چگونه بیت‌کوین استخراج شده را به کیف پول انتقال دهیم و نقد کنیم؟

روش دریافت و فروش بیت کوین استخراج شده

راه‌های اصلی برای بدست آوردن بیت‌کوین این دو راه است:

1. بیت‌کوین بخرید
2. بیت‌کوین استخراج کنید

راه‌های فرعی دیگری نیز وجود دارد، مثلا در سایت‌های کسب درآمد و سایت‌های قطره‌ای (که اصطلاحا Faucet نامیده می‌شود) عضو شوید و فعالیت داشته باشید ولی این روش‌ها معمولا درآمد خیلی پایینی دارند.

تمرکز ما در این مطلب این است که شرح دهیم چگونه می‌توانید بیت‌کوین استخراج شده را به کیف پول‌تان منتقل کنید و آنرا به ریال بفروشید.

نکته: اولین قدم برای استفاده از بیت‌کوین، ایجاد یک کیف پول بیت‌کوین است. در این مطلب در مورد کیف پول‌ها شرح دادیم و چند کیف پول مناسب نیز پیشنهاد کردیم.

نحوه کار با کیف پول‌ها متفاوت است زیرا رابط کاربری آنها می‌تواند متفاوت باشد.

اما چند اصل ثابت برای کار با کیف پول‌ها وجود دارد.

نحوه دریافت بیت‌کوین در کیف پول

هر کیف پولی که ایجاد می‌کنید دارای دو بخش Send و Receive است. برای اینکه از دیگران بیت‌کوین بگیرید باید روی بخش Receive کلیک کنید. با اینکار یک آدرس بیت‌کوین به شما داده می‌شود که شامل حروف و کاراکترهای تصادفی است.

نمونه یک آدرس بیت‌کوین: 1NrKmBGrH9LeDNbHCZHqQ1A4XetR8AAzc

این آدرس مانند شماره حساب شماست. برای دریافت بیت‌کوین، باید این آدرس را به سایت یا شخصی که قصد ارسال بیت‌کوین به شما دارد ارائه دهید.

بنابراین برای دریافت بیت‌کوین استخراج شده، آدرس بیت‌کوین که از کیف پول‌تان برداشتید را در استخر استخراج وارد کنید.

چه بخواهید از استخر استخراج، بیت‌کوین دریافت کنید و چه از یک سایت، قطعا یک فیلد برای وارد کردن آدرس بیت‌کوین وجود خواهد داشت.

مطلب مرتبط: استخر استخراج چیست؟

بعد از اینکه آدرس بیت‌کوین‌تان را وارد کردید، ارسال کننده می‌تواند به شما بیت‌کوین استخراج شده را بفرستد.

اینکه چه زمانی بیت‌کوین بدست شما می‌رسد، به سیاست پرداخت آن استخر استخراج بستگی دارد. باید حداقل پرداخت استخر و بازه‌های زمانی پرداخت را بررسی کنید.

مثلا ممکن است یک استخر، روزانه پرداخت داشته باشد و حداقل پرداخت 0.001 بیت‌کوین باشد.

یا یک استخر دیگر، پرداخت هفتگی داشته باشد و حداقل پرداخت 0.002 بیت‌کوین باشد.

این جزییات را باید در سایت استخر استخراج بدست آورید، زیرا هر استخر ممکن است سیاست پرداخت متفاوتی در پیش بگیرد.

تایید شدن تراکنش‌های بیت‌کوین معمولا 30 دقیقه طول می‌کشد (گاهی کمتر و گاهی بیشتر). به عبارت دیگر وقتی ارسال کننده بیت‌کوین، تراکنش را ارسال کرد معمولا حدود 30 دقیقه طول می‌کشد تا بیت‌کوین در کیف پول شما اضافه شود.

اگر قرار بوده بیت‌کوین برای شما ارسال شود (مثلا به حداقل برداشت رسیده‌اید و موقع پرداخت رسیده) ولی بیت‌کوین در کیف پول‌تان دریافت نکردید باید ابتدا بررسی کنید که کیف پول شما رقم موجودی را به درستی نمایش می‌دهد یا خیر.

کیف پول‌های موبایلی و دسکتاپ برای نمایش موجودی نیاز به اینترنت دارند، بنابراین مطمئن شوید که اینترنت شما وصل است.

