعنی دزد و کلاهبردار

   1. چون ایرانیا بوی پول به دماغشون بخوره از خود بی خود میشن اونام از این نقطه ضعف استفاده میکنن و نیت شومی که دارن رو بدون دردسر اجرایی کیکنن

 20. عههههه .سگ بقبرش به منم پیام داده .ب من وعده دو ملیون داده بود .هیف چخوشحال شدم .

 21. اخ جون یه ساک پره پول دستم رسید بچه ها شماره کارت بدین سهمتونو میزنم کارتتون نفری 10 میلون میزنم

 22. سلام
  يك آقايي در اسكايپ با من چت ميكرد از لندن
  بعد از٢روز گفت من ميخواهم به ايران بيايم و باهات ازدواج كنم..دو روز پيش پيام داد
  چون كارش زياده و دكتره
  و پروژه داره جنوب لندن تصادف شده و قراره از بيماران مراقبت كنه
  پس اندازش كه در بانك تركيه اس را گفتن تا ٢هفته وقت دارين جا بجا كنيد به حساب ديگري وگرنه ماليات ميگيرن
  از من خواسته كه به حساب خودم واريز كنم٥٠٠٠٠٠٠يورو هست
  من هم نميدونم چيكار كنم
  چون اصلا اعتماد ندارم
  كلاهبرداري و پولشويي و اين چيزا نباشه
  يهويي چطور يكي اعتماد ميكنه كل پس اندازش رو به من ميده؟خواهشا راهنمايي كنيد
  كه چيكار كنم؟؟من اصلا هيچ تجربه از اينكارا نداشتم و نديدم و خيلي ترسيدم

  1. سلام وقت بخیر
   اگر نظر منو بخواید هیچ بعید نیست که پای کلاهبرداری یا سوءاستفاده در میان باشه.

   1. اين داستان کاملا الکی و کلاهبرادای هستش. یکی میگه من سه چهار کیلو طلا دارم میخوام وارد ایران کنم و دیگری با حساب های بانکی … همه این ها کلاهبرداریه … لطفا مراقب باشید چون از اطلاعات شما سو استفاده میکنن..
    موفق باشید.

  2. ضرری نداره طرف از شما که پولی درخواست نکرده..فوقش شما یه حساب که خالی هست رو مشخصات بده بهش ..ببین میریزه یا نه…اگر ریخت سهم منو هم بدی حتما…شماره حساب ویاکارت منو بده 😁😁😁😁😁😁

 23. سلام
  دوستی در آمریکا قراره مبلغی حدود 80 دلار رو برای من بفرسته .از اونجا که من ساکن تهران نیستم و به صرافی هم دسترسی ندارم چطور میتونم بدون دردسر و خروج از منزل پول رو دریافت کنم و نهایتا به یک حساب بانکی ملی خودم انتقال بدم

 24. سلام ، برای منم یه داستان به وجود اومده که گفت من مدیرعامل یک بانک در امریکا هستم و یک ایرانی در این بانک حساب داشته و بستگانی نداشته من میخواهم این پول را برای شما به عنوان قیم ارسال کنم اول یک حساب بانکی به ظاهر فیک برای من درست کرد بعد مبلغ 115 میلیون دلار حساب را شارژ کرد و بعد که گفتم نمیتونم آن را برداشت کنم پول را از آن حساب برداشت کرد و گفت از طریق چمدان و با پست آسیا به دستت میرسونم و هزینه پست هم گفت از همون پول ها برداشتم و کد پیگیری ارسال مرسوله هم برایم ایمیل شد، به نظرتون این کلاهبرداریه اگه کلاهبرداریه چرا از من پول نخواسته

  1. اخه باچه عقلی باور کردی که صدو پونزده میلیون دلار رو توو آمدون بشه پستش کرد..میدونی چندین چمدون وساصندوق نیاز هست..وایا پست مگه اسکله که این پول داخل صندوق رو پست کنه…اگه اینجوری بود که این قاچاقچیا خیلی راحت میتونستن پول رو پست کنن نیازی به این همه دردسر نبود خالوووووو

