رشد نماد “خکار” نزدیک است / نظر حمید رضایی در مورد سهم “خکار”

بورسینس – آموزش بورس، ارز دیجیتال و سرمایه گذاری انجمن ها انجمن گفتگوی بورسی رشد نماد “خکار” نزدیک است / نظر حمید رضایی در مورد سهم “خکار”

در حال نمایش 1 نوشته (از کل 1)
 • نویسنده
  نوشته‌ها
 • #28962

  خکار یک رشد قیمتی و سود حداقل 30 درصدی و حداکثر 50 درصدی بین ❌ 16 خرداد تاقبل از پایان تیر 95 ❌ برای سرمایه گذارنش میتواند به ارمغان بیاورد اونم به دلایل زیر??

  1️⃣ خکار افزایش سرمایه 111 درصدی از محل تجدید ارزیابی دارایی ها را در سال 1394 در دفاتر خود ثبت کرد و همه مدارک افزایش سرمایه خود را برای گرفتن مجوز از سازمان بورس برای افزایش سرمایه در همان سال 94 ارسال نموده است و از پارسال تا به حال سازمان بورس منتظر جواب اداره مالیاتی بود که ببیند آیا خکار شامل معافیت مالیاتی میشود یا خیر

  که خوشبختانه اداره مالیات در 95/1/30 پاسخ داد که شرکتهایی که در سال٩٤ کار تجدید ارزیابی کارشناسی دادگستری انجام دادند و افزایش سرمایه هایشان در دفاتر سال ٩٤ ثبت کردن معاف از مالیات هستند و حالا خکار منتظر صدور مجوز افزایش سرمایه توسط سازمان بورس است و حتمأ خکار باید تا قبل از برگزاری مجمع سالیانه که یکماه دیگر است افزایش سرمایه خود را انجام بدهد

  چون تو صورت های مالی١٢ماهه سال 94 باید افزایش سرمایه بیاورد که اتفاقأ خکار باید در همین خرداد٩٥ اونو انتشار دهد پس کار تقریبأ تمام شده بدانید و در همین خرداد ماه هم پس از صدور مجوز افزایش سرمایه توسط سازمان بورس خکار  باید حداقل بین 10 تا 15 روز بعدش ببنده و برود مجمع افزایش سرمایه ١١١ درصدی از محل تجدید ارزیابی دارایی ها (جایزه ای) خود را برگزار کنه?

   2️⃣ خکار با همین سود اعلامی حدود 39 تومانی در این قیمتها بسیار ارزنده است حتی اگر افزایش سرمایه از تجدید ارزیابی دارایی ها هم نداشت باز چیزی از شایستگی و ارزندگی سهم روی این قیمتها کم نمیکرد، شرکت خکار میتواند بعلت تولیدات محصولات زیادی که برای دو کارخانه سایپا و ایرانخودرو دارد در سال ٩٥ حتی تعدیل مثبت سود دهد.

  3️⃣ خکار با همین سرمایه با توجه به تولید محصولات خاص و انحصاری در صورت نهایی شدن و شروع همکاری قرارداد خودروسازهای خارجی با کشور ایران این شرکت حتی توانایی بالا بردن سود خود تا محدوده 100 تومان هم در آینده دارد پس این سهم زیاد دست کم نگیرید .

  4️⃣ فراموش نکنید سهام شرکت خکار در همین بازار خراب پارسال ، که تحریمها هنوز لغو نشده بود در محدوده قیمتهای 600 تا 700 تومان برای خرید این سهم سر دست شکسته میشد بعد روی این قیمتهای بسیار کم و اندک حال حاضر ، تفکر کردن برای خرید این سهم جای سوال دارد!!!

  ? خکار خاطرتون هست که ، روی قیمت 230 تومان در 95/2/5 در همین کانال خودمان پیشنهادش کردم و خوشبختانه قیمت امروزش هم فعلأ شده 290 تومان و با توجه به افزایش سرمایه از تجدیدارزیابی  پیش رو این سهم هنوز جای رشد از 16 خرداد تا قبل از پایان تیر 95 دارد

  خکار مجوز افزایش سرمایه اش از طرف سازمان بورس بیاد روی کدال چون سهم کوچکی است شک نکنید تقاضا فوری برایش میره بالا و فروشنده ها به یکدفعه نیست میشوند و همین باعث میشه سهم شارپی و سریع رشد کند ، خکار  تا قبل از مجمع تیرماه 95 توانایی رسیدن به هدف اول 380 تومان و هدف دوم 420تومان را دارد و هدف سوم نمیتوانم بگم چون ممکنه برای افزایش سرمایه جایزه ایش تا قبل از تیر 95 بسته بشود و عمرش برای رسیدن به هدف سوم تا قبل از افزایش سرمایه کفاف ندهد ?

  ☝?️اگر از 16 خرداد 95 تا قبل ازپایان تیر 95 سود 30 تا 50 درصدی در این سهم ❌خکار❌ کردید اونو نگذارید روی شانس بلکه بدانید این سود نتیجه تحلیل منطقی و بر اساس شواهد موجود بوده است .

  ? در عجبم خیلی ها میدانند که افزایش سرمایه 111 درصدی جایزه ای خکار باید این ماه بیاد روی کدال ولی نشستن تا بیاد و تازه بعد از 20 درصد رشد سهم برن تو صف آن تا بخرنش خوب خریداری و سهم قبول داری قبل از اینکه مجوز افزایش سرمایه اش بیاد در کدال بخر دیگه ، نه که بعدها بیایی تو بالاترین قیمت بخری!!!
  یاحق✋?

  حمید رضایی (شنبه 95/3/15)

در حال نمایش 1 نوشته (از کل 1)
 • شما برای پاسخ به این موضوع باید وارد شوید.