چگونه از کارگزاری آگاه 25 درصد تخفیف کارمزد بگیریم؟

در حال نمایش 1 نوشته (از کل 1)
 • نویسنده
  نوشته‌ها
 • #32068

  کارمزد معاملاتی در بورس یکی از هزینه‌هایی است که در بورس چندان به چشم نمی‌آید ولی اگر در بلندمدت محاسبه کنید، یک هزینه سنگین برای شماست. میزان کارمزد در حال حاضر در سفارش خرید سهام حدود نیم درصد و در سفارش فروش حدود 1 درصد است.

  سهم کارگزاری‌ها از این کارمزد در هر سفارش (صرفنظر از اینکه سفارش خرید باشد یا فروش) معادل 0.4 درصد است. برخی از کارگزاری‌ها مانند آگاه روی این کارمزد تخفیف می‌دهند. کارگزاری آگاه دریافت این تخفیف را از طریق بآشگاه مشتریان خود فراهم کرده است.

  تخفیف کارمزدها در بآشگاه مشتریان کارگزاری آگاه از 10 درصد تا 25 درصد متغیر است. اگر شما در سطح 1 (قله اول بآشگاه باشید) فقط 10 درصد تخفیف کارمزد می‌گیرید و زمانی که به قله 10 برسید این تخفیف به 25 درصد افزایش می‌یابد. امام مشکل اینجاست که رسیدن به قله 10 بآشگاه آگاه چندان راحت نیست و باید فعالیت بسیار زیادی داشته باشید.

  راه‌حل استفاده از تخفیف 25 درصدی باشگاه مشتریان کارگزاری آگاه بدون افزایش قله

  امکانی در باشگاه آگاه فراهم شده که افراد می‌توانند با وارد کردن کد معرف، شخصی را به عنوان معرف خودشان تعیین کنند (اینکار پس از ورود به بآشگاه، در منوی بالا سمت چپ مقدور است)

  وقتی شخصی کد یک نفر دیگر را به عنوان معرف وارد می‌کند، به مدت یکماه از مزایایی که معرف دارد استفاده می‌نماید. بنابراین اگر معرف در قله 10 باشد و 25 درصد تخفیف کارمزد بگیرد، شما می‌توانید کد معرف را وارد کنید و به مدت یک ماه از این تخفیف 25 درصدی بهره‌مند شوید.

  اکنون یک کدمعرف که دارای سطح باشگاه 10 (قله دماوند است) خدمت شما ارائه می‌شود تا با وارد کردن آن، از یک ماه تخفیف 25 درصدی کارمزد، تخفیف 70-80 درصدی برای دوره‌های آموزشی و بسته‌های اشتراک ویژه بهره بگیرید.

  کد معرف سطح 10 بآشگاه مشتریان کارگزاری آگاه: AA2791

  پس از ورود به حساب کاربری‌تان در bashgah.com کد فوق را در صفحه “معرفی معرف” در بآشگاه مشتریان کارگزاری آگاه وارد کنید.

  در کارگزاری آگاه حساب ندارید؟ راهنمای افتتاح حساب را اینجا بخوانید

   

در حال نمایش 1 نوشته (از کل 1)
 • شما برای پاسخ به این موضوع باید وارد شوید.