 25. درست به منم ی خانم درجه دارآمریکایی توی اینستاگیرداده ازعکست خوشم اومده قیافه ساده ومهربانی داری به زودی بازنشسته می شم به این فکرم بیام به ایران وسرمایه گذاری کنم ومنم باهاش بایدازدواج کنم الان شماره حسابو اینجورچیزامی خواد🙄🙄

 26. واسه منم میخان یک ملیون دلار بریزن قراره فردا با مدیر بانکش هماهنگ کنه .خخخخ

 27. با سلام
  چرا برا همه شما یک میلیون دلار میده
  برای من پیشنهاد پنج و نیم میلیون دلاری داده
  و دارین با هم کلنجار میریم که شش میلیون کنه سر راست بشه
  وقراره بیاد با هم ازدواج کنیم اون پونصد تای آخریش را برای مهریه اش مخوام،،،😁😁😁😁

  1. همش دروغه بچه ها گول نخورید واسه من هم همچین داستانی پیش اومد طرف گفت دو ملیون دلار به من خواهد داد ولی اول باید دو هزار دلار پول حواله انتقال رو بدهم بهش گفتم تو که میخوای دو ملیون دلار رو بدی پول حوالشو هم حساب کن ..فک کرده از ماها اسکل تر کسی نیست😂😂

 28. سلام .این خانم ب منم پیام داده .وچه خوب شد الان پیام دوستان رو دیدم و فهمیدم که کاملا کلاهبرداریه . …ممنون از توضیحاتتون .فقط خواهشا گول نخورید .

  1. سلام.خوبین.کدوم خانم.لطفا راهنماییم کنید.منم ب تازگیا یککیه میگه یک ملیون ودلار برات میزنم.

 29. سلام من توی یک سایت که اسمش رو نمیگریم دویست دلار دراودم و این سایت برای ایران تحریم نشده یعنی میشه با ایران کاارت به کارت و پول فرستاد الان من اطلاعات بانکی رو توی اون سایت خارجی گذاشتم همون اسم کشور و شماره کارت و ادرس بانک نگهدارنده کارت من که اگه یکی میدونه بگه منظورش چیه
  خب سوال من اینه بالفرض من اطلاعات بانکی رو وارد کردم و گفت پول به حسابتان ریختیم ولی این وسط ایا واقعا امکان داره که خود به خود دلار به ریال تبدیل شده و به کارت من بیاد یا نه قبلش کاری هست که خودم باید بکنم؟ اگه اره بگین ممنون میشم

  1. این خانوم با نام آندا تو اینستا با من چت کرد و شمارش رو فرستاد و تو واتساپ شروع کرد باهام چت کردن خیییییییلی کارش رو بلده البته دوستان ی چیزی هم بهتون بگم یه برنامه ای هست ک هر شماره از هر یک از کشورای خارجی رو ک بخای میتونی رو خطت نصب کنی و هیچ احدی هم نمیفهمه ک چه خبره…این مخاطب ک با نام خانوم با من چت میکرد قرار یکملیون دلار رو با من گزاشت و عکس مدارکام رو خاست خلاصه خیلی کارش رو بلده من بهش گفتم تو یک کلاهبردار مهربونی هستی تو لحظه من رو بلاک کرد🤔

 30. سلام الان یک هفتست که یک آقایی که خودشو دکتر بین الملل برای ارتش آمریکاست و در یمن فعالیت میکنه در لینستاگرام بهم پیام داده و خودشو یک فرد عاشق معرفی کرده و فعلا اینستاگرامشو بخاطر امنیت کارش دلیت اکانت زده و از طریق برنامه hangout از طریق ایمیل با من در ارتباط.
  این آقا ادعا میکنه که از من خیلی خوشش اومده و میگه میخواد مقداری از پولشو حدود ۱۰۰ هزار دلار برام بفرسته ولی نگفته از چه طریقی…. بنظرتون کلاه بردار؟
  تا حالا هیچ مدرکی ازم نخاسته

  1. بگو بیت کوین بخره و به والت شخصیت بفرسته ، اگه درخواست پول کرد ، بگو از هم صدهزارتا کم کنه

    1. میشه بگید منظور این خانم چی هست چون برای من هم قراره 2 میلیون دلار بفرسته همه میگن کلاهبرداری خوب چه جور کلاهبرداری؟ پول یا اطلاعات شخصی و بانکی