اغلب موارد مشکلی در نمایش موجودی وجود ندارد ولی می‌توانید با زدن گزینه بروزرسانی (Refresh) در کیف پول، از بروز بودن موجودی مطمئن شوید.

اگر همچنان موجودی شما افزایش پیدا نکرده، باید با ارسال کننده تماس بگیرید و دلیل عدم ارسال بیت‌کوین را جویا شوید.

قبل از تماس با ارسال کننده، مطمئن شوید که:

1. به حداقل برداشت رسیده‌اید
2. موعد پرداخت‌ها فرا رسیده است
3. آدرس کیف پول‌تان را به درستی در سایت یا استخر موردنظر وارد کرده‌اید
4. به اندازه کافی برای تایید شدن تراکنش منتظر مانده‌اید

وصل کردن استخر استخراج به کیف پول

برخی از افراد، اصطلاح “وصل کردن استخر به کیف پول بیت کوین” را به کار می‌برند.

نمی‌دانم این اصطلاح از کجا شکل گرفته ولی منظور از این عبارت، همان چیزی است که در پاراگراف‌های قبل شرح دادیم: وارد کردن آدرس کیف پول در استخر.

تفاوتی ندارد شما بخواهید از استخر استخراج بیت‌کوین بگیرید، از صرافی، از پسر همسایه، از یک نفر در آن طرف دنیا، از دوست‌تان یا از هر جای دیگر…. برای دریافت بیت‌کوین باید آدرس بیت‌کوین را به ارسال کننده بدهید. به همین سادگی!

هر کیف پولی نصب کردید، یک بخش Receive دارد که با باز کردن آن یا کلیک روی آن، آدرس بیت‌کوین را مشاهده خواهید کرد.

به عبارت دیگر، با هر کیف پولی که ایجاد می‌کنید حداقل یک آدرس بیت‌کوین ایجاد می‌شود.

این روزها اغلب کیف پول‌ها HD هستند، به این معنا که با هر بار کلیک روی دکمه Receive یا هر بار درخواست آدرس، کیف پول یک آدرس بیت‌کوین جدید به شما می‌دهد.

اگر کیف پول شما به این شکل است، جای نگرانی وجود ندارد. هم آدرس‌های جدید و هم آدرس‌های قدیمی معتبر هستند.

نکته: HD مخفف عبارت Hierarchical Deterministic است. در مورد کیف پول‌های HD بیشتر بخوانید.

روش نقد کردن بیت‌کوین استخراج شده

بیت‌کوین ارزش مشخصی دارد که همواره در حال نوسان است.

مطلب مرتبط: چرا بیت کوین ارزش پیدا کرده؟

پس چه بیت‌کوین را به عنوان یک ارز در نظر بگیرید و چه به عنوان یک کالا، همیشه خریدار و فروشنده برای بیت‌کوین وجود دارد.

در واقع روزانه میلیاردها دلار بیت‌کوین در سرتاسر دنیا معامله می‌شود. اغلب حجم معامله حاصل از معاملات تریدرهایی است که به دنبال کسب سود از نوسانات قیمت بیت‌کوین هستند.

با این حال، افراد زیادی نیز وجود دارند که بیت‌کوین‌هایی که از طریق استخراج یا راه‌های بدست آورده‌اند را می‌فروشند و در ازای آن سایر ارزهای دولتی مانند ریال، دلار، یورو و… دریافت می‌کنند.

بنابراین مشکلی از لحاظ نقد کردن بیت‌کوین وجود ندارد.

بیشتر بخوانید: چگونه بیت‌کوین را نقد کنیم؟ (ریال یا دلار)

برای نقد کردن بیت‌کوین و دریافت ریال، چند راه کلی وجود دارد:

1. بیت‌کوین را به صرافی‌های آنلاین بفروشید – با جستجوی عبارت “فروش بیت‌کوین”، به سایت‌های زیادی برخورد خواهید کرد که بیت‌کوین را از شما خریداری می‌کنند. می‌توانید با بررسی قیمت‌ها و شرایط معامله، بیت‌کوین را به این صرافی‌های آنلاین بفروشید.

