از سایت‌های بیت‌کوین رایگان چقدر می‌توان درآمد کسب کرد؟

کسب بیت کوین رایگان

در سری مطالب مرتبط با ارزهای دیجیتال و بیت‌کوین در بورسینس امروز قصد داریم به این موضوع بپردازیم که آیا درخواست بیت‌کوین رایگان از سایت‌هایی که بیت‌کوین مجانی می‌دهند ارزش دارد یا خیر.

ابتدا به این بپردازیم که Bitcoin Faucet چیست؟

سایت‌هایی که به کاربرانشان اجازه می‌دهند مقدار اندکی بیت‌کوین دریافت کنند با نام Faucet ها شناخته می‌شوند و از ابتدای پیدایش بیت‌کوین وجود داشته‌اند. معادل فارسی Faucet شیر آب است و علاوه بر بیت‌کوین، این سایت‌ها برای سایر ارزهای دیجیتال نیز ایجاد شده‌اند.

دلیل پیدایش Bitcoin Faucet ها

این سایت عملا پول رایگان را بین کاربران خودشان توزیع می‌کنند. شاید با خودتان فکر کنید چرا شخصی باید اینکار را بکند؟ دو دلیل عمده برای اینکار وجود دارد.

دلیل اول: در اوایل شروع بیت‌کوین، به خاطر اینکه هنوز افراد زیادی با این ارز رمزنگاری‌شده آشنایی نداشتند، توسعه‌دهندگان آن با ایجاد سایت‌های Faucet بیت کوین رایگان به افراد می‌دانند تا کاربران بیشتری با این ارز آشنا شده و شروع به کار کردن با آن کنند.

زیرا خیلی از افراد اعتقاد دارند با گستردگی استفاده از بیت‌کوین، قیمت آن نیز افزایش می‌یابد ( مانند این تحلیلگر که در این مطلب اشاره کردیم و اعتقاد دارد تا سال 2022 قیمت بیت کوین به 25 هزار دلار می‌رسد)

دلیل دوم: بیت‌کوین رایگان برای بسیاری از کاربران در سطح دنیا (مخصوصا کشورهایی با جمعیت فقیر) جذابیت زیادی دارد و این سایت‌ها بعد از مدتی ترافیک خوبی را جذب می‌کنند.
بنابراین بسیاری از سایت‌هایی که بیت‌کوین یا سایر ارزها را رایگان ارائه می‌دهند هدف‌شان نمایش تبلیغات در سایت و کسب درآمد است.

جالب است بدانید سایت هایی بودند که در اوایل پیدایش بیت کوین، (حوالی سال 2010 ) به کابران‌شان 1 تا 2 بیت‌کوین رایگان می‌دادند! اما چه کسی فکر می‌کرد قیمت بیت کوین چنین رشد عظیمی داشته باشد و حتی به 20 هزار دلار برسد.

نحوه دریافت بیت‌کوین رایگان از سایت‌های Faucet

نیازی نیست کاربر برای دریافت بیت کوین رایگان از این سایت‌ها کار سختی را انجام دهد.

کاربر با وارد کردن آدرس کیف پول بیت کوین، ایمیل و رمز عبور در سایت ثبت نام می‌کند و می‌تواند در زمان‌های مشخص (مثلا هر از 1 ساعت یا هر از 30 دقیقه) با کلیک روی یک دکمه، درخواست بیت‌کوین رایگان دهد.

این بیت‌کوین سپس در حساب کاربری سایت انباشته می‌شود و تا زمانی که به حداقل برداشت نرسیده باشد، نزد سایت باقی می‌ماند.

به طور مثال اگر حداقل برداشت در سایت 30000 ساتوشی (0.0003 بیت‌کوین) باشد، فقط زمانی بیت کوین به کاربر پرداخت می‌شود که کاربر در حساب خود توانسته باشد حداقل 30000 ساتوشی جمع آوری کند.

مطلب مرتبط: ساتوشی چیست؟

از سایت‌های بیت کوین رایگان چقدر می‌توان درآمد کسب کرد؟

نحوه کار سایت‌ها و میزان پرداخت آنها بسیار متفاوت است. اما به طور کلی پرداخت آنها در هر بار درخواست معمولا پایین‌تر از 0.003 دلار است.