  2. مطمئن باش که ازت مدرک میخواد اونا دارن از بی پولی مردم ایران سواستفاده میکنند و با این وعده ها سرمون رو کلاه بزارند…نظر بنده این است احساساتی عمل نکنید خواهشا مدرک به هیچ وجه نفرستین و اگر حتی مبلغ کم هم خواستند برای انتقال و غیره بهشون واریز نکنید…

 31. سلام
  این خانم اندونزیایی برا منم تواینستا پیام داده که میخواد ۳ میلیون دلار برام بفرسته تا به فقرا کمک کنم وعکسشو فرستاده که سرطان داره یعنی واقعا کلاه برداریه ؟

  1. برای منم فرستاده 2 میلیون دلار میخواد بفرسته !!!! شوهرش فوت شده این داستانا

   1. برای من هم فرستاد
    چند روز هست که گیر داده به من
    و گفته در 16 اگست شوهرم را از دست دادم
    و سرطان داذم و 700000000 داار به بیمارستان دادم و،،،،
    البته از من مشخصات خواسته،
    یه آدرس از محل سکونتش فرستاده که فکر نمی کنم حقیقی باشه
    فکر کنم اصلا سرکاری باشه
    چون دنلاله کنندهاش همه ایرانی هستند و کسانی که خوذش دنبال می کنه هم همه ایرانی اند،

    1. سلام ، چه جالب دقیقا واو به واو این حرفها و دیالوگها و ادرس هم برای من اومدهد داستان چیه واقعا
     منکه بهش گفتم برو خانوم *** خودتی و تامام!!

     1. سلام غیراز روش بیتکوین ،چطور میتونم از برزیل ب ایران پول انتقال بدم …ممنونم میشم جواب بدید

  2. آره این کلاهبرداریه همچین موردی داشتیم زمانی که میخاد بگه میفرستم میگه یه پولی بریزید به حساب فلان شخص که میاره صدرصد کلاهبرداریه دقیق عین همین پیش اومد دقیق اهل همون کشور باهمون مریضی با همون دلیل

  3. آره واسه منم فرستاده بود و بهم گفته بود پول حواله رو به دیپلماتمون بزن که دو هزار دلاره تا پول رو بهت بده گفتم من ندارم خانم زرنگ تو که داری خودت پول حواله رو هم حساب کن 😅😂
   رفت دیگه گم و گور شد

 32. با سلام دوستی دارم که میخواد مقداری پول از اسلواکی بفرسته برام، و میگه از طریف وسترن یونین نمیتونه، آیا راه دیگه ای هست؟

 33. سلام
  جناب جهان دیده میشه لطفا منو راهنمایی کنید .. مشتریان خارج از ایران چجوری میتونن برام پرداخت کنند ؟ خودم بیت کوین را پیشنهاد میدم اما متاسفانه اکثرا بلد نیستن با بیت کوین کار کنن ، نوکرتم داداش یه راهی جلو من بزار خدا خیرتون بده

  1. سلام وقت بخیر
   در حال حاضر به توجه به تحریم، تنها راهی که به ذهنم میرسه استفاده از ارزهای دیجیتاله.
   میتونید مشتریان رو به سایتهای تبدیل ارز دیجیتال مثل localbitcoins.com هدایت کنید تا از طریق اون سایت بیت کوین خریداری کنن و به شما بفرستن.
   این سایتها معمولا راهنمای جامعی برای کار با بخش های مختلف سایتشون رو دارند و کمک میکنه مشتریان شما روش کارو یاد بگیرن.

 34. دوستان الان باز یک کلاهبرداری دیگه مد شده بهنوان روشن فکران .که میگه سود میده اونا هم از 500 دلار تا 166 دلار میگیرن منوکه 1400 داغم کردن .گول هیچکسو نخورید تواینترنت همه کلاهبرداریه مخصوصا از ما ایرانیا .از طمع وبی پولی ما سو استفاده میکنن

  1. سلام خسته نباشین
   ببخشید یه سوال داشتم
   در سوریه یه دوستی دارم میخاد یه مقداری دلار برام بفرسته شرایطش را برام بگویی ممنون میشوم

 35. اون خانم اندونزی که خیر هست به همه پیام میده ویک میلیون میخاد کمک کنه کلاهبرداره