2. بیت‌کوین را به یک شخص عادی بفروشید – افرادی هستند که به هر دلیلی قصد خرید بیت‌کوین دارند. طبیعتا نمی‌توان به هر شخصی اطمینان کرد و ممکن است شخص موردنظر بیت‌کوین گرفته و پول شما را پرداخت نکند. ولی سایت‌هایی مانند بیدارز یا لوکال‌بیت‌کوینز این معاملات را امن و ساده کرده است.

این سایت‌ها (که به پلتفرم‌های P2P یا همتا به همتا مشهور هستند)، به عنوان واسطه در معاملات عمل می‌کنند و می‌توانید با اطمینان زیاد و بدون نگرانی از کلاهبرداری با سایرین وارد معامله شوید.

جزییات بیشتر در مطالب زیر:

از طریق دو سایت فوق، به راحتی می‌توان مقادیر بالای بیت‌کوین را نقد کرد.

تفاوتی نیز بین بیت کوین ماین شده و بیت‌کوین خریداری شده وجود ندارد.

در معاملات (چه بخواهید به صرافی بفروشید و چه در سایت‌های P2P)، به چند نکته توجه کنید:

اعتبار و تاریخچه معاملات شخص

تاریخچه معاملات صرافی را نمی‌توانید بدست آورید ولی در سایت‌هایی مانند bidarz و localbitcoins، اعتبار کاربر و تعداد معاملات شخص قابل مشاهده است. مخصوصا در لوکال‌بیت‌کوینز جزییات خیلی بیشتری می‌توان بدست آورد و فقط با کاربرانی که اعتبار بیشتری دارند وارد معامله شد.

 قیمت خرید بیت‌کوین

افراد برای خرید و فروش بیت‌کوین، قیمت دلخواه خود را ارائه می‌دهند. کسی نمی‌تواند خریدار یا فروشنده بیت‌کوین را مجبور کند تا بیت‌کوین را به قیمت خاصی بخرد یا بفروشد. به همین دلیل باید به دنبال بهترین نرخ برای خرید و فروش باشید. در پلتفرم‌های P2P، معمولا پیشنهادات خرید و فروش را می‌توان براساس زیاد یا کم بودن قیمت مشاهده کرد. (به ترتیب)

نیفتادن در دام کلاهبرداری

 بهتر است به پیشنهاداتی که در تلگرام و سایت‌ها و اپلیکیشن‌های متفرقه می‌بینید توجه نکنید. برای حفظ بیت‌کوین و سرمایه‌تان فقط از طریق صرافی‌های معتبر و پلتفرم‌های شناخته شده معاملات را انجام دهید. کلاهبرداری‌های بسیار زیادی در زمینه بیت‌کوین انجام می‌شود.

ویژگی‌های خاص بیت‌کوین (غیرقابل بازگشت بودن، ناشناس بودن نسبی، پیگیری پیچیده و…) باعث شده کلاهبرداران زیادی از ناآگاهی کاربران سوءاستفاده کنند.

ممکن است شخصی پیدا شود و حاضر شود بدون دریافت بیت کوین، ابتدا مبلغ را به حساب شما واریز کند. اگر این مبلغ از کارت‌های بانکی دزدیده شده یا حساب شخص دیگری باشد که هک شده، شما باید پاسخگوی این تراکنش باشید.

برخی از کلاهبرداران با سرقت اطلاعات کارت‌ها و حساب‌های بانکی، بطور آنلاین مبلغ را از این کارت‌ها و حساب‌ها به حساب فروشندگان ارزهای دیجیتال واریز می‌کنند که بعدا باعث به وجود آمدن مشکلاتی برای فروشنده ارز دیجیتال می‌شود.

به همین دلیل صرافی‌ها از خریداران بیت‌کوین و ارزهای دیجیتال تقاضای احراز هویت (ارائه اسکن مدارک، تصویر کارت بانکی و…) می‌کنند.

 

قصد خرید یا فروش ارز دیجیتال در ایران را دارید؟ در این سایت می‌توانید با اطمینان و با چند کلیک خرید کنید:

نام ویژگی‌هاامتیاز
نوبیتکس
 • خرید ارز دیجیتال با کارت بانکی شتاب
 • بدون نگرانی از تحریم
 • معامله با کارمزد و سرعت مناسب
 • معاملات بیت‌کوین، اتریوم، ریپل، تتر و... در برابر ریال و دلار

اگر مایل به مطالعه بیشتر درباره ارز دیجیتال هستید، پیشنهاد می‌کنیم کتاب "ارز دیجیتال، سیر تکامل طبیعی پول" را در اینجا دانلود کنید و بخوانید...