بیشتر آنها امکان کسب درآمد از زیرمجموعه گیری را نیز برای کاربران‌شان فعال کرده‌اند و کاربران به ازای هر شخصی که معرفی کنند و شخص موردنظر درخواست بیت کوین دهد، مقداری پورسانت به آنها تعلق می‌گیرد.

برخی از آنها نیز به کاربران وفادارشان با استفاده از امتیازهایی که اهدا می‌کنند، جایزه میدهند (مانند سایت Freebitco.in)

مطلب مرتبط: روش کسب بیت کوین رایگان + برداشت و نقد کردن

بررسی موردی سایت Freebitco.in

بیایید برای درک بهتر میزان دریافتی بیت‌کوین، سایت Freebitco.in را در نظر بگیریم

این سایت یکی از سایت‌های قدیمی و پربازدید بیت‌کوین است و از مدت‌ها پیش به کاربران خود بیت‌کوین رایگان می‌دهد. کاربران پس از ثبت نام در این سایت هر از 1 ساعت (بعد از صفر شدن تایمر) می‌توانند با وارد کردن کد امنیتی و کلیک روی یک دکمه، مقداری بیت‌کوین رایگان در حساب‌شان دریافت کنند.

ارزش بیت‌کوین دریافتی طبق محاسبات ما حدود 250 ریال است (با احتساب دلار 15000 تومانی)

البته سایت Freebitco.in به کاربران وفادارش با امتیازهایی که اهدا می‌کند، جایزه می‌دهد. کاربران در این سایت با خرج کردن این امتیازها می‌توانند میزان بیت‌کوین دریافتی‌ از سایت را از 2 تا 10 برابر افزایش دهند.

اگر یک کاربر وفادار بوده باشد و این افزایش 10 برابری را نیز در پنل خود فعال کند، در هر بار درخواست می‌تواند مقداری بیت‌کوین با ارزش حدودا 250 تومان دریافت کند. (با احتساب دلار 15000 تومانی)

و اگر یک نفر در هر روز 10 بار در این سایت درخواست بیت‌کوین داده بدهد، با یک حساب سرانگشتی می‌توانیم به این نتیجه برسیم که می‌تواند روزانه حدودا 2500 تومان درآمد کسب کند.

نکاتی مهم قبل از اینکه به فکر جمع‌آوری بیت‌کوین رایگان بیفتید

نباید با دیدن هر فرصتی که در اینترنت می‌بینید و هر لینکی که برایتان ارسال شد، صرفا به خاطر کنجکاوی یا طمع روی آن کلیک کنید.

درست است که برخی سایت‌ها بیت‌کوین رایگان پرداخت می‌کنند ولی تعداد مواردی که معتبر هستند بسیار کم است.

 برای حفظ امنیت مالی خودتان و جلوگیری از اتلاف وقت و انرژی، به این نکات توجه کنید که:

پنیر مجانی فقط در تله موش یافت می‌شود

اگر بخواهیم رک و پوست کنده صحبت کنیم، پنیر مجانی فقط در تله موش یافت می‌شود. با مشاهده هر فرصت و دیدن هر پیشنهاد، بررسی کنید چرا طرف مقابل باید چنین پیشنهادی به شما بدهد و چه سودی برای او دارد.

البته قرار نیست به همه چیز شک داشته باشیم و به خاطر مشکوک بودن بیش از حد، فرصت‌های کسب درآمد و کسب سود را از دست بدهیم.

اما از طرف دیگر، ساده‌لوحی و زودباور بودن را هم باید کنار بگذاریم.

ارزهای دیجیتال مانند بیت‌کوین، تتر و اتریوم و … دارای ارزش هستند و به راحتی می‌توان آنها را به پول تبدیل کرد. پس به نوعی معادل پول هستند. بنابراین به هر پیشنهادی که در آن بدست آوردن ارز دیجیتال مجانی و به میزان زیاد و بدون زحمت وجود داشت باید به آن شک کرد.

هدف اکثر کلاهبرداران به طمع انداختن شماست. ممکن است پیام‌هایی در شبکه‌های اجتماعی دریافت کنید یا با جستجو در سایت‌ها ببینید که در آنها وعده داده شده در ازای کلیک روی تبلیغات و برخی کارهای ساده دیگر، مبالغ زیادی مانند 100 دلار یا 200 دلار بدست آورید.

