تحلیل تکنیکال سهم حریل – دلقما – غگلپا و دفرا

در حال نمایش 1 نوشته (از کل 1)
 • نویسنده
  نوشته‌ها
 • #32700
  ساناز فخری
  مشارکت کننده

  تحلیل تکنیکال 4 سهم حریل، دلقما، غگلپا و دفرا را در زیر مشاهده کنید.

  حریل : همچنان در روی خط ترند بلندمدت خود وهمچنین لاین پایین چنگال اندرو رسیده است و پوشش 6 ماهه خود را نیز نسبتا متعادل محقق کرده است ودر قیمت حدود 155 تومان برای خرید مناسب است.

  تکنیکال حریل

   

  دلقما : سهمی که با سفته بازی صعود بسیار شارپی داشت و با خروج سفته بازان سهم گرفتار ریزش واصلاح قیمت زمان شد ودوحمایت در بین راه داشت که اولین حمایت که در نمودار مشخص است، پس از یک رشد کوتاه مدت و سپس حمله دوباره به این حمایت موفق به شکست آن شد و اکنون به حمایت دوم که همین ناحیه حدود 300 تومان است رسیده است و بسیار مناسب خرید می‌باشد با توجه به پوشش مناسب 6ماهه ریسک خاصی متوجه این سهم نمیباشد حدزیان سهم تثبیت قیمت زیر 250 تومان و هداف سهم 400 و 500 تومان است.

  نمودار دلقما

  تکنیکال دلقما

   

  غگلپا : حرکت در یک کانال که در کف کانال خرید و در سقف فروش، استراتژی خوبی برای این سهم است.

  بسیار کم ریسک و بنیادی و تکنیکال است و زیر 1200 تومان فرصت خرید خوبیست با هدف سقف کانال
  پوشش 6 ماهه شرکت نیز معتدل و خوب بوده است و بودجه کامل خود را تا اخر سال محقق خواهد کرد و مشکل خاصی در این رابطه نخواهد داشت.

  نمودار غگلپا

  تحلیل تکنیکال غگلپا

   

  دفرا : حدود 760 تومان ناحیه حمایتی مناسبی برای ورود به این سهم است. پوشش مناسب 6ماهه حدود 45درصد و نوع محصولات شرکت برای ترید گزینه کم ریسکی را فراهم کرده است. سهم اصلاح قیمت زمان مناسبی را پشت سر گذاشته است. پله دوم را نیز میتوان در صورت ریزش بیشتر در ناحیه حدود 660 تومان وارد شد.
  حد زیان سهم تثبیت زیر 600 تومان
  از لحاظ بنیادی سهم بسیار ارزشمند است

  نمودار دفرا

  نمودار سهم

   

  بکام : در ناحیه حمایتی خوبی قرار دارد ومیتوان خرید مناسب وکم ریسکی در قیمت های کنونی حدود 200 تومان وپایینتر داشت با حد زیان تثبیت قیمت زیر 170 تومان وهدف قیمت 260 و 300 تومان-

  از لحاظ بنیادی نیز سهم عملکرد نسبتا مناسبی در 6ماهه داشت و تعدیل مثبت 24درصدی نیز گزارش کرد که البته با توجه به مفروضات از قبیل نصب و اماده سازی خط تولید طرح توسعه شرکت

  نمودار سهام بکام

  نمودار سهم بکام

   

  به تاریخ مطلب در بالا توجه نمایید

  سایر نمودارها و مطالب را در این صفحه بخوانید

   

در حال نمایش 1 نوشته (از کل 1)
 • شما برای پاسخ به این موضوع باید وارد شوید.