98 نظر
 1. سلام‌ وقت بخیر من‌مقدار 0.05بیت کویین از طریق سرورماینینگ گوشی لستخراج کردم وادرس کیف پول بیت کویین نوبیتکس به ماینر دادم پس از رسیدن به مقدار برداشت وبه کیف پول واریز کردم ولی متاسفانه در حساب نوبیتکسم مشاهده نمیشه ممنون میشم راهنمایی بفرمایید با تشکر

 2. سلام. من چطور میتونم بیت های استخراج شده رو از کریپتوفری به نوبیتکس انتقال بدم؟؟؟ ادرس کیف پولم رو چطوری باید وارد سایت کریپتو کنم که این انتقال انجام بشه؟؟؟ میشه یکی راهنماییم کنه؟ ممنون میشم.

 3. سلام و عرض و ادب
  ببخشيد منو توي Cryptotab بيت استخراج ميكنم-ميخواستم ببينم واقعاً معتبره يا نه؟و س.ال دوم اينكه ميشه به نوبيتكس چنج كرد؟ممنون ميشم زود جواب بدين

 4. سلام
  میخواستم بدونم نحوه انتقال بیتکوین یا ارز دیجیتال استخراج شده از دستگاه ماینینگ به چه صورت است؟
  ممنون

 5. یه سوال داشتم در مورد برنامه کریپتو تب که یکی از دوستام فرستاده میگه با این برنامه میشه بیت کوین استخراج کرد ایا واقعیت داره یا سر کاریه لطفا راهنمایی کنید ممنون میشم

 6. سلام.من توی سایت cryptofree ثبت نام کردم.تاالان 0.05995چقدر میشه. وچگونه میشه به ریال تبدیل کرد.ممنون.

  1. 0
   سلام.من توی سایت cryptofree ثبت نام کردم../۰۰۰۰۰۰۶ استخراج کردم .چگونه میشه به ریال تبدیل کرد.ممنون میشم پاسخ را به جیمیل من ارسال کنین

 7. با سلام‌من از یک استخر مقدار0.4 بیت کوین استخراج کردم که در سایت بلاکچین‌ تو بالانسم هستش منتها آدرس والتم مربوط به کیف پولم نیست و متاسفانه در سایت بلکچین وقتی گزینه اهدا رو می زنم‌صفحه ارور میده آیا امکان داره این آدرس والتمو به یک کیف پول لینک بدم لطفا کمک کنید

  1. سلام‌ وقت بخیر من‌مقدار 0.05بیت کویین از طریق سرورماینینگ گوشی لستخراج کردم وادرس کیف پول بیت کویین نوبیتکس به ماینر دادم پس از رسیدن به مقدار برداشت وبه کیف پول واریز کردم ولی متاسفانه در حساب نوبیتکسم مشاهده نمیشه ممنون میشم راهنمایی بفرمایید با تشکر

 8. سلام و خسته نباشيد .
  اگر ما با استفاده از دستگاه ماينر توانستيم در يك ماه مثلا 0.03 بيت كوين استخراج كنيم و بعد آنرا به كيف پول انتقال داديم مي توانيم آن را بفروشيم ؟ يا حتما بايد يك بيت كوين كامل را بفروشيم ؟

  1. سلام وقت بخیر دوست گرامی
   مقادیری مثل 0.03 رو هم میشه فروخت و نیازی نیست حتما 1 بیتکوین داشته باشید.