اینجاست که باید عقل سلیم‌تان را بکار بگیرید: در دنیای واقعی چه کسی حاضر می‌شود با چند کار ساده‌، چنین مبالغی به شما پرداخت کند؟ هیچ‌کس با نیت خیر حاضر به چنین کاری نیست!

قبلا در یک مطلب بطور مفصل نکاتی را شرح دادیم که برای تشخیص کلاهبرداری‌ها به شما کمک می‌کند؛ توصیه می‌کنیم اینجا بخوانید.

نحوه فروش بیت‌کوین‌ رایگان

اما فرض کنید توانستید از طریق سایت‌های فاست، مقداری بیت‌کوین جمع‌آوری کنید.

چطور باید بیت کوین را نقد و در حساب بانکی دریافت کرد؟

بیت‌کوین مانند هر دارایی یا ارز دیگری قابل خرید و فروش است. در ایران هم در صرافی‌های آنلاین زیادی بیت‌کوین در برابر ریال و دلار مورد خرید و فروش قرار می‌گیرد (منظور ما از دلار، دلار دیجیتال است که ارزهایی مانند تتر با نماد USDT معادل آن هستند).

بیشتر بخوانید: ارز تتر چیست؟

در حال حاضر یکی از بهترین سایت‌ها برای معامله بیت‌کوین (هم خرید و هم فروش) سایت نوبیتکس است.

بدون نگرانی از بابت تحریم می‌توانید در سایت نوبیتکس عضو شوید و پس از احراز هویت، شروع به معامله کنید.

بیشتر بخوانید: در این مطلب نحوه نقد کردن بیت‌کوین را بصورت تصویری آموزش داده‌ایم.

خلاصه مطلب

 • بیت‌کوین رایگان را می‌توان از برخی سایت‌ها بدست آورد ولی مقدار آن بسیار ناچیز است.
 • اغلب افراد از طریق زیرمجموعه‌گیری به درآمد قابل برداشت می‌رسند.
 • به دلیل کارمزد تراکنش بالایی که برای ارسال بیت‌کوین وجود دارد، مبالغ کم بیت‌کوین ارزش فروش و تبدیل به ریال ندارند.
 • مبالغ مناسب بیت‌کوین که ارزش فروش دارند را در سایت نوبیتکس می‌توانید بفروشید.
 • هر وعده‌ای را باور نکنید، ارز دیجیتال مانند پول است و کسی مبالغ بالای ارز دیجیتال را به طور مجانی پرداخت نمی‌کند مگر اینکه تله‌ای در کار باشد.

نتیجه گیری

صدها و شاید هزاران سایت برای دریافت بیت کوین رایگان وجود دارد و همگی در تلاش هستند تا بازدیدکنندگان بیشتری به سمت خود بکشانند و امروزه هدف بیشتر آنها کسب درآمد با نمایش تبلیغات است. میزان درآمد حاصل از کسب بیت کوین رایگان (صرفا با درخواست بیت کوین و نه زیرمجموعه گیری) معمولا روزانه کمتر از 3000 تومان است.

می‌توانید با جستجوی عبارت Bitcoin Faucet در گوگل، بسیاری از این سایت‌ها را بیابید. اما تصمیم بر عهده شماست که بخواهید از این سایت‌ها استفاده کنید یا نه.

 

قصد خرید یا فروش ارز دیجیتال در ایران را دارید؟ در این سایت می‌توانید با اطمینان و با چند کلیک خرید کنید:

نام ویژگی‌هاامتیاز
نوبیتکس
 • خرید ارز دیجیتال با کارت بانکی شتاب
 • بدون نگرانی از تحریم
 • معامله با کارمزد و سرعت مناسب
 • معاملات بیت‌کوین، اتریوم، ریپل، تتر و... در برابر ریال و دلار
شروع خرید و فروش

اگر مایل به مطالعه بیشتر درباره ارز دیجیتال هستید، پیشنهاد می‌کنیم کتاب "ارز دیجیتال، سیر تکامل طبیعی پول" را در اینجا دانلود کنید و بخوانید...

730 نظر
 1. سلام .خسته نباشید آیا سایتهای btconline.cloud و مشابه این که استخراج ابری دارن واقعیه. من الان نزدیک یماهه استخراج ابری میکنم قسمت برداشت رو زدم سه روزه نوشته در انتظار میشه کمکم کنید.برنامه ارتقا دادن هم دارن رایگان هم دارن.