  1. برا منم فرستاده منتهی خیری ک بمن میخواد 2 میلیون دلار کمک کنه ژاپنیه ناکس… من یخورده مسخرش کردم بیخیال شد😁😁

 36. 😂😂😂منم ی خانومی ب اسم لطیف ایان المانی هس ک انگلیس زندگی میکنه پیام داده میگ شوهرم تو ایران اومد جشنواره مرد دولت پول برنده شدنش رو ب من دادمنم میخوام همونجور ک اون قبل از مردنش میخواسته پولو صرف امور خیریه کنم میشه شما مسولیتش رو بپذیرید؟؟مبلغ پولم ۲/۷میلیون دلاره😂😂😂خوب شد پیامارو خوندم وگرنه اطلاعات داده بودم

  1. به منم یه خانمی پیام داده میگه سرطان دارم و میخام برات پول بفرستم که بدی به فقرا و به زبان ترکی استانبولی هم چت میکرد

 37. مواظب باشید، شما را گول نزنند، این ها اگر راست بگویند بگذار تصویری با شما گفتگو کنند

 38. دوستان برای منم یک خانم به اسم روزی رودستر پیام داد بعد از مدتی دل وقلوه گرفتن ادعای دوستی گفت شغلت چیه منم گفتم راننده کامیون هستم و برای مردم کار میکنم اونم گفت من پول برات میفرستم برای خودت کامیون بخر ومابقیشم پیش خودت نگه دار تا بیام پیشت بعد ۲۵۰۰۰۰دلار توی یک چمدان با یک ساعت طلا فرستاد حتی عکس پست هم فرستاد بعد از یک شرکت پستی یک ایمیل برام امد که بسته شما ارسال شده و اینم کد رهگیری وقتی کد رهگیری رو زدم به اون وبسایت بسته از سوریه ارسال شده بعد از یک روز یک ایمیل دیگه اومد که بسته شما در کشور عراق است وـباید ۴۲۰۰دلار بفرستید تا بسته ازاد شود من هم هنوز نفرستادم و بعد از دوروز دیگر یک پیام اومد که دولت عراق مهربانی کرده و شما نصف مبلغ رو بفرست منم تا مبلغ به صفر نرسه هیچی نمیفرستم خدا کنه کلاهبرداره دلش بسوزه واسه من و یه مقدار پول برام بفرسته دوستان هیچ مبلغیواریز نکنید چون اون اون وبسایت الکیه وهیچ شرکت پستی به اون اسم وجود ندارد پس مراقب باشید حتی پلیس فتا هم رفتم اونها گفتن ما نمیدانیم ولی یکنفر تو پلبس فتا بود که ۸۰ملیون همون خانم اندونیزیایی ازش خورده مراقب باشید اونها حرفه ای هستن وسلام

  1. 🙏🙏🙏👏👏👏👏👏

   خدا را شکر که ماهیت این خانم هم روشن شد البته من الحمداله نیاز به پول ندارم ، هر چه دراینستا پیام برام فرستاد اطلاعات ازم میخواست بهیش ندادم
   اما دوست ندارم از هموطنانم و این وضعیت معیشت که دامن گیرشان شد کسی سو استفاده کنه.

 39. برای من هم فرستادن خانم اندونزیایی ساکن لندن و مدارک کامل ازم گرفتن و گفتن پولو در یک چمدان از طریق شرکت skily deliveryبرایم میاورند و من مبلغ حدود هزار و پونصد دلار برایشان بریزم هذینشم به عهده خودمون هست
  اینا هدفاشون چی هست

  1. این ها شیاد هستند، این زن برام پیام فرستاد، می خواهند از این طریق در آمدی برای خودشون جور کنند.

 40. سلام ب من هم همچین پیشنهادی توی اینستا دادن بعد شماره همراه خودش رو برام فرستاد گفت از واتساپ پیام بده من هم پیام دادم و گفت اسم و مشخصات کامل خودت با عکس شناسایی کامل خودت رو بفرس اینا کلاه برداران وگر نه کی پول خودش رو از یه کشور ب کشور دیگه میفرسته همون جا ب خیریه وه یتیم میبخشه گول نخورید هیچ پولی رو نفرستید….

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عناوین مطلب