 9. سلام من ۶ روز پیش برای برداشت بیت کوین ادرس کیف پولم رو تو سایت cryptofree.casa وارد کردم ولی هنوز به کیف پولم واریز نشده ؟ میشه بگید باید چیکار کنم

  1. با سلام‌من از یک استخر مقدار0.4 بیت کوین استخراج کردم که در سایت بلاکچین‌ تو بالانسم هستش منتها آدرس والتم مربوط به کیف پولم نیست و متاسفانه در سایت بلکچین وقتی گزینه اهدا رو می زنم‌صفحه ارور میده آیا امکان داره این آدرس والتمو به یک کیف پول لینک بدم لطفا کمک کنید

   1. سلام وقت من ارز بیت کوین0.005دارم تو f2poolولی تو کیف پولم ارسال نمیکنه دلیلش چیه

 10. من قبلا بیت خریده بودم و الاناز اون فقط یه آدرس دارم باید چیکار کنم اون آدرس رو چطور انتقال بدم به بایننس یا صرافی .

  1. صرفا با داشتن آدرس نمیتونید هیچ کاری انجام بدید و باید کلید خصوصی کیف پول رو داشته باشید.

  2. یه سوال داشتم در مورد برنامه کریپتو تب که یکی از دوستام فرستاده میگه با این برنامه میشه بیت کوین استخراج کرد ایا واقعیت داره یا سر کاریه لطفا راهنمایی کنید ممنون میشم

 11. سلام.از سایت miningplace بیت کوین استخراج کردم.نمیدونم چطور انتقالش بدم به کیف پولم تا بتونم نقدش کنم.ممنون میشم راهنمایی فرمایید.
  خودتون خرید یا فروش رو انجام می دید؟؟کارمزدش چقدره؟؟؟

  1. سلام وقت بخیر دوست گرامی
   باید در یک صرافی (مثلا سایت نوبیتکس) ثبت نام کنید و آدرس بیتکوین رو از صرافی بدست بیارید و در سایت موردنظر ثبت کنید.
   اگه واقعا پرداختی داشته باشه بیتکوین رو میفرستن و بعد از قرار گرفتن در کیف پول شما در صرافی، میتونید بیتکوین رو بفروشید

  1. سلام وقتتون بخیر من بیت 0.0048 در استخر btc دارم
   میگن باید به ۰۰۵. برسه بعدش خودش میره توی کیف پول
   ممنون میشم راهنمایی کنین

 12. سلام من قبلا داخل یک سایت بیدکوین فعالیت داشتم ولی الان هر لینکی وارد میکنم بالا نمیاره میشه اگه لینک ارید همینجا برام ارسال کنید؟

 13. سلام ببخشید میشه راهنمایی کنید برا برداشت از کیف پول پولین باید چیکار کنم چون احراز هویتش انجام نمیشه و اینکه حتما باید پاسپورت داشته باشیم اگه کسی اطلاعی در این مورد داره لطفا راهنمایی کنید

  1. سلام، بستگی به کیف پول داره
   اساسا از کیف پولی که از شما پاسپورت یا مدارک هویتی بخواد نباید استفاده کنید

 14. سلام برای دریافت کیف پول بیت کوین
  یا نقد کردن پولمون باید چه مشخصاتی رو بدیم

  منظورم کارت ملی و ایناست

  1. سلام وقت بخیر
   برای فروش بیت‌کوین در صرافی های آنلاین ایرانی معمولا عکس کارت ملی، کارت بانکی و بعضی جاها سلفی با کارت‌های ذکر شده از شما خواسته میشه.

   1. سلام ببخشید برای اینکه بتونیم برداشت کنیم باید ب حداقل چقد برسه و اینکه چجوری باید برداشت کرد ب کارت بانکی خودت بریزی من هرچی مطالب رو میخونم نمی‌فهمم اگر میشه منو راهنمایی کنید ممنونم🙏

 15. سلام من با استخر پولین کار میکنم دیدم داخل سایت استخر نوشته درامد استخراح تو داخل کیف پول استخر بریز کارمزد نداره چند درصد هم بیشتر میده منم کیف پول باز کرد ادرس کیف عوض کردم بیت استخراج میشد واریز میشد تو والت پولین استخر بعد از چند وقت بیت لازم داشتم دیدم میگه اهراز هویت کنید تا برداشت فعال شه تمام استخراج فارمم توش مونده چکار کنم چطوری برداشت کنم لطفا کمکم کنید

 16. سلام ، یه نفر به من یه کد عجق وجق داد ، مثل این 5%6>85%75$5d)97]
  گفته که این ۰.۰۳ بیت کویینه ، چنین چیزی داریم؟ اگه اره چطور میتونم بریزمش به والتم