 2. سلام
  واقعا هیچ راهی وجود نداره که از سایت فاست هاب ارزهارو بیرون کشید؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!

 3. سایت واقعیه کریپتوفری crytofree.casa هست بقیه اسکم هستند
  اقایی هم که میگی برداشتی نداره این سایت شما قطعا با چند جیمیل سعی کردید سایت رو دور بزنید من از سایت چند ماه پیش برداشت کردم چیزی حدود 40 میلیون اونموقع شد

  1. سلام دوست عزیز میشه به من کمک کنید من چطوری میتونم بیت کویین رایگانی که گرفتم به میف پول ببرم و برداشت کنم

  2. سلام میشه یه اسکرین شات بزاری من یه ساله برداشت زدم هنوز نیومده به کیفم نوشته در حال بررسی

   1. سلام اقای جهاندیده و سلام دوستان گرامی …… دوستان میشه منو راهنمایی کنید؟؟؟؟؟کسی هست بتونه بطور ۱۰۰ درصد بگه سایت cryptofree.mobi کلابردرگار یا قانونیه؟؟؟؟؟ هر کی یک حرفی میزنه یکی میگه قانونیه یکی میگه کلابرداریه موندم بخدا چکار کنم ممنون میشم راهنماییم کنید اینم شماره تماسمه:***

  3. سلام
   چقدر زمان انتقال از سایت به کیف پول طول میکشه
   من دو هفته است انتقال زدم ولی هنوز به حسابم واریز نشده

  4. گل من قبلا یکم اطلاعات جمع آوری کن بعد بیا اینجا بنویس آخه ، برای برداشت 40 میلیون حداقل باید 40 سال ماین کنی
   (((((((:

 4. سلام.
  دیگه هرکس که در بلاک چین ( blockchain )
  حساب بیت کوئین داره میتونه با نوبیتکس بیت کوئین انتقال بده خیلی راحت هستش و اگر بتونید سایت های بازدید آگهی برای بیت کوئین پیدا کنید میتونید درآمد داشته باشین
  البته هزینه ارسال بیت کوئین از بلاک چین به نوبیتکس برای 500 دلار حدود 200 دلاره اما زود میفرسته

 5. من یک ربات پیدا کردم تو تلگرام که خارجیه و به این صورت هست که شما در ازای بازدید سایت و عضویت در کانال تلگرامی و بله های تلگرام دوج کوین میده که امروزه ارز دیجیتال خیلی ارزون یه اما میشه الان چون خیلی ارزونه زیاد گرفت و صبر کرد بعد دوسال دیگه رشد وحشتناکی بکنه مثل همین بیت کوین راستش دوج آینده خوبی داره و این بانک خوب دوج میده و با رسیدن به دو دوج میشه برداشت من خودم تا حالا پنج تا دوج برداشتم و نگهداری میکنم تا قیمتش زیاد شه تازه روش های دیگه هم برای درآمد بیشتر داره

   1. سلام یه سایت هست ۱۳ ساله داره فعالیت می‌کنه به نظره من عالی ترین سایت بیتکوینه

    1. با سلام
     بفرمایید چطور بیت کوینی که از سایت فری بیت کوین بدست اوردم رو برداشت کنم
     یعنی میشه ادرس کیف پول نوبیتکس رو بدم در سایت فری بیت کوین و منتقل کنه به حشاب نوبیتکس ؟
     و در زمان ثبت نام یک کیف پول درست کردم اما الان نمیدونم اگر برداشت رو بزنم کجا میره این بیت ها
     چون دوسال هست و یادم نمیاد چه کیفی هست
     لطف کنین راهنمایی کنین
     سپاسگزارم

 6. سلام یه سوال داشتم
  میخواستم نظرتون راجبه اپلیکیشن storm gain بدونم چیه ؟ اینو تو اپارت دیدم معرفی کردن واسه استخراج بیتکوین
  میخواستم بپرسم اینم مثه بقیه وقت تلف کنیه ؟ کلاه برداریه یا نه؟ خواهش میکنم جواب سوالمو بدین ممنونم

  1. با سلام
   اطلاعی در مورد اپلیکیشن ها ندارم که چجوری میشه متوجه شد که مطمئن هستن یا نه ولی سایت ها را پایین نوشتم که از سایت scamdoc.com چک میکنن
   به نظرم با توجه به این که با سایت ها و اپلیکیشن ها مقدار جزئی میشه ارز استخراج کرد، بهتره به جای بیت کوین، شانس خودتون را بر روی ارزهای دیگر قرار بدید که هنوز قیمتشون مثل بیت کوین خیلی بالا نیست.
   پایین تر من یه آدرس معتبر قرار دادم
   موفق باشید

   1. سلام وقت بخیر دوست عزیز، در انتخاب سایر ارزهای غیرشناخته شده دقت زیادی باید داشته باشید چون اغلب‌شون نوسانات شدید دارن و برخی‌ها فقط به قصد کلاهبرداری ایجاد شده.

 7. سلام به همگی و تشکر از آقای جهاندیده بابت مطلب خوبشون
  من در مورد ارزهای دیجیتال کلی مطالعه کردم و مطمئن شدم که سایت cryptofree که متاسفانه خیلی از ایرانیها داخلش هستن یک سایت بدون نام و نشان و اسکم هست (درصد اعتبار 1 درصد)
  تو سایت scamdoc.com میشه وضعیت سایت های قابل اعتماد و همینطور کلاهبرداری یا اسکم را دید (با فیلتر شکن وارد میشه)
  ولی هستن سایت های معتبری که سابقه خوبی دارند و به کاربرانشان بیت کوین یا ارزهای دیجیتال اونم به مقدار خیلی کم می دهند که نمونه هاش را تو همین صفحه معرفی کردن (در کشور ما با توجه به قیمت زیاد دلار شاید این مقدار کم هم اگر کسی بدست بیاره شاید کلی پول بشه)
  از میان سایت های مختلفی که تو این یک ماه بررسی کردم یه سایت استخراج Litecoin (قیمت 1 لایت کوین حدود 200 دلار) با درصد اعتبار 96 درصد پیدا کردم که میتونید تو همین سایت scamdoc.com وضعیتش را چک کنید. از سال 2011 تا الان فعال هست و موارد برداشت هم وجود داشته (البته مقدار کم و در بازه زمانی منطقی)
  صادقانه میگم که من خودم به حدی نرسیدم که برداشت کنم ولی حداقلش سایت معتبر هست و بهتر از وقت تلف کردن تو سایت کریپتوفری و … هست.
  اینم لینکش:
  free-litecoin.com/login?referer=1361146
  لطفا قبل از وارد شدن خودتون هم مفصل تحقیق کنید که فردا مدیون کسی نباشم

  1. سلام اتفاقاامروزجلوی چشای خودم ازسایت کریپتوفری پونصدمیلیون برداشت کردن

   1. میشه توضیح بدین چجوری؟ منم این سایت رو دارم و تقریبا به مقدار برداشت رسیدم ممنون میشم راهنماییم کنید

   2. سلام میشه بگید چجوری باید برداشت کنم من نزدیک شدم به عددی که بشه برداشت کرد.ممنون

   3. سلام قربان،میشه راهنمایی کنید،چطور انتقال داده به کیف پول و تبدیل کردن،،ممنون میشم

 8. سلام من 3 ماهه که با گوشی استخراج میکنم و ی ماهه که برای فروش زدم اما به0/2 هم نرسیده بودم و کنسل شد و امروز امدم که رول رو بزنم از منم منفی شد اینا همشون دزطن هیشکی هم پاسخگو نیست

 9. باسلام
  تقریبا ۸سال پیش گفتن تو سایتی هست
  هرکسرثبت نام کنه بیت کوین میدم

  الان از کجا بفهمم چقدر بیت کوبن بهم‌ تعلق گرفته یا نه کجادباید پیگیر بشم
  باتشکر یه راهنمایی بکنید

 10. سلام مشکل در برداشت از کریپتو فری هست
  تا حالا کسی را ندیدم که بتونه پول را برداشت کنه
  عنوان میکنند سایت به ایرانی ها پرداخت نمیکنه
  اگر هر کدام از دوستان تا حال تونسته اند از کریپتو فری بیت کوین را برداشت کند در سایت اعلام کند

  1. سلام دوست من برداشت کرده و الان برای بار دوم هست که داره انجامش میده
   بعد از یک هفته براش واریز شده