 17. سلام وقت بخیر
  من بیت کویین هام به ۰.۳ رسیده میخوام از خارج از کشور برداشت بزنم برای اون ی کیف پول میخوام که از دبی برداشت زد بره به کیف پول تو دبی بعد از اونجا بفرسته به ایران صرافی
  یکی هم صرافی معتبر میخواسم
  و اگه راهنمایی دارین در مورد برداشت از خارج از کشور راهنماییم کنیم ممنون

  1. سلام وقت بخیر
   اگه هدف‌تون نقد کردن بیت کوینه اصلا نیازی به این کارها نیست.
   از طریق سایت نوبیتکس میتونید بیت کوین رو بخرید یا بفروشید، به راحتی و با اطمینان.

  2. سلام شما اگه نوبیتکس را نصب کنید خیلی راحت میتونین بدون نیاز به صرافی بیت کوین خود را بفروشین و به ریال یا دلار تبدیل کنین

 18. سلام.برای اینکه با استفاده از ماینر بیت استخراج کنیم چه کیف پولی پیشنهاد میدین ثبت نام کنیم.منظورم بلاک چین یا کوینومی میشه راهنمایی کنین؟؟

   1. سلام ، من از ی سایتی 0.1 اتریم برداشت کردم وب کیف پول مجازیم تو برنامه freewallet فرستادم حالا باید چیکار کنم تا ب ریال تبدیلش کنم؟؟ چطور ببرمش تو صرافی های ارز دیجیتال؟؟

    1. سلام من چند سال پیش یکی از رفیقام و از طریق تلگرام یک کانال بهم معرفی کرد و تو اون کانال میشد بیت کوین استخراج کنیم اما سر در نمیارم چطوری میشه انتقال بدم به کیف پول بلک چین میشه راهنمایی کنید بدونم واقعی هست یا سرکارم موجودی بیتم الان
     0.01366709

   2. سلام من تو برنامه فری بیتکوین یه مقدار بیتکوین گرفتم ادرس بیت کوینو بهم میده ومن تو سایت بلاکچین مقدارشو میبینم حالا میخوام بفروشمش باید چکار کنم

 19. سلام.لطفا سایت های ایرانی برای ترید معرفی کنین.و اینکه ایا سایت های خارجی برای ایرانیا خوبه یا نه؟

  1. سلام وقت بخیر
   ما از نوبیتکس برای معاملات استفاده میکنیم و راضی هستیم
   سایتهای خارجی هم میتونن کاربرد داشته باشن ولی خطر مسدود شدن حساب رو دارند و باید با آی پی غیرایرانی در اونها فعالیت داشت

 20. سلام من از کجا ببینم بیت کویین های ارسال شده ب کیف پولم کجاس لطفا راهنمایی کنید و اینه چطوری بفروشم اسم سایت من گیت بیت کویین هس

 21. سلام و وقت بخیر خسته نباشین اون طور که نظرات رو خوندم به نظرم بهترین سایت همینه بورسینس چون سایت به نظرات مردم ارزش قائله و کامنت هاشونو جواب میده که اگه آدم ارزش اینو بفهمه خیلیه.آقای جهاندیده من به ده دلار بیت کوین احتیاج دارم و بیت کوین هم دارم که نمیتونم برداشت کنم تو کیف پول کوینومی پنج یا شیش بار بیشتر از ۱۰۰ دلار بیت کوین برداشت کردم نمیدونم به چه علتی کیف پول کوینومی همون بیت کوین ها رو دریافت نکرده نمیدونم به چه علتی ولی از استخر استخراجم همون قدر بیت کوین کم شده حالا علتشو نمیدونم بگذریم حالا من از شما میخوام یه کیف پول معتبر و که سابقه دریافت و فروش بیت کوینم داشته باشه به من معرفی کنید؟ ممنون.