  2. این سایت ها واقعا وقت تلف کردنه من تو یه سایتی هستم چند ساله هنوز مثه این سایت ندیدم عالیه و کلی مزایا هم داره پولیم نمی‌خواد.خواستین بهتون معرفی کنم و بگم چیکار کنین

  3. سلام دوست عزیز من میخام از سایت lootbits.io این سایتم میشه برداشت کرد یانه؟یکی بهم بگه ممنون میشم

 11. سلام اخیرا از سایت کریپتو فری بیت کوین روزانه ۷ رول استخراج کرده ام اما میگن تا حالا کسی نتونسته از این سایت پولی برداره و این‌سایت کلاهبرداری هست
  لطفا راهنمایی فرمایید
  سه نوع برداشت در این سایت تعریف شده
  اول کیف پول بیت کوین
  دوم مستر کارت
  سوم پی پال
  میگن این سایت به ایرانی ها پول نمیده
  و….

 12. سلام در مورد سایت crypto.free من تقریبا با 40 تا زیرمجموعه طی 180 روز به 0.22 بیتکویین رسیدم و دیروز برداشت زدم ولی هنوز به کیف پولم نیومده و فقط زده در حال ارسال….
  به نظر خودم کلاهبرداریه و بعید میدونم چیزی بفرستن
  حالا برای اینکه به بچه ها نتیجه قطیشو بدم از مراحل برداشتش فیلم گرفتم هر کی خواست براش تو تلگرام ارسالش میکنم
  آیدی من توی تلگرام sabersarkhati@ هست

 13. به درد نمیخوره باید تا یک سال بیت کوین جمع کنی تا بتونی بفرستی داخل کیف پولت حتماً باید 0.2 این مقدار داشته باشی تا اجازه بده بتونی برداشت کنی.

  1. سلام آیا سایت فری بیت کوین غیر فعال شده هست چون من نميتوانم وارد اکانت خودم شوم با لینک یکی از دوستان وارد شدم ولی اصلا سایت باز نميشود

  1. معتبره.تابحال صدها برداشت موفقیت آمیز انجام دادم
   البته مبالغ خیلی کمی بودند اما با رشد قیمت ارزها ، جبران شد.

 14. سلام دوستان این سایت کلاهبرداری یا واقعی هست ممنون میشم اگه راهنمایی کنید cryptofree.mobi/?r=1154363

 15. سلام دوستان من سیستمی دارم با ۶ کارت گرافیک ۱۸۰ هش .با این سیستم چقدر اتریوم میشه استخراج کرد منظورم اینه با ۱۸۰ هش مثلا تو یک دقیقه یا تو یک ساعت یا تو ۲۴ ساعت چقدر اتریوم میشه بدست اورد؟

 16. درود برشما. کاملا درسته سال 2010بود تو سایتی میپیچیدم که با یبنده خدای در باره بیت کوین وارد صحبت شدم خوب زبانم خوب نیست با مترجم انلاین باهر زور و زحمت بود حالی میکردم و حالی میشدم اونموقع adsl2شاتل بهترین نت رو داشتم شاید باورتون نشه سرعت دانلودم256کیلوبودش تو موقع خودش سرعتی بود بگذریم. با اون شخص صحبتهای کردم در اخر یک کدی بهم دادو در اخر گفت این و تو گاوصندوق نگهدار منم ادای ادم فهمیدهارو بعد خداحافظی در اوردم و گفتم اوسکول خودتی هیچ اون کد رو تا همین پنج شیش سال پیش هر وقت کاغذ و پارهارو اینور اونور میکردم میدیدم اما حالا متاسفانه من شدم بسم الله اونم شده اقایاخانوم سه حرفی ج.. نیست شده رفته بفنا اره اینم از اوسکولی خودم بود فکر میکردم خیلی میدونم که الان میدونم که نادونم. موفق باشین راستی کد از اعداد و حروف کوچک و بزرگ انگلیسی اگه اشتباه نکنم بیست یا سی تا عدد و حرف تشکیل میشد مثل این…. chgc47gx360GKxW47

 17. با سلام و خسته نباشید خدمت اقای جهان دیده میخواهم بدانم سایت crypto tap کلاهبرداریه یا خیر؟
  چون بنده با برنامه crypto tap browser دارم بیت کوین استخراج میکنم البته سرعت ماینینگ پاینه ولی اگه واقعی باشه مشکلی نیست ممنون خواهم اگه پاسخ بنده را بدهید

  1. سلام وقت بخیر دوست گرامی
   تا جایی که میدونم پرداختی داره. ولی همونطور که اشاره کردید درآمدش ناچیز هست.

 18. با سلام . پس با این اوصاف که من میبینم هیچ راه حلی برای دریافت بیتکوین یا لیت کوین یا آتریوم رایگان وجود نداره و همه کلاهبرداری هست و هرکس تبلیغات هم براشون میکنه کلاهبردار هست و فقط باید ۴۰۰میلیون پول داشت و داد ی بیتکوین خرید ؟

   1. سلام سایت Getbitcoin.to معتبره؟
    راهنما رو خوندم بازم متوجه نشدم بسیار سپاسگزار میشم اگر پاسخ بدهید

    1. سلام خسته نباشید
     من از سال ۲۰۰۸ یک بیتکوین رایگان دارم که سالها هم سراغش نرفتم
     اصلا بدردم میخوره یا نه که پیگیریش کنم ؟ میتون بفروشم؟

     1. سلام الان اون یه دونه بیت کوینی ک شماداری ب پول ایران میشه دومیلیاردوخورده ای

   2. سلام اقای جهاندیده تو چه سایت هایی میتونم بیت کویین رایگان استخراج کنم ؟
    میشه لطفا راهنمایی کنید

    1. سلام وقت بخیر دوست گرامی
     چیزی به عنوان استخراج رایگان بیت کوین وجود نداره.
     چون برای استخراج بیت کوین، دستگاه های ماینر با توان پردازش بالا نیازمنده که ده‌ها و صدها میلیون تومن قیمت دارند
     در برخی سایتها و اپلیکیشن هایی که میبینید ادعای استخراج رایگان بیت کوین رو مطرح کرده و جذب کاربر میکنن (مثلا cryptotab)، هیچ بیت کوینی استخراج نمیشه. بلکه ارزهای دیجیتال دیگه ای مثل مونرو که قدرت پردازش کمتری برای استخراج نیاز دارند از طریق سیستم شخصی کاربران استخراج میشه که سرعتش هم خیلی خیلی پایینه. بعد این سایتها ارز استخراج شده رو میفروشن و بیت کوین میگیرند تا به کاربرانشون بیت کوین پرداخت کنن.
     اگه هدف شما بدست آوردن رایگان بیت کوین هست، با فعالیت شخصی خودتون (استخراج یا مثلا کلیک یا درخواست بیت کوین رایگان در برخی سایتها) نمیتونید به رقم قابل برداشت برسید.
     میشه گفت تمام کسانی که از این راهها بیت کوین رایگان (قابل برداشت و اصطلاحا چیزی دندون‌گیر) بدست میارند از طریق زیرمجموعه گیری و معرفی سایر افراد هست.

     1. سلام شما چندماه روش وقت گزاشتی که به ۰۰۰۲دهم رسیدی؟ یعنی چند بیت کویین جمع آوری کردی که به ۰۰۰۲رسیدی؟

     2. سلام وقت بخیر الان با همه این توضیحاتی ک شما فرمودید پس همه حرف هایی ک این و اون راجبه استخراج ارز دیجیتال میزنن و میگن فلان سایت خوبه یا فلان برنامه خوبه کلی بیتکوین یا شبیه ب این استخراج می‌کنه بیاین کار کنین پس الکیه؟ پس یعنی هرچقدرم تلاش کنی مبلغی ک بهت میده از بیتکوین اونقدر ناچیزه که نمیارزه وقت صرف کنی درسته ؟همون ب روش سنتی بری کار بکنیم بهتره؟

     3. سلام آقای جهان دیده یه سوال به جز سایت ها آیا ربات های تلگرامی که معرفی میشه مثلا لایت کوین کش یا بیت کوین کش و …معتبر هستند؟ به این صورت هستن که تبلیغ ببینیم یا تو کانال ها عضو بشیم یه مقدار بهمون میده باید به۰/۲۵ برسه تا اجازه برداشت بده و اگه به ۱ برسه بیشترین مقداره که برداشت میشه و بعد ربات صفر میشه و دوباره باید از اول شروع کنی

     4. سلام وقت بخیر، اگه واقعا پرداختی داشته باشن آره میشه درآمد خیلی جزئی کسب کرد.