  1. سلام وقت بخیر
   ممنون از حمایت شما دوست عزیز
   برای برداشت بیت‌کوین از کیف پول ها در صورتی که خطایی می‌بینید، خطا رو در اینترنت جستجو کنید
   خیلی مواقع پیش میاد بیت کوین در آدرس شما هست ولی کیف پول به هردلیلی موجودی بروز شده رو نشون نمیده
   برای اینکه مطمئن بشید چقدر بیت کوین در کیف پول دارید، آدرس بیت کوین رو در یک اکسپلورر وارد کنید و موجودی رو ببینید:
   https://www.bourseiness.com/dictionary/blockchain-explorer
   اگه موجودی در آدرس بیت کوین بود ولی در کیف پول نمایش داده نمیشه، بررسی کنید که آخرین نسخه کیف پول رو نصب کردید یا نه و اینکه مشکل اتصال با اینترنت نداشته باشید

  1. با قیمت فعلی بیت کوین (که نزدیک 490 میلیون تومنه) تقریبا میشه 4,802,000 تومن

    1. سلام خسته نباشید .
     من از یه سایتی به طور اتومات دارم با گوشیم بیت کویین استخراج میکنم.الان وقتی ادرس کیف پول برا برداشت میزنم مینویسه ادرس نامعتبر چون با ایمیلم وارد شدم .میشه راهنمایی بکنید چیکار باید بکنم.
     یه بار هم با ادرس کیف پولم وارد سایت شدم دارم بیت کووین استخراج میکنم ولی زمانی که برداشت میزنم از سایت کم میشه ولی روی حساب بیتکوینم نمیاد و شارژ نمیکنه لطفا کمکم کنید.ممنون میشم

 22. من تو سایت cryptofree هستم بیتکوین رایگان چگونه میتونم برداشت کنم به مقدار 0.0509 بیتکوین هستش؟چه مراحلی نیاز است ؟

 23. سلام من تو سایت بیتکیون رایگان هستم همون cryptofree به مقدار 0.0509 بیتکوین دارم مراحل لازم‌برای ایمن کردن و جلوگیری از بلاک شدنش چیه لطفن کمکم کنین

 24. سلام من در سایت گت فری بت کوئین میزان 0.00051725بیت کوئین برداشت زدم ولی اون دو روزه زده در انتظار دلیلش چیه؟

 25. عرض سلام و ادب خدمت سرور گرامی من در سایت mining place مقدار0.04204524 بیت کوین جمع کردهام برای ارتقا ۰/۰۰۹ لازم است من هرکاری میکنم ارسال کنم برایش درقسمت send اصلا کپی پیست نمیشود چیزی کیف پولمcoinomiwallet است ابسیار سپاسگزارم قبول زحمت بفرمایید راهنمایی کنید سلامت و سرافراز باشید

  1. سلام وقت بخیر
   کلابرداریه دوست عزیز، هیچ مبلغی به این سایتها ارسال نکنید

  2. با سلام من در یک سایت هستم توی اون سایت میگفت تعداد بیت کوئین های استخراج شده باید انقدر بشه منم واییستادم تا انقدر شد بعد هرچی رو دریافت میزنم به کیف پول نمیاد کم هم نمیشه اصلا استخراج نمیشه سایت جت مینینگ

 26. مفید بود ممنون از توضیحاتتون، لطفا هر هفته چند بار مطالب جدید به اشتراک بگذارید.

 27. سلام خسته نباشید من مقدار 014 بیت کوین دارم میشه بفرمایید چگونه میتونم برداشت کنم و اونو وارد حساب بانکی خودم کنم

  1. سلام باید شما اول اون رو چنج کنید به یک پول دیگه مثبت دلار بعداون دلار به پول کشور چنج کنید اینکار رو بعضی سایتها انجام میدن البته بالا توضیح داده با احتیاط انجام بدید .

  1. سلام من بیت کوین رسیده به(0.01701 )ایا میتون بفروشم و چگونه بتونم به ریال تبدیل کنم اگه میشه راهنمایی کنین

  2. سلام اگه بلدید کامل آموزش برداشترو بهم یاد بدید داخل تلگرام امکانش هست لطفا جواب بدید مرسی

 28. سلام یکی بالینکش منو به بیت کویین معرفی کرد من هیچ اطلاعی از این چیزا نداشت دوماهه باگوشی فعالم ولی هنوز نتونستم برداشت کنم واون شخص به من کمک نمیکنه میگه باید تا نه ماهه دیگه فعال باشی شما میتونید منو راهنمایی کنید

    1. سلام من دو تا سوال دارم
     سوال اول: سایت cryptoland.net معتبر است؟
     و سوال دوم: میتوان بیت کوین را از سایت cryptofree مستقیما به سایت cryptoland.net انتقال داد؟
     لطفا راهنمایی کنید به راهنمایی شما عزیزان نیازمندم.