 19. سلام دوستان عزیز
  مثل اینکه برای اکثرا واریز نشده و اونسری از دوستان که ادعای واریزی داشتن هم مشکوکن
  بنده هم دیروز 1 بیت کوین با دوتا کیف پول تست کردم نشد و در نهایت بلاک شدم و موجودیم شد منفی یک
  الان مشکل همه پرداخته اگر کسی واقعا این مشکل رو با تجربه حل کرده بیاد بگه بقیه هم استفاده کنن من اصلا مشکل جمع کردن ندارم در عرض ده روز میتونم به یک بیت کوین برسم اما مشکل برداشته اینو اگه میتونه کسی حل کنه باهم همکاری میکنیم

   1. دوست عزیز، آیدی تلگرامی به اسم Amir_4583 وجود نداره.

    اگر کمکی از دستتون بر نمیاد،حداقل سکوت کنید.

  1. آقا دروغ شن و ماسه نیست که تو گلو گیر کنه .این بابا هم یه دروغی گفته شما سخت نگیرید.

  2. سلام
   بزرگترین مشکلت اینه که حتمأ اوایل کار کردن رگ ایرانی بودنت گرفته و ادعای زرنگی کرده بودی تا فکر کنی با چندتا ایمیل هم میشه بیت رایگان گرفت،، نه داداش اونا ازتو زرنگ تر هستن و چون دورشون میخواستی بزنی آخر کار وپس از این همه تلاش خفتت کردن….
   توی هر کاری اول باید صادق باشی

   1. سلام مهندس
    خسته نباشید
    نظرات رو تو اون بخش بسته بودین مجبور شدم اینجا مطرح کنم
    میخواستم ببینم من با برنامه صرافی دیجیتال رمزینکس یه مقدار ارز خریدم چطوری میتونم به کیف پول سرد انتقالش بدم
    میشه یا باید بفروشمش از جای دیگه اقدام کنم
    هیچ گزینه ای نداره
    ممنون میشم پاسخ بدید

    1. سلام وقت بخیر دوست عزیز. اگه بخش برداشت داره باید از اون بخش اقدام کنید. این سوالات رو از پشتیبانی صرافی موردنظر باید بپرسید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

داستان هارد فورک لندن اتریوم (و تاثیر آن روی کارمزد تراکنش)

هارد فورک پیش‌روی بلاکچین اتریوم که با عنوان «لندن» نامگذاری شده، یک بروزرسانی در مدل پرداخت کارمزد شبکه اتریوم ایجاد می‌کند. مطلب مرتبط: منظور از هارد فورک چیست؟ در حال…
بیشتر بخوانید

وام‌گیری و وام‌دهی در دیفای

با آغاز به کار سازمان‌ها برای آزمایش پتانسیل بلاک چین، حوزه مالی نیز تلاش‌ دارد اپلیکیشن‌های فین‌تکی مبتنی بر این فناوری نوین ایجاد کند. با پوشش تقریباً تمام خدمات مالی،…
بیشتر بخوانید

بلاک چین عمومی ، بلاک چین خصوصی و بلاک چین کنسرسیوم

ظهور بیت کوین پایه و اساس یک صنعت نوین بود که حول فناوری زیربنایی پروتکل بلاک چین شکل گرفت. نوآوران مشتاق اکنون پتانسیل این فناوری را کشف کرده‌اند و در…
بیشتر بخوانید

چگونگی شروع کار با زنجیره هوشمند بایننس (BSC)

فعالیت‌ها روی زنجیره هوشمند بایننس (Binance Smart Chain) یا به‌اختصار BSC هرروز بیشتر می‌شوند؛ از مبادله توکن گرفته تا بازارهای غیرمتمرکز پول و توکن‌های تعویض‌نا‌پذیر (NFT)، گزینه‌های بسیاری در حال…
بیشتر بخوانید

چین‌لینک Chainlink (ارز دیجیتال LINK) چیست؟

چین‌لینک به یکی از پروژه‌هایی که بطور متداول در فضای ارزهای دیجیتال استفاده می‌شود تبدیل شده است. چین‌لینک یه سرویس اوراکل غیرمتمرکز است که داده‌های بیرونی را به قراردادهای هوشمند…
بیشتر بخوانید