   1. سلام ببخشید منم با همین سایتی ک شما دارید کار می‌کنید کار میکنم چجوری بیت کوین رو باید تبدیل ب پول کنم من این مرحله حساب رو بلد نیستم میشه بهم یاد بدید

 29. من مقدار0.00001569را به کیف پولم که در بلاک چین حساب باز کردم انتقال دادم ولی در انجا دیده نمی شود اما در گرپیتوتب دیده می شود ولی نوشته (بررسی وضعیت)این چه هست یعنی کی تایید می شود من نمی توانم بفرشم راهمنایی کنید

  1. حداقل کِشت برای پرداخت استخرت چقدره؟
   به سایت استخرت برو و حداقل رو چک کن
   اغلب باید 0.001 استخراج داشته باششی تا بتونی برداشت کنی
   به نظرم چون هنوز حساب استخراجت به حداقل نرسیده واریز انجام نمیشه
   اگه به حد نصاب برسه حتما واریز میشه

 30. با سلام من مقدار 0.00001569استخراج کردم وبه کیف پولم انتقال دادم که در بلاک چین است ولی متوسفانه در کیف پولم دیده نمی شود علت چیست میخواستم بفرشم ولی نمشه مکه وجود ندادی چه کار کنم

  1. سلام
   من مقدار زیادی بیت کوین در بلکچینم داشتم، به اشتباه لاگ اوت زدم و از برنامه خارج شدم. دوباره نصب کردم ولی متأسفانه تمام بیت کوین داخل کیف پولم پریده! فقط تنها چیزی که ازش دارم شماره حسابی بوده که میفرستادم برا دیگران که بیت کوین میزدن به بلکچینم. چکار باید کرد که این همه بیت کوین برگرده؟ لطفا

   1. سلام، بعد از نصب کیف پول باید پشتیبان می گرفتید تا بتونید در صورت حذف شدن کیف پول موجودی رو برگردونید

     1. سلام وقت بخیر دوست گرامی
      بستگی به کیف پول شما داره
      اکثر کیف پول 12 کلمه در ابتدای نصب به شما میدن که برای بازیابی موجودی بکار میره. اگه کیف پول حذف شد بتونید با این 12 کلمه موجودی رو بازیابی کنید.

 31. سلام اول اینک آیا سایت free bitcoin crypto معتبر هست یا ن ?دوم اینک توی این سایت کمتر از 0/3بيت کوين نمیشه برداشت کرد حالا من میخوام مبلغ 0/0137بيت کويني که دارم رو به کیف پول شخصيم منتقل کنم اما نمیشه بنطرتون چیکار باید کنم ?

 32. سلام
  چطور می تونم بیت کوین هام توی btc pool به کیف پولcoinomi انتقال بدم؟
  ادرس کیف پولم رو کجای btc pool وارد کنم؟

  1. همین که وارد استخر میشی ازت آدرس کیف پول رو میخواد. پس قطعا قبلا وارد کردی آدرس رو.
   اول باید تو سایت به حد نصاب رسیده باشی، بعد میتونی تسویه رو بزنی تو سایت خودش میره تو کیف پولت دیگه!

    1. سلام ببخشید میخاستم بدونم بیت کوین حداقل امکان باید ب چقد برسه ک بشه برداشت کرد و اینکه چجوری بیت کوین رو تبدیل ب پول کنم برش دارم میشه راهنمایی کنید

   1. سلام من تو سایت get – bitcoin استخراج بیت کوین داشتم بعد برداشت کردم به کیف پولم ولی اصلا نرفته تو کیف پولم جریان چیه نکنه الکیه

    1. سلام من از سایت bitcoinwallet.com یک کیف پول ساختم ولی الان که می خوام برداشت رو بزنم میگه احراز هویت باید بکنی مدارک رو آپلود کردم وقتی مدارک رو بررسی می کنه میگه کشور شما چون تحریم هست اجازه برداشت رو ندارین حالا من با این بیت کوین ها تو کیف پولم هست چطور میشه برداشت کنم؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *